LKS Skrzyczne Lipowa

Adres: ul. Lipowa 621, 34-324 Lipowa
Telefon(y): 338 670 315, 338 671 379
WWW: http://lkslipowa.futbolowo.pl

Prezes: Marek Binda
Kierownik: Antoni Golec
Trener: Mariusz Midor

Rok założenia: 1946
Barwy: czerwono-zielone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Lipowa
Pojemność stadionu: 500
Wymiary boiska: 105m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marcin Adamczykbramkarz
2Krystian Krystabramkarz
3Marek Bindaobrońca
4Tomasz Caputaobrońca
5Bartłomiej Golecobrońca
6Szymon Gwóźdźobrońca
7Mariusz Midorobrońca
8Dawid Piątekobrońca
9Krzysztof Wierzbinkaobrońca
10Bartosz Barbarskipomocnik
11Jakub Bargielpomocnik
12Kamil Bindapomocnik
13Michał Caputapomocnik
14Dawid Golecpomocnik
15Mateusz Górnypomocnik
16Artur Karaspomocnik
17Hubert Płoskonkapomocnik
18Seweryn Porębskipomocnik
19Łukasz Pyjaspomocnik
20Maciej Sowapomocnik
21Patryk Stasicapomocnik
22Szymon Śliwapomocnik
23Jakub Zemczakpomocnik
24Marcin Biegunnapastnik
25Marcin Koziołnapastnik
26Dawid Tracznapastnik

Najlepsi strzelcy

14
Maciej Sowa
5
Mateusz Górny
4
Dawid Golec
3
Bartłomiej Golec
2
Jakub Bargiel
Kamil Binda
Krzysztof Wierzbinka
1
Michał Caputa
Tomasz Caputa
Szymon Gwóźdź
Artur Karas
Dawid Piątek
Seweryn Porębski
Łukasz Pyjas
Jakub Zemczak

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

14.08.201615:00KACzernichów5:1 (1:0)Lipowa
20.08.201617:00KAJeleśnia1:1 (0:0)Lipowa
28.08.201615:00KALipowa3:5 (2:2)Łękawica
04.09.201615:00KALipowa1:1 (1:1)Gilowice
11.09.201615:00KASopotnia2:2 (2:0)Lipowa
18.09.201615:00KALipowa4:2 (0:2)Pewel Śl.
24.09.201616:00KALipowa5:1 (1:0)Przyborów
01.10.201615:00KASoła Ż.1:0 (1:0)Lipowa
09.10.201615:00KALipowa1:2 (1:1)Milówka
16.10.201615:00KALipowa5:3 (5:1)Ujsoły
30.10.201614:00KALipowa1:2 (1:1)Rajcza
06.11.201614:00KALipowa3:2 (2:1)Radziechowy II
13.11.201613:00KARychwałd2:3 (1:0)Lipowa
02.04.201715:00KALipowa0:5 (0:1)Czernichów
09.04.201715:00KALipowa2:2 (2:1)Jeleśnia
17.04.201711:00KAŁękawica7:0 (2:0)Lipowa
03.05.201714:00KAPewel Śl.1:4 (1:1)Lipowa
06.05.201710:00KAPrzyborówWOLipowa
14.05.201715:00KALipowa1:1 (1:0)Soła Ż.
21.05.201711:00KAMilówka0:0 (0:0)Lipowa
27.05.201716:00KAUjsoły2:4 (2:3)Lipowa

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

17.07.201615:00Lipowa3:6 (2:2)Pietrzykowice
23.07.201615:00Lipowa0:12 (0:5)Jaworze
29.01.201713:00Lipowa0:5 (0:4)Góral U19
04.02.201713:30Wilkowice5:0 (0:0)Lipowa
12.02.201715:00Milówka8:0 (2:0)Lipowa
25.02.201717:00Lipowa1:6 (1:6)Rekord II U19
04.03.201712:30Bujaków1:4 (1:1)Lipowa
12.03.201713:00Węgierska G.2:5 (0:3)Lipowa
19.03.201713:00LipowaGodziszka

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3170
2Czaniec3161
3TSP II3159
4Radziechowy3058
5Lędziny3155
6Jasienica3151
7Racibórz3147
8Ornontowice3145
9Skoczów3145
10Łaziska Grn.3144
11Jaworzno3144
12Concordia3141
13Landek3141
14Wilcza3039
15Pszczyna3132
16Ruptawa3123
17Mokre3119
18Suszec317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Góral2648
4Czechowice-Dz.2647
5Bestwina2546
6Żabnica2640
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2636
9Chybie2636
10Drogomyśl2636
11Wilkowice2630
12Pruchna2527
13Zebrzydowice2619
14Pietrzykowice2518
15Leśna2618
16Cisiec269
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2238
4Wapienica2235
5Międzyrzecze2234
6Buczkowice2233
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2362
2Skoczów II2355
3Ochaby2345
4Kończyce W.2341
5Kończyce M.2235
6Bąków2334
7Pogwizdów2232
8Pielgrzymowice2331
9Goleszów2330
10Strumień2326
11Brenna2320
12Pogórze2317
13Dębowiec2317
14Kaczyce2311
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2252
2Łękawica2046
3Rajcza2146
4Gilowice2138
5Czernichów2136
6Sopotnia2231
7Lipowa2130
8Radziechowy II2130
9Soła Ż.2128
10Jeleśnia2226
11Ujsoły2124
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2318
14Przyborów230
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Hecznarowice2046
3Bronów2043
4Międzybrodzie2139
5Jaworze II2032
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2117
11Kalna 2016
12Łodygowice1910
13Wilkowice II216
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Juszczyna1523
5Zarzecze1522
6Trzebinia1522
7Korbielów1415
8Słotwina1511
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145