LKS Pasjonat Dankowice

Adres: ul. Sportowa 1, 43-331 Dankowice
Telefon(y): 33 845-73-94
WWW: http://www.pasjonatdankowice.pl/

Prezes: Andrzej Sadlok
Kierownik: Tadeusz Stawowczyk
Trener: Artur Bieroński

Rok założenia: 1945
Barwy: zielono-biało-czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Pasjonata Dankowice
Pojemność stadionu: 900 miejsc (750 siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 66m.

Sukcesy :

Mistrz IV Ligi - 1995/96
Mistrz Ligi Okręgowej : 1993/94
Mistrz Klasy A - 1985/86, 1987/88
Mistrz Klasy B - 1976/77

Zdobywca PP BOZPN -
1996/1997

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Kamil Goliaszbramkarz
2Adrian Śmiłowskibramkarz
3Arkadiusz Bargielobrońca
4Artur Bierońskiobrońca
5Sebastian Dutkaobrońca
6Tomasz Koziełobrońca
7Jakub Krawczykobrońca
8Michał Wróbelobrońca
9Marcin Bębenpomocnik
10Marcin Filapekpomocnik
11Amadeusz Golikpomocnik
12Bartłomiej Gołąbpomocnik
13Tomasz Magierapomocnik
14Wojciech Małyszpomocnik
15Marek Micherdapomocnik
16Artur Ohanyanpomocnik
17Daniel Sabudapomocnik
18Wojciech Sadlokpomocnik
19Adrian Szarypomocnik
20Szymon Szymczykpomocnik
21Kamil Tobiaszpomocnik
22Krzysztof Wójcikiewiczpomocnik
23Marcin Wróbelpomocnik
24Błażej Cięcielnapastnik
25Jakub Ogiegłonapastnik
26Sebastian Oleknapastnik

Najlepsi strzelcy

17
Jakub Ogiegło
12
Wojciech Sadlok
9
Błażej Cięciel
7
Tomasz Magiera
3
Wojciech Małysz
Adrian Szary
2
Artur Bieroński
1
Marcin Filapek
Bartłomiej Gołąb
Tomasz Kozieł
Krzysztof Wójcikiewicz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

07.08.201617:00LODankowice1:2 (1:1)Chybie
09.08.201617:30PPJaworze2:5 (1:2)Dankowice
13.08.201617:00LOGóral2:2 (1:1)Dankowice
21.08.201617:00LOWisła6:0 (2:0)Dankowice
28.08.201614:00LOPietrzykowice0:2 (0:1)Dankowice
04.09.201616:00LODankowice1:3 (0:0)Żabnica
07.09.201617:00PPDankowice0:4 (0:3)Czaniec
11.09.201616:00LODankowice3:2 (1:1)Czechowice-Dz.
18.09.201611:00LOWilkowice2:3 (0:0)Dankowice
25.09.201615:00LODankowice5:2 (2:1)Drogomyśl
02.10.201615:00LOZebrzydowice2:3 (1:2)Dankowice
09.10.201615:00LODankowice2:1 (1:1)Koszarawa Ż.
15.10.201615:00LOUstroń3:1 (1:1)Dankowice
22.10.201613:00LODankowice1:1 (1:1)Bestwina
30.10.201614:00LOPruchna0:3 (0:1)Dankowice
06.11.201614:00LODankowice3:4 (0:3)Leśna
11.11.201613:00LOCisiec0:1 (0:0)Dankowice
25.03.201715:00LOChybie3:4 (1:3)Dankowice
02.04.201716:00LODankowice1:2 (1:0)Góral
09.04.201716:00LODankowice1:3 (1:1)Wisła
15.04.201713:00LODankowice0:0 (0:0)Pietrzykowice
29.04.201713:00LOCzechowice-Dz.3:4 (1:3)Dankowice
03.05.201717:00LODankowice2:0 (0:0)Wilkowice
06.05.201717:00LODrogomyśl3:3 (0:2)Dankowice
14.05.201717:00LODankowice4:3 (3:1)Zebrzydowice
20.05.201717:00LOKoszarawa Ż.5:0 (2:0)Dankowice
24.05.201718:00LOŻabnica4:3 (3:1)Dankowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201616:00Dankowice4:3 (2:1)Niwa Nowa Wieś
20.07.201618:30Hejnał Kęty3:4 (2:1)Dankowice
23.07.201618:00Dankowice1:1 (1:1)KS Bestwinka
30.07.201610:30Jasienica5:2 (2:1)Dankowice
28.01.201713:00Dankowice1:3 (1:3)RKS Grodziec
04.02.201713:00Dankowice3:2 (2:0)Niwa Nowa Wieś
11.02.201713:00Dankowice4:0 (1:0)Hejnał Kęty
18.02.201713:00Dankowice5:4 (1:3)LKS Jawiszowice
25.02.201713:00Dankowice3:1 (1:1)Bestwinka
04.03.201713:00Dankowice1:1 (1:0)TSP II U19
10.03.201719:00Dankowice4:4 (0:2)Sokół Wola
18.03.201715:00Dankowice4:1 (2:1)LKS Studzienice

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3170
2Czaniec3161
3TSP II3159
4Radziechowy3058
5Lędziny3155
6Jasienica3151
7Racibórz3147
8Ornontowice3145
9Skoczów3145
10Łaziska Grn.3144
11Jaworzno3144
12Concordia3141
13Landek3141
14Wilcza3039
15Pszczyna3132
16Ruptawa3123
17Mokre3119
18Suszec317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Góral2648
4Czechowice-Dz.2647
5Bestwina2546
6Żabnica2640
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2636
9Chybie2636
10Drogomyśl2636
11Wilkowice2630
12Pruchna2527
13Zebrzydowice2619
14Pietrzykowice2518
15Leśna2618
16Cisiec269
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2238
4Wapienica2235
5Międzyrzecze2234
6Buczkowice2233
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2362
2Skoczów II2355
3Ochaby2345
4Kończyce W.2341
5Kończyce M.2235
6Bąków2334
7Pogwizdów2232
8Pielgrzymowice2331
9Goleszów2330
10Strumień2326
11Brenna2320
12Pogórze2317
13Dębowiec2317
14Kaczyce2311
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2252
2Łękawica2046
3Rajcza2146
4Gilowice2138
5Czernichów2136
6Sopotnia2231
7Lipowa2130
8Radziechowy II2130
9Soła Ż.2128
10Jeleśnia2226
11Ujsoły2124
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2318
14Przyborów230
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Hecznarowice2046
3Bronów2043
4Międzybrodzie2139
5Jaworze II2032
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2117
11Kalna 2016
12Łodygowice1910
13Wilkowice II216
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Juszczyna1523
5Zarzecze1522
6Trzebinia1522
7Korbielów1415
8Słotwina1511
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145