RKS Cukrownik Chybie

Adres: ul. Sportowa 18, 43-520 Chybie
Telefon(y): 338 561 134, 338 561 054
WWW: http://cukrownikchybie.eu

Prezes: Jarosław Czerwonka
Kierownik: Grzegorz Stabla
Trener: Krzysztof Dybczyński (do 01.12.2016 r. Andrzej Myśliwiec)

Rok założenia: 1937
Barwy: niebiesko-czerwono-białe
Nazwa stadionu: Gminny Stadion Sportowy
Pojemność stadionu: 2 200 miejsc (1 000 siedzących)
Wymiary boiska: 102m. x 67m.

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej : 1983/84
Mistrz Klasy A - 1970/71, 1980/81, 1992/93, 2005/06
Mistrz Klasy B - 1956,

Finalista Pucharu w podokręgu - 2014/15
 
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Dawid Francuzbramkarz
2Roman Nalepabramkarz
3Tomasz Gandzelobrońca
4Michał Stokłosaobrońca
5Krystian Teklaobrońca
6Patryk Ułasewiczobrońca
7Witold Wawrzyczekobrońca
8Błażej Bawołpomocnik
9Mateusz Bawołpomocnik
10Patryk Chmielpomocnik
11Daniel Hołotapomocnik
12Łukasz Kajsturapomocnik
13Szymon Miłekpomocnik
14Kamil Neterpomocnik
15Adrian Penkalapomocnik
16Daniel Poloczekpomocnik
17Tomasz Rauerpomocnik
18Arkadiusz Ruckipomocnik
19Kamil Skowronekpomocnik
20Paweł Sosnapomocnik
21Andrzej Stokłosapomocnik
22Marcin Urbańczykpomocnik
23Sebastian Wojciechowskipomocnik
24Radosław Zahrajpomocnik
25Dariusz Zygmapomocnik
26Szymon Żurpomocnik
27Artur Pryczeknapastnik
28Rafał Szczygielskinapastnik
29Patryk Śmiejanapastnik

Najlepsi strzelcy

13
Rafał Szczygielski
10
Błażej Bawoł
5
Patryk Chmiel
Marcin Urbańczyk
3
Daniel Poloczek
Patryk Ułasewicz
Dariusz Zygma
2
Arkadiusz Rucki
Sebastian Wojciechowski
1
Tomasz Gandzel
Kamil Skowronek
Patryk Śmieja
Damian Wojtoń

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

07.08.201617:00LODankowice1:2 (1:1)Chybie
11.08.201617:00PPPierściec1:6 (0:2)Chybie
13.08.201617:00LOChybie1:1 (0:0)Czechowice-Dz.
17.08.201617:00PPChybie1:4 (0:1)Pruchna
20.08.201614:00LOWilkowice3:1 (1:1)Chybie
27.08.201617:00LOChybie1:2 (0:2)Drogomyśl
03.09.201616:00LOZebrzydowice2:5 (0:1)Chybie
10.09.201616:00LOChybie4:0 (3:0)Koszarawa Ż.
17.09.201616:00LOUstroń7:2 (4:0)Chybie
24.09.201615:00LOChybie0:0 (0:0)Bestwina
02.10.201615:00LOPruchna2:2 (2:0)Chybie
08.10.201615:00LOChybie1:0 (1:0)Leśna
16.10.201615:00LOCisiec0:7 (0:4)Chybie
22.10.201615:00LOŻabnica2:0 (0:0)Chybie
30.10.201614:00LOChybie0:3 (0:1)Góral
06.11.201614:00LOWisła4:1 (2:0)Chybie
11.11.201613:00LOChybie2:1 (2:1)Pietrzykowice
25.03.201715:00LOChybie3:4 (1:3)Dankowice
29.03.201717:00LOCzechowice-Dz.0:2 (0:0)Chybie
08.04.201716:00LOChybie0:1 (0:0)Wilkowice
15.04.201713:00LODrogomyśl5:2 (1:1)Chybie
29.04.201717:00LOKoszarawa Ż.2:4 (1:2)Chybie
03.05.201717:00LOChybie0:2 (0:0)Ustroń
06.05.201715:00LOBestwina4:1 (1:1)Chybie
13.05.201717:00LOChybie0:1 (0:0)Pruchna
21.05.201715:00LOLeśna1:2 (0:1)Chybie
24.05.201717:00LOChybie1:0 (0:0)Zebrzydowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201618:00Chybie2:3 (2:1)Naprzód Rydułtowy
18.07.201617:30Chybie0:5 (0:1)Gwarek Zabrze
23.07.201616:00MPK Odra Centrum Wodzisław Śląski0:1 (0:0)Chybie
27.07.201618:30MOSiR Jastrzębie-Zdrój U191:1 (1:1)Chybie
17.11.201617:30Zebrzydowice4:1 (0:0)Chybie
21.01.201710:00Chybie4:1 (1:1)Ruptawa
29.01.201710:00Chybie6:2 (0:1)Rydułtowy
04.02.201712:00Chybie3:2 (0:1)MOSiR Jastrzębie U19
12.02.201714:00Chybie1:1 (1:1)Silesia Lubomia
18.02.201717:00Chybie2:2 (0:2)Puńców
24.02.201719:00Chybie1:6 (1:2)Jasienica
04.03.2017ChybieŚwierklany
11.03.201714:30Chybie6:4 (2:3)Ochaby
19.03.201711:00Chybie4:1 (1:1)LKS Studzionka

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145