GKS Radziechowy-Wieprz

Adres: ul. Św.Marcina 23, 34-381 Radziechowy
E-mail: lks.radziechowy@beskidzkapilka.pl
WWW: http://gksradziechowywieprz.futbolowo.pl/

Prezes: Henryk Jakubiec
Kierownik: Daniel Lizak
Trener: Maciej Mrowiec

Rok założenia: 1947
Barwy: granatowo-czarne
Nazwa stadionu: Stadion LKS Radziechowy
Pojemność stadionu: 300
Wymiary boiska: 100m. x 60m.

Przed sezonem 2012/2013, LKS Radziechowy połączyły się z Jednością Wieprz, tworząc Gminny Klub Sportowy Radziechowy-Wieprz.

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej - 2013/2014
Mistrz Klasy A - 2006/2007
Mistrz Klasy B -
Mistrz Klasy C - 1978/79

Zdobywca PP podokręgu - 2009/2010,
Finalista PP podokręgu - 2010/2011, 2012/2013

 

 

Zdjęcia pochodzą z oficjalnego serwisu Radziechów, radziechowy.futbolowo.pl

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Łukasz Byrtekbramkarz
2Marcin Dudkaobrońca
3Mateusz Janikobrońca
4Mikołaj Juraszekobrońca
5Jakub Krasnyobrońca
6Marek Nogaobrońca
7Adrian Widełkaobrońca
8Szymon Byrtekpomocnik
9Tomasz Janikpomocnik
10Karol Kubieniecpomocnik
11Maciej Łąckipomocnik
12Piotr Motykapomocnik
13Piotr Pindelpomocnik
14Radosław Traczpomocnik
15Rafał Hałatnapastnik
16Grzegorz Szymońskinapastnik
17Piotr Trzopnapastnik

Najlepsi strzelcy

3
Szymon Byrtek
Tomasz Janik
1
Marcin Dudka
Rafał Hałat
Piotr Motyka
Karol Rozmus
Grzegorz Szymoński

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201716:00PPBystra (k. Żywca)1:7 (0:1)Radziechowy
12.08.201717:004LRadziechowy2:0 (0:0)Lędziny
19.08.201717:004LRacibórz3:2 (2:1)Radziechowy

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

22.07.201711:00Zawiercie1:0 (1:0)Radziechowy
29.07.201716:00Radziechowy10:1 (5:1)Żabnica
05.08.201717:00Radziechowy1:1 (-:-)Dalin Myślenice

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec26
2Wilcza26
3Goczałkowice24
4Ustroń23
5Skoczów23
6Radziechowy23
7Racibórz23
8Jasienica23
9Landek23
10Bytom23
11Wodzisław23
12Gaszowice22
13Tychy II21
14Bełk21
15TSP II21
16Lędziny20
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów13
2Kozy13
3Międzybrodzie13
4Rybarzowice13
5Wilamowice13
6Jaworze II13
7Ligota10
8Bujaków10
9Grodziec10
10Zabrzeg10
11Kalna 10
12Łodygowice10
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze13
2Górki W.13
3Iskrzyczyn13
4Pierściec11
5Wielkie II11
6Brzezówka00
7Nierodzim00
8Istebna00
9Rudnik10
10Golasowice10
11Hażlach10