LKS Bestwina

Adres: ul. Podzamcze 18, 43-510 Bestwina
Telefon(y): 321 157 132
E-mail: lks@lks-bestwina.net
WWW: http://lks-bestwina.futbolowo.pl

Prezes: Wojciech Lisewski
Kierownik: Wojciech Żurek
Trener: Sławomir Szymala

Rok założenia: 1947
Barwy: czerwono-zielone
Nazwa stadionu: Stadion Gminny w Bestwinie
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 102m. x 78m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Bartłomiej Droździkbramkarz
2Mateusz Nowakbramkarz
3Sławomir Szymalabramkarz
4Mikołaj Wróbelbramkarz
5Rafał Zielińskibramkarz
6Tomasz Drewniakobrońca
7Mateusz Droździkobrońca
8Bartłomiej Ferugaobrońca
9Marcin Gołąbobrońca
10Konrad Kowaliczekobrońca
11Leszek Kuszmiderobrońca
12Adrian Miroskiobrońca
13Dawid Miroskiobrońca
14Maciej Móllobrońca
15Sebastian Niemczykobrońca
16Szymon Święsobrońca
17Kamil Wójtowiczobrońca
18Wojciech Żurekobrońca
19Mariusz Duśpomocnik
20Jan Francuzpomocnik
21Damian Gacekpomocnik
22Dawid Gleindekpomocnik
23Michał Hebdapomocnik
24Mateusz Kalpomocnik
25Wojciech Łysońpomocnik
26Krystian Makowskipomocnik
27Adam Michalakpomocnik
28Adrian Nyczpomocnik
29Mateusz Radwańskipomocnik
30Artur Sawickipomocnik
31Maciej Sternalpomocnik
32Przemysław Szczypkapomocnik
33Mateusz Włoszekpomocnik
34Przemysław Łośnapastnik
35Damian Nowaknapastnik
36Szymon Skęczeknapastnik

Najlepsi strzelcy

9
Artur Sawicki
7
Mateusz Włoszek
6
Dawid Gleindek
Szymon Skęczek
4
Adrian Miroski
Mateusz Radwański
3
Adrian Nycz
2
Bartłomiej Feruga
Marcin Gołąb
Patryk Wentland
1
Mariusz Duś
Krystian Makowski
Maciej Móll
Damian Nowak
Przemysław Szczypka
Szymon Święs

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201617:00PPBestwinka2:4 (2:1)Bestwina
06.08.201617:00LOZebrzydowice2:3 (1:2)Bestwina
10.08.201618:00PPKaniów0:3 (0:0)Bestwina
13.08.201617:00LOBestwina5:1 (2:0)Koszarawa Ż.
20.08.201617:00LOBestwina0:1 (0:0)Ustroń
27.08.201617:00LOŻabnica2:2 (0:1)Bestwina
31.08.201617:00PPBestwina0:3 (0:2)Rekord
03.09.201616:00LOBestwina2:0 (1:0)Pruchna
11.09.201615:00LOLeśna0:0 (0:0)Bestwina
17.09.201616:00LOBestwina5:1 (3:0)Cisiec
24.09.201615:00LOChybie0:0 (0:0)Bestwina
01.10.201615:00LOBestwina1:3 (0:2)Góral
09.10.201615:00LOWisła4:4 (2:1)Bestwina
15.10.201615:00LOBestwina2:1 (1:1)Pietrzykowice
22.10.201613:00LODankowice1:1 (1:1)Bestwina
29.10.201615:00LOBestwina2:0 (0:0)Czechowice-Dz.
05.11.201614:00LOWilkowice1:1 (0:0)Bestwina
11.11.201613:00LOBestwina1:1 (0:0)Drogomyśl
25.03.201715:00LOBestwina3:3 (1:1)Zebrzydowice
01.04.201716:00LOKoszarawa Ż.0:0 (0:0)Bestwina
08.04.201716:00LOUstroń0:1 (0:0)Bestwina
15.04.201713:00LOBestwina2:1 (0:1)Żabnica
29.04.201715:00LOBestwina1:2 (1:1)Leśna
03.05.201717:00LOCisiec1:2 (1:1)Bestwina
06.05.201715:00LOBestwina4:1 (1:1)Chybie
13.05.201717:00LOGóral0:1 (0:0)Bestwina
20.05.201715:00LOBestwina1:0 (1:0)Wisła
24.05.201717:00LOPruchna0:0 (0:0)Bestwina

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201611:00Bestwina0:3 (0:2)Radziechowy
20.07.201618:30Bestwina8:1 (3:0)Skoczów
22.07.201618:30Jasienica3:0 (0:0)Bestwina
27.07.201618:30Hejnał Kęty3:2 (1:1)Bestwina
28.01.201715:00Bestwina2:5 (1:1)Jasienica
04.02.201715:00Bestwina0:3 (0:0)Hejnał Kęty
11.02.201715:00Bestwina2:1 (0:0)Skoczów
18.02.201715:00Bestwina2:1 (0:1)Beskid Andrychów
25.02.201715:00Jaworze3:5 (1:1)Bestwina
04.03.201715:00Bestwina2:1 (2:0)Niwa Nowa Wieś
11.03.201715:00Bestwina3:4 (3:1)LKS Jawiszowice
18.03.201711:00Bestwina3:1 (2:1)Przeciszovia Przeciszów

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145