LKS Błyskawica Drogomyśl

Adres: ul. Modrzewiowa 5, 43-424 Drogomyśl
Telefon(y): 338 572 117
E-mail: redakcja@blyskawicadrogomysl.pl
WWW: http://www.blyskawicadrogomysl.pl

Prezes: Arkadiusz Mleczko
Kierownik: Leszek Cieślar
Trener: Krystian Papatanasiu

Rok założenia: 1947
Barwy: Biało-Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Błyskawicy Drogomyśl
Pojemność stadionu: 800
Wymiary boiska: 99m. x 59m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Piotr Jojkobramkarz
2Anatolii Kozachukbramkarz
3Mateusz Cieślarobrońca
4Łukasz Halamaobrońca
5Mariusz Krzempekobrońca
6Mateusz Łyżwaobrońca
7Mariusz Saltariusobrońca
8Marek Durajpomocnik
9Dariusz Dziadekpomocnik
10Gracjan Hakapomocnik
11Patryk Kałużapomocnik
12Artur Miłypomocnik
13Antoni Ogrodnikpomocnik
14Krystian Papatanasiupomocnik
15Michał Pękalapomocnik
16Dawid Pisarekpomocnik
17Mateusz Saltariuspomocnik
18Krzysztof Słowińskipomocnik
19Mateusz Byrczeknapastnik
20Rafał Dziadeknapastnik
21Dawid Grabowskinapastnik
22Krzysztof Koczurnapastnik
23Dominik Loskanapastnik
24Kamil Szajternapastnik

Najlepsi strzelcy

13
Krzysztof Koczur
10
Rafał Dziadek
Łukasz Halama
6
Dominik Loska
3
Mateusz Cieślar
Dariusz Dziadek
2
Krystian Papatanasiu
Michał Pękala
1
Dawid Grabowski
Gracjan Haka
Dawid Łyżwa
Dawid Pisarek
Kamil Szajter

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

31.07.201611:00PPBrenna0:8 (0:7)Drogomyśl
06.08.201617:00LODrogomyśl0:0 (0:0)Pruchna
14.08.201615:00LOLeśna0:3 (0:0)Drogomyśl
17.08.201617:00PPDrogomyśl1:4 (0:2)Wisła
20.08.201617:00LODrogomyśl1:2 (0:2)Cisiec
27.08.201617:00LOChybie1:2 (0:2)Drogomyśl
03.09.201616:00LODrogomyśl0:0 (0:0)Góral
11.09.201616:00LODrogomyśl2:7 (2:5)Wisła
17.09.201616:00LODrogomyśl1:2 (0:1)Pietrzykowice
25.09.201615:00LODankowice5:2 (2:1)Drogomyśl
01.10.201615:00LODrogomyśl1:2 (1:1)Czechowice-Dz.
08.10.201615:00LOWilkowice1:6 (0:2)Drogomyśl
15.10.201615:00LODrogomyśl0:2 (0:0)Żabnica
22.10.201615:00LODrogomyśl2:1 (1:1)Zebrzydowice
29.10.201615:00LOKoszarawa Ż.0:1 (0:0)Drogomyśl
05.11.201614:00LOUstroń4:0 (1:0)Drogomyśl
11.11.201613:00LOBestwina1:1 (0:0)Drogomyśl
25.03.201716:00LOPruchna1:2 (0:0)Drogomyśl
01.04.201716:00LODrogomyśl5:0 (4:0)Leśna
09.04.201713:00LOCisiec3:3 (1:0)Drogomyśl
15.04.201713:00LODrogomyśl5:2 (1:1)Chybie
30.04.201717:00LOWisła3:2 (2:1)Drogomyśl
03.05.201717:00LOPietrzykowice0:3 (0:1)Drogomyśl
06.05.201717:00LODrogomyśl3:3 (0:2)Dankowice
13.05.201713:00LOCzechowice-Dz.6:0 (3:0)Drogomyśl
20.05.201717:00LODrogomyśl2:2 (2:0)Wilkowice
24.05.201717:00LOGóral5:0 (1:0)Drogomyśl

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

17.07.201611:00Drogomyśl5:3 (2:1)Jaworze
20.07.201618:00Drogomyśl2:0 (1:0)Puńców
23.07.201616:00Wisła4:1 (3:0)Drogomyśl
27.07.201618:30Drogomyśl4:0 (2:0)Goleszów
20.01.201720:00Wisła3:1 (2:0)Drogomyśl
27.01.201717:30Drogomyśl6:2 (2:1)Skoczów II
05.02.201711:00Drogomyśl3:3 (2:1)LKS Goczałkowice-Zdrój
11.02.201716:30Jaworze1:6 (1:1)Drogomyśl
15.02.201720:00Drogomyśl3:3 (2:2)Koszarawa Ż.
25.02.201717:00Drogomyśl1:1 (0:1)Puńców
01.03.201719:30Drogomyśl2:3 (2:1)Skoczów
04.03.201716:30Wilkowice4:1 (3:0)Drogomyśl
19.03.201715:00Rekord II1:3 (0:1)Drogomyśl

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145