GLKS Sokół Buczkowice

Adres: ul. Wyzwolenia 256, 43-374 Buczkowice
WWW: http://buczkowice.futbolowo.pl

Prezes: Józef Wrona
Kierownik: Tadeusz Jaszczurowski
Trener: Jacek Wiercigroch

Rok założenia: 1958
Barwy: Żółto - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Sokół Buczkowice
Pojemność stadionu: 200 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 94m. x 59m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
1986/87, 1991/92
Mistrz Klasy C:

Finalista PP w Podokręgu:
2011/12,
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wojciech Biernatbramkarz
2Tomasz Borowskibramkarz
3Mateusz Kliśbramkarz
4Mateusz Łopatabramkarz
5Damian Dymekobrońca
6Mariusz Foriaszobrońca
7Wojciech Gawłowskiobrońca
8Mikołaj Jaszczurowskiobrońca
9Robert Staniecobrońca
10Mirosław Stecobrońca
11Maciej Burypomocnik
12Szymon Jasekpomocnik
13Kacper Jaszczurowskipomocnik
14Tomasz Korszyłowskipomocnik
15Kamil Kufelpomocnik
16Filip Leśniakpomocnik
17Arkadiusz Majdakpomocnik
18Maciej Mieszczakpomocnik
19Mohamed Omranpomocnik
20Kamil Paluchpomocnik
21Kamil Salamonpomocnik
22Marcin Sowińskipomocnik
23Damian Traczpomocnik
24Tomasz Traczpomocnik
25Mariusz Wiśniewskipomocnik
26Jakub Pezdanapastnik
27Patryk Romaniaknapastnik
28Robert Salamonnapastnik
29Sebastian Wandzelnapastnik
30Maciej Węgrzynkiewicznapastnik
31Damian Zuziaknapastnik

Najlepsi strzelcy

9
Damian Tracz
8
Wojciech Gawłowski
5
Kacper Jaszczurowski
4
Tomasz Korszyłowski
3
Kamil Kufel
Mohamed Omran
1
Maciej Bury
Maciej Mieszczak
Tomasz Tracz
Damian Zuziak

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

13.08.201617:00KABuczkowice2:2 (0:1)Kobiernice
20.08.201617:00KAPorąbka0:2 (0:0)Buczkowice
27.08.201617:00KABuczkowice5:0 (4:0)Godziszka
04.09.201617:00KABystra (k. Bielska)0:1 (0:0)Buczkowice
10.09.201616:00KABuczkowice0:3 (0:1)Jaworze
17.09.201616:00KABuczkowice4:2 (2:1)Bestwinka
24.09.201616:00KAMiędzyrzecze1:1 (1:0)Buczkowice
01.10.201615:00KABuczkowice4:0 (2:0)Pisarzowice
09.10.201615:00KACzechowice-Dz. II1:2 (0:1)Buczkowice
15.10.201615:00KABuczkowice1:4 (1:2)Wapienica
22.10.201615:00KARybarzowice1:1 (0:0)Buczkowice
29.10.201615:00KABuczkowice2:1 (1:1)Kaniów
06.11.201614:00KAMazańcowice4:1 (1:1)Buczkowice
26.03.201715:00KAKobiernice0:0 (0:0)Buczkowice
01.04.201716:00KABuczkowice3:1 (3:0)Porąbka
08.04.201716:00KAGodziszka1:1 (1:1)Buczkowice
03.05.201717:00KABestwinka2:1 (2:1)Buczkowice
06.05.201717:00KABuczkowice1:1 (0:1)Międzyrzecze
13.05.201717:00KAPisarzowice1:0 (1:0)Buczkowice
17.05.201718:00KAJaworze1:2 (1:0)Buczkowice
20.05.201717:00KABuczkowice2:3 (1:1)Czechowice-Dz. II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

18.02.201715:30Buczkowice5:2 (2:0)Pewel Śl.
28.02.201719:00Buczkowice7:4 (2:3)Bronów
05.03.201719:00Ligota0:2 (0:0)Buczkowice
11.03.2017BuczkowiceMiędzybrodzie
18.03.201714:30Buczkowice0:6 (0:1)Czernichów

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145