LKS Drzewiarz Jasienica

Adres: ul. Orzechowa 139, 43-385 Jasienica
Telefon(y): 338 153 983
WWW: http://www.lksdrzewiarz.com.pl/

Prezes: Mirosław Łaciok
Kierownik: Krzysztof Kleszcz
Trener: Wojciech Jarosz

Rok założenia: 1954
Barwy: Czarno - Czerwono - Zielone
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2011/12
Mistrz Klasy A: 1980/81, 1982/83, 2005/06
Mistrz Klasy B: 1976/77
Mistrz Klasy C: 1968/69

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Krystian Michalskibramkarz
2Wojciech Mrokbramkarz
3Damian Urbaczewskibramkarz
4Paweł Chojnackiobrońca
5Anton Fizekobrońca
6Amadeusz Pielaobrońca
7Tymoteusz Staśtoobrońca
8Marcin Studenckiobrońca
9Jakub Waliczekobrońca
10Filip Gajdapomocnik
11Rafał Haczekpomocnik
12Paweł Kenigpomocnik
13Dariusz Kołodziej pomocnik
14Jarosław Krzanowskipomocnik
15Robert Lapczykpomocnik
16Dariusz Łośpomocnik
17Kamil Majpomocnik
18Daniel Romanowiczpomocnik
19Kamil Ryrychpomocnik
20Kamil Sekułapomocnik
21Jakub Szlosekpomocnik
22Szymon Walczakpomocnik
23Kamil Waleczekpomocnik
24Patryk Wentlandpomocnik
25Sebastian Wróbelpomocnik
26Adam Kozielskinapastnik
27Paweł Łomankiewicznapastnik

Najlepsi strzelcy


3
Dariusz Łoś
Marcin Studencki
2
Filip Gajda
Kamil Sekuła
1
Dariusz Kołodziej
Jakub Szlosek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

09.08.201717:30PPKaniów0:9 (0:2)Jasienica
12.08.201717:004LSkoczów2:3 (1:1)Jasienica
19.08.201717:004LJasienica1:2 (1:2)Goczałkowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

23.07.201713:00Jasienica2:3 (1:1)TSP II U19
26.07.201718:00Jasienica3:4 (2:2)Wisła
29.07.201710:00Jasienica2:3 (1:2)TSP II U19
04.08.201718:00Czaniec2:3 (1:0)Jasienica
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec26
2Wilcza26
3Goczałkowice24
4Ustroń23
5Skoczów23
6Radziechowy23
7Racibórz23
8Jasienica23
9Landek23
10Bytom23
11Wodzisław23
12Gaszowice22
13Tychy II21
14Bełk21
15TSP II21
16Lędziny20
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów13
2Kozy13
3Międzybrodzie13
4Rybarzowice13
5Wilamowice13
6Jaworze II13
7Ligota10
8Bujaków10
9Grodziec10
10Zabrzeg10
11Kalna 10
12Łodygowice10
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze13
2Górki W.13
3Iskrzyczyn13
4Pierściec11
5Wielkie II11
6Brzezówka00
7Nierodzim00
8Istebna00
9Rudnik10
10Golasowice10
11Hażlach10