LKS Drzewiarz Jasienica

Adres: ul. Orzechowa 139, 43-385 Jasienica
Telefon(y): 338 153 983
WWW: http://www.lksdrzewiarz.com.pl/

Prezes: Mirosław Łaciok
Kierownik: Krzysztof Kleszcz
Trener: Wojciech Jarosz

Rok założenia: 1954
Barwy: Czarno - Czerwono - Zielone
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2011/12
Mistrz Klasy A: 1980/81, 1982/83, 2005/06
Mistrz Klasy B: 1976/77
Mistrz Klasy C: 1968/69

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Krystian Suchybramkarz
2Kacper Szymalabramkarz
3Robert Basiuraobrońca
4Paweł Chojnackiobrońca
5Kamil Legutobrońca
6Sylwester Lorekobrońca
7Kamil Machalicaobrońca
8Amadeusz Pielaobrońca
9Szymon Pustelnikobrońca
10Tymoteusz Staśtoobrońca
11Marcin Studenckiobrońca
12Jakub Waliczekobrońca
13Daniel Bryczekpomocnik
14Kamil Ciapkapomocnik
15Filip Gajdapomocnik
16Daniel Jakowenkopomocnik
17Adrian Jasińskipomocnik
18Paweł Kenigpomocnik
19Mateusz Kołodziejpomocnik
20Maciej Kosmatypomocnik
21Daniel Koziarpomocnik
22Jarosław Krzanowskipomocnik
23Konrad Kuderpomocnik
24Dariusz Łośpomocnik
25Adrian Malcharpomocnik
26Maksymilian Pykapomocnik
27Daniel Romanowiczpomocnik
28Kamil Sekułapomocnik
29Kamil Sobczukpomocnik
30Patryk Strzelczykpomocnik
31Jakub Szlosekpomocnik
32Szymon Walczakpomocnik
33Marcin Jasińskinapastnik
34Adam Kozielskinapastnik
35Szymon Rzeźniczaknapastnik
36Krystian Strachnapastnik
37Maksymilian Wojtasiknapastnik

Najlepsi strzelcy


21
Maksymilian Wojtasik
15
Adam Kozielski
9
Filip Gajda
6
Dariusz Łoś
4
Dawid Gola
3
Paweł Chojnacki
Konrad Kuder
Marcin Studencki
2
Daniel Gołuch
Krzysztof Łaciak
Daniel Romanowicz
Kamil Sekuła
1
Robert Basiura
Jakub Szlosek
Patryk Wentland

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

10.08.201617:00PPJasienica0:1 (0:0, 0:0)Czaniec
13.08.201617:00IVJasienica2:1 (1:0)TSP II
17.08.201618:00IVJasienica1:0 (0:0)Wilcza
21.08.201616:00IVSkoczów0:1 (0:0)Jasienica
27.08.201617:00IVJasienica2:1 (1:0)Lędziny
31.08.201617:30IVConcordia0:3 (0:2)Jasienica
03.09.201616:00IVJasienica4:0 (2:0)Ruptawa
10.09.201616:00IVRadziechowy1:1 (1:0)Jasienica
17.09.201616:00IVJasienica1:2 (1:1)Łaziska Grn.
24.09.201616:00IVMokre0:0 (0:0)Jasienica
01.10.201615:00IVJasienica5:0 (2:0)Jaworzno
09.10.201615:00IVLandek2:2 (2:1)Jasienica
15.10.201615:00IVJasienica0:1 (0:1)Pszczyna
22.10.201615:00IVBełk5:1 (2:1)Jasienica
29.10.201614:00IVJasienica5:1 (3:0)Racibórz
05.11.201613:00IVSuszec2:4 (1:3)Jasienica
12.11.201613:00IVJasienica4:0 (1:0)Ornontowice
19.11.201613:00IVCzaniec3:1 (2:0)Jasienica
12.03.201715:00IVTSP II4:0 (3:0)Jasienica
18.03.201715:30IVWilcza3:0 (1:0)Jasienica
25.03.201715:30IVJasienica0:2 (0:0)Skoczów
01.04.201717:00IVLędziny1:0 (1:0)Jasienica
08.04.201717:00IVJasienica5:0 (1:0)Concordia
15.04.201713:00IVRuptawa1:2 (0:1)Jasienica
22.04.201717:00IVŁaziska Grn.0:2 (0:0)Jasienica
06.05.201717:00IVJaworzno3:3 (1:1)Jasienica
10.05.201717:30IVJasienica4:1 (1:1)Landek
13.05.201717:00IVPszczyna4:0 (2:0)Jasienica
17.05.201718:00IVJasienica0:0 (0:0)Radziechowy
20.05.201717:00IVJasienica2:2 (1:0)Bełk
24.05.201718:00IVJasienica3:1 (1:1)Mokre
27.05.201717:00IVRacibórz3:2 (1:0)Jasienica
31.05.201718:00IVJasienica12:1 (7:0)Suszec
03.06.201717:00IVOrnontowice2:1 (0:0)Jasienica
10.06.201717:00IVJasienica2:2 (1:1)Czaniec

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201618:00Czechowice-Dz.2:0 (0:0)Jasienica
22.07.201618:30Jasienica3:0 (0:0)Bestwina
27.07.201618:00Jasienica1:2 (1:1)Warta Zawiercie
30.07.201610:30Jasienica5:2 (2:1)Dankowice
28.01.201715:00Bestwina2:5 (1:1)Jasienica
01.02.201720:00Jasienica5:2 (2:0)LKS Goczałkowice Zdrój
04.02.201711:30Warta Zawiercie2:1 (2:0)Jasienica
08.02.201718:00Jasienica3:0 (0:0)Turza Śl.
11.02.201713:00Jasienica2:4 (0:3)Pawłowice
18.02.201716:00Ustroń3:3 (1:3) Jasienica
21.02.201717:30Czechowice-Dz.3:5 (1:2)Jasienica
24.02.201719:00Chybie1:6 (1:2)Jasienica
04.03.201709:00Jasienica0:6 (0:3)BKS Stal
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189