TS Soła Żywiec

Adres: ul. Sadowa 30, 34-300 Żywiec
Telefon(y): +48 33 861 70 80
WWW: http://solazywiec1922.futbolowo.pl

Prezes: Borak Edward
Kierownik: Stankiewicz Grzegorz
Trener: Andrzej Czul

Rok założenia: 1922
Barwy: Biało - zielone
Nazwa stadionu: Stadion Soły Żywiec
Pojemność stadionu: -
Wymiary boiska: 100m. x 50m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
1992/93
Mistrz Klasy C:

Zdobywca PP w Podokręgu:
Finalista PP w Podokręgu:
2013/14,
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marcin Michalecbramkarz
2Dawid Burdylobrońca
3Tomasz Czulobrońca
4Sławomir Hankusobrońca
5Barłomiej Jaworskiobrońca
6Marcin Kasperekobrońca
7Piotr Klimasobrońca
8Dawid Dziedzinapomocnik
9Konrad Dzikipomocnik
10Patryk Głazowskipomocnik
11Michał Kapałapomocnik
12Antoni Kucharczykpomocnik
13Damian Kupczakpomocnik
14Przemysław Piątekpomocnik
15Krzysztof Piecuchpomocnik
16Kamil Prochownikpomocnik
17Robert Stankiewiczpomocnik
18Grzegorz Białeknapastnik
19Damian Dobranowskinapastnik
20Łukasz Dziedzinanapastnik
21Damian Podgórskinapastnik

Najlepsi strzelcy

9
Damian Podgórski
8
Robert Marszałek
4
Dawid Burdyl
Jakub Dziki
Kamil Prochownik
2
Michał Kapała
Krzysztof Piecuch
1
Grzegorz Dziergas
Barłomiej Jaworski
Marcin Kasperek
Maciej Konewecki

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

14.08.201611:00KARajcza4:0 (1:0)Soła Ż.
21.08.201616:00KAGilowice2:2 (1:1)Soła Ż.
04.09.201611:00KAŁękawica7:1 (3:0)Soła Ż.
11.09.201611:00KASoła Ż.4:1 (1:0)Przyborów
18.09.201611:00KASoła Ż.3:5 (0:2)Radziechowy II
25.09.201611:00KAJeleśnia2:2 (0:1)Soła Ż.
01.10.201615:00KASoła Ż.1:0 (1:0)Lipowa
09.10.201613:00KACzernichów3:0 (1:0)Soła Ż.
16.10.201615:00KAPewel Śl.3:5 (1:2)Soła Ż.
30.10.201614:00KASopotnia1:3 (1:2)Soła Ż.
06.11.201614:00KARychwałd2:2 (0:1)Soła Ż.
11.11.201611:00KASoła Ż.0:2 (0:0)Milówka
13.11.201611:00KASoła Ż.3:0 (1:0)Ujsoły
01.04.201715:00KASoła Ż.1:0 (0:0)Rajcza
08.04.201715:00KASoła Ż.1:3 (0:0)Gilowice
15.04.201714:00KAUjsoły4:0 (1:0)Soła Ż.
30.04.201715:00KAPrzyborówWOSoła Ż.
03.05.201711:00KARadziechowy II1:0 (0:0)Soła Ż.
07.05.201711:00KASoła Ż.3:1 (2:0)Jeleśnia
14.05.201715:00KALipowa1:1 (1:0)Soła Ż.
20.05.201716:00KASoła Ż.0:3 (0:0)Czernichów
28.05.201711:00KASoła Ż.2:0 (1:0)Pewel Śl.
03.06.201716:00KAMilówka8:0 (3:0)Soła Ż.
10.06.201716:00KASoła Ż.2:1 (0:0)Sopotnia
15.06.201716:00KASoła Ż.1:5 (0:1)Łękawica
16.06.201710:00KASoła Ż.WORychwałd

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

06.02.201718:30Leśna12:5 (6:0)Soła Ż.
26.02.201709:00Ujsoły3:2 (2:1)Soła Ż.
04.03.201714:00Soła Ż.3:0 (0:0)Godziszka
12.03.201711:00Soła Ż.4:3 (0:2)Sopotnia
18.03.201715:30Soła Ż.Zarzecze
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189