TS Soła Żywiec

Adres: ul. Sadowa 30, 34-300 Żywiec
Telefon(y): +48 33 861 70 80
WWW: http://solazywiec1922.futbolowo.pl

Prezes: Borak Edward
Kierownik: Stankiewicz Grzegorz
Trener: Andrzej Czul

Rok założenia: 1922
Barwy: Biało - zielone
Nazwa stadionu: Stadion Soły Żywiec
Pojemność stadionu: -
Wymiary boiska: 100m. x 50m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
1992/93
Mistrz Klasy C:

Zdobywca PP w Podokręgu:
Finalista PP w Podokręgu:
2013/14,
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marcin Michalecbramkarz
2Jakub Wilkołekbramkarz
3Dawid Burdylobrońca
4Tomasz Czulobrońca
5Barłomiej Jaworskiobrońca
6Marcin Kasperekobrońca
7Piotr Klimasobrońca
8Maciej Koneweckiobrońca
9Przemysław Dróżdżpomocnik
10Jakub Dzikipomocnik
11Konrad Dzikipomocnik
12Michał Kapałapomocnik
13Antoni Kucharczykpomocnik
14Damian Kupczakpomocnik
15Przemysław Piątekpomocnik
16Krzysztof Piecuchpomocnik
17Kamil Prochownikpomocnik
18Robert Stankiewiczpomocnik
19Robert Marszałeknapastnik
20Damian Podgórskinapastnik

Najlepsi strzelcy

8
Damian Podgórski
7
Robert Marszałek
4
Jakub Dziki
3
Dawid Burdyl
Kamil Prochownik
2
Michał Kapała
Krzysztof Piecuch
1
Grzegorz Dziergas
Barłomiej Jaworski
Maciej Konewecki

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

14.08.201611:00KARajcza4:0 (1:0)Soła Ż.
21.08.201616:00KAGilowice2:2 (1:1)Soła Ż.
04.09.201611:00KAŁękawica7:1 (3:0)Soła Ż.
11.09.201611:00KASoła Ż.4:1 (1:0)Przyborów
18.09.201611:00KASoła Ż.3:5 (0:2)Radziechowy II
25.09.201611:00KAJeleśnia2:2 (0:1)Soła Ż.
01.10.201615:00KASoła Ż.1:0 (1:0)Lipowa
09.10.201613:00KACzernichów3:0 (1:0)Soła Ż.
16.10.201615:00KAPewel Śl.3:5 (1:2)Soła Ż.
30.10.201614:00KASopotnia1:3 (1:2)Soła Ż.
06.11.201614:00KARychwałd2:2 (0:1)Soła Ż.
11.11.201611:00KASoła Ż.0:2 (0:0)Milówka
13.11.201611:00KASoła Ż.3:0 (1:0)Ujsoły
01.04.201715:00KASoła Ż.1:0 (0:0)Rajcza
08.04.201715:00KASoła Ż.1:3 (0:0)Gilowice
15.04.201714:00KAUjsoły4:0 (1:0)Soła Ż.
30.04.201715:00KAPrzyborówWOSoła Ż.
03.05.201711:00KARadziechowy II1:0 (0:0)Soła Ż.
07.05.201711:00KASoła Ż.3:1 (2:0)Jeleśnia
14.05.201715:00KALipowa1:1 (1:0)Soła Ż.
20.05.201716:00KASoła Ż.0:3 (0:0)Czernichów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

06.02.201718:30Leśna12:5 (6:0)Soła Ż.
26.02.201709:00Ujsoły3:2 (2:1)Soła Ż.
04.03.201714:00Soła Ż.3:0 (0:0)Godziszka
12.03.201711:00Soła Ż.4:3 (0:2)Sopotnia
18.03.201715:30Soła Ż.Zarzecze
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145