LKS Leśna

Adres: 34-300 Leśna
Telefon(y): 33 867 07 54
WWW: http://lkslesna.futbolowo.pl

Prezes: Artur Wandzel
Kierownik: Piotr Raczek
Trener: Dariusz Urbaniak (do 27 IV Dariusz Kozieł, do 1 IX Sebastian Szymala)

Rok założenia: 1997
Barwy: Pomarańczowo - białe
Nazwa stadionu: Stadion LKS Leśna
Pojemność stadionu: 800 (435 siedzących)
Wymiary boiska: 110m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marcin Borakbramkarz
2Adrian Gołekbramkarz
3Maciej Kupczakbramkarz
4Szymon Cenderobrońca
5Michał Iwanekobrońca
6Andrzej Kowalczykobrońca
7Kacper Lachobrońca
8Kajetan Lachobrońca
9Aleksander Pawlusobrońca
10Mateusz Seweraobrońca
11Łukasz Biegunpomocnik
12Grzegorz Bindapomocnik
13Marek Borakpomocnik
14Rafał Greńpomocnik
15Mirosław Habdaspomocnik
16Norbert Jagoszpomocnik
17Szymon Kowalczykpomocnik
18Filip Lachpomocnik
19Łukasz Łodzianapomocnik
20Dominik Maciejowskipomocnik
21Mirosław Miśkiewiczpomocnik
22Sebastian Niewdanapomocnik
23Mateusz Piątekpomocnik
24Grzegorz Rzeszótkopomocnik
25Rafał Starczałapomocnik
26Amadeusz Stolarczykpomocnik
27Arkadiusz Urbańskipomocnik
28Kamil Kachelnapastnik
29Maciej Krystanapastnik
30Witold Morońnapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Marcin Wróbel
4
Maciej Krysta
3
Sebastian Niewdana
2
Rafał Greń
Łukasz Łodziana
Grzegorz Rzeszótko
Radosław Tracz
1
Kajetan Lach

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201616:00LOWilkowice1:0 (1:0)Leśna
14.08.201615:00LOLeśna0:3 (0:0)Drogomyśl
17.08.201618:00PPWęgierska G.0:1 (0:1)Leśna
20.08.201617:30LOZebrzydowice2:0 (0:0)Leśna
28.08.201615:00LOLeśna1:1 (1:0)Koszarawa Ż.
04.09.201616:00LOUstroń6:1 (4:0)Leśna
11.09.201615:00LOLeśna0:0 (0:0)Bestwina
18.09.201616:00LOPruchna2:1 (1:0)Leśna
24.09.201615:00LOŻabnica2:1 (2:1)Leśna
27.09.201616:30PPLeśna1:1 (0:0, 1:1) k. 3:4Żabnica
02.10.201615:00LOLeśna2:0 (1:0)Cisiec
08.10.201615:00LOChybie1:0 (1:0)Leśna
16.10.201615:00LOLeśna1:6 (1:1)Góral
23.10.201615:00LOWisła6:1 (4:0)Leśna
30.10.201614:00LOLeśna1:1 (0:0)Pietrzykowice
06.11.201614:00LODankowice3:4 (0:3)Leśna
11.11.201613:00LOLeśna1:3 (0:1)Czechowice-Dz.
26.03.201715:00LOLeśna0:0 (0:0)Wilkowice
01.04.201716:00LODrogomyśl5:0 (4:0)Leśna
09.04.201715:00LOLeśna0:2 (0:0)Zebrzydowice
15.04.201713:00LOKoszarawa Ż.5:1 (2:0)Leśna
29.04.201715:00LOBestwina1:2 (1:1)Leśna
03.05.201717:00LOLeśna1:1 (0:1)Pruchna
07.05.201715:00LOLeśna3:1 (1:0)Żabnica
13.05.201717:00LOCisiec2:2 (2:2)Leśna
21.05.201715:00LOLeśna1:2 (0:1)Chybie
24.05.201717:00LOLeśna0:5 (0:2)Ustroń
27.05.201717:00LOGóral5:1 (4:1)Leśna

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201618:00Milówka2:3 (1:0)Leśna
24.07.201611:00Żabnica3:3 (1:2)Leśna
26.07.201618:00Sopotnia0:9 (0:4)Leśna
28.01.201715:00Leśna1:3 (1:0)Łękawica
06.02.201718:30Leśna12:5 (6:0)Soła Ż.
11.02.201715:30Leśna3:2 (1:1)LKS Studzionka
19.02.201712:00LeśnaMilówka
26.02.201719:00Leśna3:3 (0:1)Bystra (k. Bielska)
05.03.201714:00Pietrzykowice0:4 (0:3)Leśna
11.03.201717:00Leśna11:1 (6:0)Kalna
19.03.201717:00Leśna2:2 (0:1)Metal WG

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3170
2Czaniec3161
3TSP II3159
4Radziechowy3058
5Lędziny3155
6Jasienica3151
7Racibórz3147
8Ornontowice3145
9Skoczów3145
10Łaziska Grn.3144
11Jaworzno3144
12Concordia3141
13Landek3141
14Wilcza3039
15Pszczyna3132
16Ruptawa3123
17Mokre3119
18Suszec317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Góral2648
4Czechowice-Dz.2647
5Bestwina2546
6Żabnica2640
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2636
9Chybie2636
10Drogomyśl2636
11Wilkowice2630
12Pruchna2527
13Zebrzydowice2619
14Pietrzykowice2518
15Leśna2618
16Cisiec269
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2238
4Wapienica2235
5Międzyrzecze2234
6Buczkowice2233
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2362
2Skoczów II2355
3Ochaby2345
4Kończyce W.2341
5Kończyce M.2235
6Bąków2334
7Pogwizdów2232
8Pielgrzymowice2331
9Goleszów2330
10Strumień2326
11Brenna2320
12Pogórze2317
13Dębowiec2317
14Kaczyce2311
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2252
2Łękawica2046
3Rajcza2146
4Gilowice2138
5Czernichów2136
6Sopotnia2231
7Lipowa2130
8Radziechowy II2130
9Soła Ż.2128
10Jeleśnia2226
11Ujsoły2124
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2318
14Przyborów230
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Hecznarowice2046
3Bronów2043
4Międzybrodzie2139
5Jaworze II2032
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2117
11Kalna 2016
12Łodygowice1910
13Wilkowice II216
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Juszczyna1523
5Zarzecze1522
6Trzebinia1522
7Korbielów1415
8Słotwina1511
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145