LKS Soła Rajcza

Adres: Ul.Polna 9a, 34-370 Rajcza
Telefon(y): 338 647 423
WWW: http://sola-rajcza.futbolowo.pl/

Prezes: Andrzej Lach
Kierownik: Barbara Lach
Trener: Daniel Ciupka

Rok założenia: 1948
Barwy: czerwono-zielone
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz Klasy A:
1991/92, 1998/99
Mistrz Klasy B: 1987/88
Mistrz Klasy C: 1976/77

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wiesław Arastbramkarz
2Michał Kąkolbramkarz
3Dawid Sporekbramkarz
4Tomasz Biernatobrońca
5Piotr Błasiakobrońca
6Seweryn Bogdałobrońca
7Tomasz Gołekobrońca
8Arkadiusz Kręcichwostobrońca
9Dariusz Kukuczkaobrońca
10Łukasz Lachobrońca
11Adrian Biernatpomocnik
12Kacper Czanieckipomocnik
13Daniel Hulbójpomocnik
14Mateusz Jękalpomocnik
15Radosław Kostkapomocnik
16Przemysław Kręcichwostpomocnik
17Daniel Lachpomocnik
18Dariusz Lachpomocnik
19Krzysztof Mioduchowskipomocnik
20Kacper Najzerpomocnik
21Piotr Paciorekpomocnik
22Adrian Słowiakpomocnik
23Dawid Surypomocnik
24Maciej Szatanikpomocnik
25Michał Szatanikpomocnik
26Szymon Zawadapomocnik
27Marcin Lachnapastnik
28Damian Salachnanapastnik

Najlepsi strzelcy

17
Kacper Najzer
12
Daniel Lach
11
Kacper Czaniecki
8
Damian Salachna
7
Marcin Lach
4
Krzysztof Mioduchowski
2
Szymon Zawada
1
Tomasz Biernat
Tomasz Gołek
Mateusz Jękal
Arkadiusz Kręcichwost
Dariusz Lach
Michał Szatanik

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

14.08.201611:00KARajcza4:0 (1:0)Soła Ż.
21.08.201611:00KARajcza1:2 (0:1)Rychwałd
28.08.201615:00KACzernichów0:4 (0:0)Rajcza
04.09.201611:00KARajcza0:0 (0:0)Milówka
11.09.201616:00KAPewel Śl.3:2 (2:0)Rajcza
18.09.201611:00KARajcza10:0 (4:0)Przyborów
25.09.201611:00KARadziechowy II0:3 (0:1)Rajcza
02.10.201611:00KARajcza5:2 (1:0)Ujsoły
09.10.201611:00KAŁękawica3:2 (1:1)Rajcza
16.10.201615:00KASopotnia2:1 (0:0)Rajcza
30.10.201614:00KALipowa1:2 (1:1)Rajcza
05.11.201614:00KAJeleśnia1:2 (0:0)Rajcza
11.11.201613:00KARajcza5:2 (1:0)Gilowice
01.04.201715:00KASoła Ż.1:0 (0:0)Rajcza
08.04.201710:00KARychwałdWORajcza
15.04.201716:00KARajcza3:2 (2:1)Czernichów
03.05.201710:00KAPrzyborówWORajcza
06.05.201716:00KARajcza6:0 (5:0)Radziechowy II
13.05.201716:00KAUjsoły1:3 (1:1)Rajcza
20.05.201716:00KARajcza3:2 (0:0)Łękawica
27.05.201716:00KARajcza2:1 (0:1)Sopotnia
04.06.201716:00KAGilowice1:2 (0:2)Rajcza
11.06.201716:00KARajcza1:0 (1:0)Lipowa
15.06.201716:00KAMilówka1:1 (1:0)Rajcza
18.06.201716:00KARajcza5:2 (3:1)Jeleśnia

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

03.08.201618:00Rajcza5:1 (3:0)Trzebinia
07.08.201611:00Sopotnia1:3 (0:2)Rajcza
26.02.201711:00Rajcza2:5 (1:2)Węgierska G.
12.03.201711:00Rajcza5:1 (3:0)Radziechowy II
18.03.201715:00RajczaKS Czarni Gorzyce
22.03.201718:30RajczaTrzebinia
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189