LKS Kończyce Małe

Adres: ul. Jagiellońska 33, Kończyce Małe, 43-410 Zebrzydowice
Telefon(y): 324 693 435
WWW: http://lkskonczycemale.futbolowo.pl

Prezes: Błażej Piksa
Kierownik: Lesław Brachaczek
Trener: Piotr Szwajlik

Rok założenia: 1947
Barwy: Zielono - Czerwono
Nazwa stadionu: Stadion LKS Kończyce Małe
Pojemność stadionu: 500 miejsc (200 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 104m. x 62m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A: 1998/1999
Mistrz Klasy B: 2012/2013

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Bartłomiej Górczyńskibramkarz
2Kamil Kuśbramkarz
3Remigiusz Gołkaobrońca
4Jarosław Janowskiobrońca
5Tomasz Łasutobrońca
6Patryk Palaobrońca
7Szymon Szczerbaobrońca
8Ireneusz Brachaczekpomocnik
9Tomasz Cedropomocnik
10Jeremiasz Chmielpomocnik
11Jonasz Chmielpomocnik
12Piotr Gołkapomocnik
13Rafał Górczyńskipomocnik
14Rafał Koniecznypomocnik
15Adam Łasutpomocnik
16Łukasz Łebekpomocnik
17Kamil Machejpomocnik
18Andrzej Papierokpomocnik
19Eryk Penkalapomocnik
20Kamil Smołkapomocnik
21Dawid Sobikpomocnik
22Michał Stuśpomocnik
23Piotr Szwajlikpomocnik

Najlepsi strzelcy

9
Rafał Górczyński
8
Kamil Machej
5
Jeremiasz Chmiel
4
Piotr Gołka
Eryk Penkala
3
Jakub Kolondra
Andrzej Papierok
2
Rafał Konieczny
1
Ireneusz Brachaczek
Jonasz Chmiel
Jarosław Janowski
Tomasz Łasut
Patryk Pala

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

07.08.201617:00KAKończyce W.0:1 (0:0)Kończyce M.
14.08.201611:00KAKończyce M.0:4 (0:2)Skoczów II
21.08.201617:00KAKończyce M.2:0 (1:0)Ochaby
27.08.201617:00KABąków2:0 (0:0)Kończyce M.
04.09.201616:00KAKończyce M.3:2 (2:1)Goleszów
11.09.201616:00KAKaczyce1:3 (0:2)Kończyce M.
18.09.201616:00KAKończyce M.3:6 (2:2)Strumień
24.09.201616:00KADębowiec1:3 (0:1)Kończyce M.
01.10.201615:00KAKończyce M.WOBrenna
09.10.201615:00KAPogwizdów0:3 (0:1)Kończyce M.
16.10.201615:00KAKończyce M.2:3 (1:0)Pogórze
23.10.201615:00KAPielgrzymowice2:0 (1:0)Kończyce M.
30.10.201614:00KAKończyce M.1:4 (1:4)Puńców
02.04.201715:00KAKończyce M.1:5 (1:3)Kończyce W.
08.04.201715:00KASkoczów II4:2 (2:0)Kończyce M.
15.04.201715:00KAOchaby4:0 (2:0)Kończyce M.
23.04.201715:00KAKończyce M.3:0 (2:0)Bąków
03.05.201716:00KAKończyce M.3:1 (1:1)Kaczyce
06.05.201716:00KAStrumień1:1 (1:0)Kończyce M.
14.05.201716:00KAKończyce M.8:0 (4:0)Dębowiec
17.05.201717:30KAGoleszów2:2 (1:2)Kończyce M.
21.05.201711:00KABrenna1:3 (1:1)Kończyce M.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201616:00Bąków4:4 (1:0,1:2,2:2)Kończyce M.
21.07.201618:00Kończyce M.3:6 (0:3,2:2,1:1)1909 Piast
23.07.201617:30Kończyce M.5:1 (2:1)Pogwizdów
12.02.201710:00Kończyce M.0:1 (0:0,0:0,0:1)Zryw Bzie
26.02.201708:30Kończyce M.1909 Piast
05.03.201712:00Pogwizdów3:2 (1:2,0:0,2:0)Kończyce M.
16.03.201719:00Kończyce M.3:2 (1:1,1:1,1:0)Bąków
19.03.201715:30Grodziec1:5 (0:3,0:1,1:1)Kończyce M.
26.03.201715:00Rudnik2:2 (1:2)Kończyce M.

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3170
2Czaniec3161
3TSP II3159
4Radziechowy3058
5Lędziny3155
6Jasienica3151
7Racibórz3147
8Ornontowice3145
9Skoczów3145
10Łaziska Grn.3144
11Jaworzno3144
12Concordia3141
13Landek3141
14Wilcza3039
15Pszczyna3132
16Ruptawa3123
17Mokre3119
18Suszec317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Góral2648
4Czechowice-Dz.2647
5Bestwina2546
6Żabnica2640
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2636
9Chybie2636
10Drogomyśl2636
11Wilkowice2630
12Pruchna2527
13Zebrzydowice2619
14Pietrzykowice2518
15Leśna2618
16Cisiec269
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2238
4Wapienica2235
5Międzyrzecze2234
6Buczkowice2233
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2362
2Skoczów II2355
3Ochaby2345
4Kończyce W.2341
5Kończyce M.2235
6Bąków2334
7Pogwizdów2232
8Pielgrzymowice2331
9Goleszów2330
10Strumień2326
11Brenna2320
12Pogórze2317
13Dębowiec2317
14Kaczyce2311
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2252
2Łękawica2046
3Rajcza2146
4Gilowice2138
5Czernichów2136
6Sopotnia2231
7Lipowa2130
8Radziechowy II2130
9Soła Ż.2128
10Jeleśnia2226
11Ujsoły2124
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2318
14Przyborów230
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Hecznarowice2046
3Bronów2043
4Międzybrodzie2139
5Jaworze II2032
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2117
11Kalna 2016
12Łodygowice1910
13Wilkowice II216
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Juszczyna1523
5Zarzecze1522
6Trzebinia1522
7Korbielów1415
8Słotwina1511
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145