LKS Strażak Pielgrzymowice

Adres: ul. Ruptawska 27, 43-252 Pielgrzymowice
Telefon(y): +48 324 729 385, +48 501 060 258
E-mail: lkspielgrzymowice@interia.eu
WWW: http://lkspielgrzymowice.futbolowo.pl

Prezes: Kiełkowski Janusz
Kierownik: Ireneusz Zaprzalski
Trener: Grzegorz Lada

Rok założenia: 1985
Barwy: Żółto - Czarne
Nazwa stadionu: Stadion LKS Strażak Pielgrzymowice
Pojemność stadionu: 800 miejsc
Wymiary boiska: 95m. x 58m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Jarosław Gatnerbramkarz
2Diego Sanchez Medinabramkarz
3Wojciech Smoleńbramkarz
4Patryk Ganiekobrońca
5Łukasz Kiełkowskiobrońca
6Krzysztof Miodońskiobrońca
7Adam Proskurnickiobrońca
8Mateusz Skowronobrońca
9Damian Adamczewskipomocnik
10Mateusz Fryszpomocnik
11Andrzej Hojbachpomocnik
12Błażej Holeksapomocnik
13Jakub Holeksapomocnik
14Rafał Kornaspomocnik
15Jakub Kroczekpomocnik
16Grzegorz Ladapomocnik
17Artur Matuszczykpomocnik
18Tadeusz Olejniczakpomocnik
19Mateusz Olmapomocnik
20Wojciech Podeszwapomocnik
21Marcin Pudłowskipomocnik
22Mateusz Stuchlikpomocnik
23Mateusz Szusterpomocnik
24Szymon Szuścikpomocnik
25Jarosław Teklapomocnik
26Kamil Tillpomocnik
27Adrian Zaprzalskipomocnik
28Adrian Adamczewskinapastnik
29Kamil Gatnernapastnik
30Paweł Hojbachnapastnik

Najlepsi strzelcy

13
Paweł Hojbach
5
Łukasz Kiełkowski
4
Artur Matuszczyk
3
Damian Adamczewski
Mateusz Szuster
2
Adrian Adamczewski
Patryk Ganiek
Mateusz Olma
Mateusz Skowron
1
Błażej Holeksa
Rafał Kornas
Krzysztof Miodoński
Wojciech Podeszwa
Marcin Pudłowski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

07.08.201617:00KAPielgrzymowice0:0 (0:0)Bąków
13.08.201616:00KAGoleszów1:2 (1:1)Pielgrzymowice
21.08.201617:00KAPielgrzymowice4:1 (3:1)Kaczyce
27.08.201617:00KAStrumień0:1 (0:1)Pielgrzymowice
04.09.201616:00KAPielgrzymowice4:1 (1:0)Dębowiec
11.09.201611:00KABrenna2:2 (0:1)Pielgrzymowice
18.09.201616:00KAPielgrzymowice2:4 (1:1)Pogwizdów
25.09.201611:00KAPogórze3:2 (0:1)Pielgrzymowice
01.10.201615:00KAPielgrzymowice0:4 (0:2)Skoczów II
16.10.201615:00KAKończyce W.4:0 (2:0)Pielgrzymowice
23.10.201615:00KAPielgrzymowice2:0 (1:0)Kończyce M.
29.10.201615:00KAOchaby5:2 (2:0)Pielgrzymowice
06.11.201614:00KAPielgrzymowice2:7 (1:2)Puńców
01.04.201715:00KABąków2:0 (2:0)Pielgrzymowice
09.04.201715:00KAPielgrzymowice1:0 (0:0)Goleszów
15.04.201715:00KAKaczyce0:1 (0:1)Pielgrzymowice
23.04.201715:00KAPielgrzymowice3:3 (3:0)Strumień
03.05.201716:00KAPielgrzymowice2:3 (1:2)Brenna
07.05.201711:00KAPogwizdów2:1 (1:0)Pielgrzymowice
10.05.201717:30KADębowiec2:5 (0:1)Pielgrzymowice
14.05.201716:00KAPielgrzymowice3:3 (1:1)Pogórze
21.05.201716:00KASkoczów II0:2 (0:1)Pielgrzymowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

23.07.201616:30Pielgrzymowice2:3 (1:1)Zebrzydowice
31.07.201616:00LKS Zryw Bzie0:5 (0:3)Pielgrzymowice
04.02.201719:30Pielgrzymowice1:2 (1:0)Zryw Bzie
12.02.201712:00Pielgrzymowice1:4 (0:2)TJ BDSTAV Sedliště
19.02.201716:00Pielgrzymowice5:3 (2:2)Żar Szeroka
02.03.201717:00Pielgrzymowice2:0 (1:0)TJ BDSTAV Sedliště
04.03.201715:00Pielgrzymowice0:4 (0:1)TJ BDSTAV Sedliště
19.03.201716:30Zabłocie1:8 (0:7)Pielgrzymowice

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145