LKS Ochaby 96

Adres: Ochaby Małe 53, 43-430 Skoczów
Telefon(y): 338 535 689
WWW: http://lksochaby96.futbolowo.pl

Prezes: Grzegorz Chudyk
Kierownik: Artur Kiełkowski
Trener: Grzegorz Sodzawiczny

Rok założenia: 1996
Barwy: Zielono - Białe
Nazwa stadionu: Stadion LKS Ochaby 96
Pojemność stadionu: 400 miejsc (150 siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 68m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Michał Budnybramkarz
2Mateusz Cienciałabramkarz
3Grzegorz Sodzawicznybramkarz
4Szymon Steklabramkarz
5Kamil Brudnyobrońca
6Marcin Gogółkaobrońca
7Hamada Gomaa Hassan Mohamedobrońca
8Grzegorz Kałużaobrońca
9Łukasz Wronaobrońca
10Grzegorz Chudykpomocnik
11Andrzej Cieślarpomocnik
12Michał Gawlaspomocnik
13Szymon Gogółkapomocnik
14Łukasz Gojdkapomocnik
15Mateusz Hejnowiczpomocnik
16Szymon Huplikpomocnik
17Maciej Koziełpomocnik
18Paweł Madziapomocnik
19Mateusz Nowakpomocnik
20Daniel Orawskipomocnik
21Szymon Parchańskipomocnik
22Andrzej Siekierkapomocnik
23Krzysztof Suchypomocnik
24Tomasz Ślezionapomocnik
25Maciej Winiewiczpomocnik
26Szymon Gruszkanapastnik
27Mateusz Kałużanapastnik
28Sławosz Karelusnapastnik
29Dominik Pytelnapastnik
30Daniel Więceknapastnik

Najlepsi strzelcy

13
Tomasz Śleziona
10
Mateusz Kałuża
Dominik Pytel
7
Mateusz Nowak
5
Sławosz Karelus
4
Szymon Miłek
Andrzej Siekierka
3
Szymon Gogółka
Daniel Orawski
2
Andrzej Cieślar
Grzegorz Kałuża
Łukasz Wrona
1
Mateusz Hejnowicz
Maciej Winiewicz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201617:00KAPuńców4:1 (3:0)Ochaby
14.08.201617:00KAOchaby2:2 (2:1)Kończyce W.
21.08.201617:00KAKończyce M.2:0 (1:0)Ochaby
28.08.201617:00KASkoczów II2:1 (1:0)Ochaby
04.09.201616:00KAOchaby5:2 (1:0)Bąków
10.09.201616:00KAGoleszów1:5 (0:3)Ochaby
18.09.201616:00KAOchaby5:0 (2:0)Kaczyce
24.09.201616:00KAStrumień1:3 (0:2)Ochaby
02.10.201615:00KAOchaby7:0 (0:0)Dębowiec
09.10.201611:00KABrenna0:7 (0:4)Ochaby
16.10.201615:00KAOchaby4:1 (3:1)Pogwizdów
23.10.201611:00KAPogórze1:3 (1:0)Ochaby
29.10.201615:00KAOchaby5:2 (2:0)Pielgrzymowice
02.04.201715:00KAOchaby0:1 (0:1)Puńców
08.04.201715:00KAKończyce W.1:1 (1:1)Ochaby
15.04.201715:00KAOchaby4:0 (2:0)Kończyce M.
03.05.201716:00KAOchaby2:3 (0:1)Goleszów
06.05.201716:00KAKaczyce1:1 (0:0)Ochaby
10.05.201717:30KABąków1:0 (0:0)Ochaby
14.05.201716:00KAOchaby3:2 (1:1)Strumień
20.05.201716:00KADębowiec1:6 (0:3)Ochaby
24.05.201717:30KAOchaby2:1 (0:0)Skoczów II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201617:30Ochaby4:2 (2:1)Międzyrzecze
23.07.201618:00Ochaby2:2 (1:0 1:2 0:0)Wapienica
30.07.201616:00Ochaby4:2 (3:0)Bystra (k. Bielska)
02.08.201618:00LKS Baranowice3:4 (1:1)Ochaby
12.02.201716:00Pruchna8:2 (5:0)Ochaby
19.02.201713:00Ochaby5:2 (2:0)LKS Baranowice
25.02.201716:00Zebrzydowice2:3 (1:2)Ochaby
05.03.201715:00Ochaby1:4 (0:3)Pruchna
11.03.201714:30Chybie6:4 (2:3)Ochaby
18.03.201716:00MiędzyrzeczeOchaby
25.03.201715:30Zabłocie1:5 (0:2)Ochaby
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145