TS 1909 Piast Cieszyn

Adres: ul. Zofii Kossak-Szatkowskiej 12/6
Telefon(y): +48 530 227 801, +48 502 837 643
E-mail: 1909piast@gmail.com

Prezes: Marek Skakuj
Kierownik: Jan Raszka
Trener: Marek Bakun

Data założenia: 20.06.2016
Barwy: Czerwono - żółto - niebieskie
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Pavel Resbramkarz
2Samuel Szurmanbramkarz
3Jarosław Bujokobrońca
4Seweryn Gabzdylobrońca
5Kacper Gaszczykobrońca
6Bartosz Gwiazdaobrońca
7Maciej Ruckiobrońca
8Maciej Wałachobrońca
9Jan Żelińskiobrońca
10Sebastian Żyłkaobrońca
11Marek Bakunpomocnik
12Nicolas Derikpomocnik
13Filip Durajpomocnik
14Maciej Franekpomocnik
15Kamil Gabryśpomocnik
16Dawid Janoszekpomocnik
17Patryk Jarosińskipomocnik
18Daniel Juroszekpomocnik
19Michał Kubiciuspomocnik
20Dawid Menkapomocnik
21Jan Pabijaszpomocnik
22Przemysław Romańskipomocnik
23Artur Rybkapomocnik
24Rafał Śleziakpomocnik
25Marek Wajdapomocnik
26Wojciech Wilczekpomocnik
27Dominik Zawadapomocnik
28Krystian Płoskonkanapastnik
29Tomasz Szypernapastnik
30Michał Tobiasznapastnik
31Mikołaj Tobiasznapastnik

Najlepsi strzelcy

19
Tomasz Szyper
11
Jakub Węglorz
Jakub Wnęk
10
Dawid Janoszek
8
Kamil Gabryś
5
Nicolas Derik
4
Jarosław Bujok
3
Michał Kubicius
Artur Rybka
Mikołaj Tobiasz
2
Seweryn Gabzdyl
1
Marek Bakun
Jakub Kukuczka
Maciej Rucki
Tomasz Stasiak
Michał Tobiasz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

20.08.201616:00KB1909 Piast7:0 (5:0)Rudnik
28.08.201611:00KBPierściec0:6 (0:4)1909 Piast
03.09.201616:00KB1909 Piast7:2 (5:1)Zabłocie
11.09.201616:00KBIstebna2:5 (1:2)1909 Piast
17.09.201616:00KB1909 Piast6:2 (3:2)Nierodzim
25.09.201616:00KBGolasowice1:2 (1:0)1909 Piast
01.10.201615:00KB1909 Piast5:0 (2:0)Hażlach
08.10.201615:00KB1909 Piast8:2 (4:1)Górki W.
15.10.201615:00KBWielkie II2:6 (0:3)1909 Piast
22.10.201615:00KB1909 PiastWOBrzezówka
30.10.201614:00KBIskrzyczyn1:6 (1:2)1909 Piast
09.04.201716:00KBRudnik0:4 (0:2)1909 Piast
15.04.201715:00KB1909 Piast7:0 (1:0)Pierściec
23.04.201715:00KBZabłocie2:4 (0:2)1909 Piast
07.05.201711:00KBNierodzim0:2 (0:0)1909 Piast
10.05.201717:30KB1909 Piast3:0 (1:0)Istebna
13.05.201716:00KB1909 Piast5:0 (3:0)Golasowice
20.05.201717:00KBHażlach1:2 (0:2)1909 Piast

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201618:00Kończyce M.3:6 (0:3,2:2,1:1)1909 Piast
23.07.201617:00Rudnik2:11 (0:3)1909 Piast
27.07.201618:301909 Piast5:3 (2:1)Wapienica
29.07.201618:001909 Piast9:3 (4:1)Górki W.
03.08.201617:301909 PiastSK Dětmarovice
05.08.201617:301909 Piast8:0 (3:0)Stradom Częstochowa
17.08.201617:301909 Piast3:4 (2:1)SMS Kraków
09.02.201718:001909 Piast5:4 (2:1)Spartak Jablunkov
12.02.201710:001909 Piast5:5 (4:2)Międzyrzecze
19.02.201712:301909 Piast4:1 (1:1)Dębowiec
23.02.201718:001909 Piast1:2 (0:1)Wisła
26.02.201708:30Kończyce M.1909 Piast
09.03.201717:30Czechowice-Dz.3:3 (1:1)1909 Piast
11.03.201717:001909 Piast2:5 (0:1)Puńców
17.03.201719:00Ustroń13:0 (7:0)1909 Piast
25.03.201714:30Dębowiec2:2 (2:2)1909 Piast
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3170
2Czaniec3161
3TSP II3159
4Radziechowy3058
5Lędziny3155
6Jasienica3151
7Racibórz3147
8Ornontowice3145
9Skoczów3145
10Łaziska Grn.3144
11Jaworzno3144
12Concordia3141
13Landek3141
14Wilcza3039
15Pszczyna3132
16Ruptawa3123
17Mokre3119
18Suszec317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Góral2648
4Czechowice-Dz.2647
5Bestwina2546
6Żabnica2640
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2636
9Chybie2636
10Drogomyśl2636
11Wilkowice2630
12Pruchna2527
13Zebrzydowice2619
14Pietrzykowice2518
15Leśna2618
16Cisiec269
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2238
4Wapienica2235
5Międzyrzecze2234
6Buczkowice2233
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2362
2Skoczów II2355
3Ochaby2345
4Kończyce W.2341
5Kończyce M.2235
6Bąków2334
7Pogwizdów2232
8Pielgrzymowice2331
9Goleszów2330
10Strumień2326
11Brenna2320
12Pogórze2317
13Dębowiec2317
14Kaczyce2311
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2252
2Łękawica2046
3Rajcza2146
4Gilowice2138
5Czernichów2136
6Sopotnia2231
7Lipowa2130
8Radziechowy II2130
9Soła Ż.2128
10Jeleśnia2226
11Ujsoły2124
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2318
14Przyborów230
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Hecznarowice2046
3Bronów2043
4Międzybrodzie2139
5Jaworze II2032
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2117
11Kalna 2016
12Łodygowice1910
13Wilkowice II216
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Juszczyna1523
5Zarzecze1522
6Trzebinia1522
7Korbielów1415
8Słotwina1511
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145