LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II

Adres: ul. Kościelna 9, 43-319 Kończyce Wielkie

Prezes: Józef Foltyn
Kierownik: Mirosław Bierski
Trener: Franciszek Bierski, Grzegorz Brychcy

Rok założenia: 2016
Barwy: Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (266 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Przemysław Bijokbramkarz
2Wiesław Wenglarzybramkarz
3Wojciech Grygierekobrońca
4Robert Kozłowskiobrońca
5Marcin Krausobrońca
6Przemysław Kwikobrońca
7Grzegorz Staniekobrońca
8Mieczysław Zorychtaobrońca
9Mirosław Bierskipomocnik
10Arkadiusz Czakonpomocnik
11Tomasz Dudziakpomocnik
12Mirosław Foltynpomocnik
13Grzegorz Kłóskopomocnik
14Michał Krauspomocnik
15Bartłomiej Kwikpomocnik
16Łukasz Kwikpomocnik
17Kamil Majchrzakpomocnik
18Kamil Matuszekpomocnik
19Adrian Morawiecpomocnik
20Jarosław Parchańskipomocnik
21Marcin Sztuchlikpomocnik
22Bartłomiej Walekpomocnik
23Adam Wawrzyczekpomocnik
24Damian Wawrzyczekpomocnik
25Grzegorz Brychcynapastnik
26Kacper Latuszewskinapastnik
27Michał Majchrzaknapastnik
28Jacek Stuchliknapastnik

Najlepsi strzelcy

8
Grzegorz Brychcy
6
Jarosław Parchański
5
Dominik Brychcy
Kamil Majchrzak
4
Przemysław Kwik
3
Kacper Latuszewski
Michał Majchrzak
2
Robert Kozłowski
Łukasz Kwik
Adrian Morawiec
Bartłomiej Walek
1
Mirosław Bierski
Mateusz Brychcy
Tomasz Dudziak
Michał Kraus
Krzysztof Kwik
Przemysław Piekar
Marcin Plinta
Miłosz Stoły
Szymon Stoły
Jacek Stuchlik

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

20.08.201611:00KBWielkie II4:1 (2:0)Brzezówka
28.08.201617:00KBIskrzyczyn0:1 (0:0)Wielkie II
04.09.201614:00KBWielkie II2:1 (1:1)Rudnik
11.09.201611:00KBPierściec0:3 (0:1)Wielkie II
17.09.201616:00KBWielkie II2:3 (0:1)Zabłocie
25.09.201616:00KBIstebna3:2 (0:2)Wielkie II
01.10.201615:00KBWielkie II3:1 (0:0)Nierodzim
09.10.201615:00KBGolasowice0:4 (0:1)Wielkie II
15.10.201615:00KBWielkie II2:6 (0:3)1909 Piast
23.10.201611:30KBGórki W.3:4 (1:2)Wielkie II
30.10.201614:00KBWielkie II6:4 (3:2)Hażlach
09.04.201715:00KBBrzezówka2:5 (1:2)Wielkie II
17.04.201715:00KBWielkie II4:4 (2:3)Iskrzyczyn
23.04.201715:00KBRudnik0:2 (0:1)Wielkie II
07.05.201716:00KBZabłocie5:0 (2:0)Wielkie II
14.05.201716:00KBWielkie II2:4 (0:1)Istebna
17.05.201717:30KBWielkie II4:0 (0:0)Pierściec
20.05.201716:00KBNierodzim2:3 (0:2)Wielkie II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

05.02.201713:30Grodziec4:5 (2:1)Wielkie II
04.03.201718:00Kaczyce4:2 (1:0)Wielkie II
11.03.201712:00Hażlach2:3 (0:0,1:2,1:1)Wielkie II
26.03.201715:00Pogwizdów6:1 (2:0)Wielkie II

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145