LKS Orzeł Mokre

Adres: Zamkowa 1a, 43-195 Mikołów-Mokre
WWW: http://www.orzelmokre.pl/

Prezes: Wojciech Martan
Kierownik: Rudolf Fudala
Trener: Wojciech Kempa

Rok założenia: 1922
Barwy: zielono-białe
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Tomasz Michalikbramkarz
2Patryk Skotnickibramkarz
3Grzegorz Tidebramkarz
4Marek Andreckiobrońca
5Wojciech Simonobrońca
6Krzysztof Tideobrońca
7Dawid Wierciochobrońca
8Paweł Badurapomocnik
9Dominik Bartoszewiczpomocnik
10Grzegorz Grygnypomocnik
11Grzegorz Hanuspomocnik
12Kajetan Iduspomocnik
13Radosław Jachimowskipomocnik
14Paweł Janoszkapomocnik
15Marcin Jureckipomocnik
16Łukasz Kolasapomocnik
17Dawid Magnorpomocnik
18Jacek Nowakpomocnik
19Grzegorz Ostrowskipomocnik
20Piotr Pietrzykpomocnik
21Marcin Rozumekpomocnik
22Mateusz Tomeczekpomocnik
23Tomasz Frankowskinapastnik
24Bartłomiej Jóźwiknapastnik
25Aleksander Niteckinapastnik
26Dawid Oszeknapastnik
27Mateusz Pisareknapastnik
28Michał Sienkiewicznapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Marcin Jurecki
4
Łukasz Kolasa
Dawid Oszek
2
Grzegorz Grygny
Paweł Janoszka
Grzegorz Ostrowski
1
Dominik Bartoszewicz
Dawid Magnor
Jacek Nowak
Wojciech Simon
Mateusz Tomeczek
Patryk Wróbel

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

14.08.201616:00IVMokre2:1 (0:0)Jaworzno
17.08.201618:00IVLandek2:0 (0:0)Mokre
20.08.201617:00IVMokre0:2 (0:0)Pszczyna
27.08.201617:00IVBełk3:0 (1:0)Mokre
31.08.201617:30IVMokre0:3 (0:1)Racibórz
03.09.201616:00IVSuszec0:0 (0:0)Mokre
10.09.201616:00IVMokre0:1 (0:1)Ornontowice
17.09.201616:00IVCzaniec1:1 (0:0)Mokre
24.09.201616:00IVMokre0:0 (0:0)Jasienica
01.10.201615:00IVWilcza1:0 (0:0)Mokre
08.10.201615:00IVMokre1:2 (1:2)Skoczów
15.10.201615:00IVLędziny3:2 (0:0)Mokre
22.10.201615:00IVMokre0:1 (0:1)Concordia
29.10.201614:00IVRuptawa2:1 (1:0)Mokre
05.11.201613:00IVMokre2:2 (1:0)Radziechowy
12.11.201613:00IVŁaziska Grn.1:2 (1:2)Mokre
19.11.201613:00IVMokre1:2 (0:1)TSP II
11.03.201715:00IVJaworzno1:1 (0:1)Mokre
18.03.201715:30IVMokre1:1 (1:0)Landek
25.03.201715:30IVPszczyna1:1 (0:0)Mokre
01.04.201717:00IVMokre0:5 (0:4)Bełk
08.04.201717:00IVRacibórz4:1 (2:0)Mokre
15.04.201713:00IVMokre3:0 (1:0)Suszec
22.04.201717:00IVMokre0:1 (0:1)Czaniec
06.05.201717:00IVMokre1:4 (0:3)Wilcza
10.05.201718:00IVSkoczów3:1 (2:1)Mokre
13.05.201713:00IVMokre1:2 (1:1)Lędziny
17.05.201718:00IVOrnontowice2:1 (1:1)Mokre
20.05.201717:00IVConcordia6:1 (3:1)Mokre
24.05.201718:00IVJasienica3:1 (1:1)Mokre
27.05.201715:00IVMokre2:0 (0:0)Ruptawa
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3170
2Czaniec3161
3TSP II3159
4Radziechowy3058
5Lędziny3155
6Jasienica3151
7Racibórz3147
8Ornontowice3145
9Skoczów3145
10Łaziska Grn.3144
11Jaworzno3144
12Concordia3141
13Landek3141
14Wilcza3039
15Pszczyna3132
16Ruptawa3123
17Mokre3119
18Suszec317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Góral2648
4Czechowice-Dz.2647
5Bestwina2546
6Żabnica2640
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2636
9Chybie2636
10Drogomyśl2636
11Wilkowice2630
12Pruchna2527
13Zebrzydowice2619
14Pietrzykowice2518
15Leśna2618
16Cisiec269
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2238
4Wapienica2235
5Międzyrzecze2234
6Buczkowice2233
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2362
2Skoczów II2355
3Ochaby2345
4Kończyce W.2341
5Kończyce M.2235
6Bąków2334
7Pogwizdów2232
8Pielgrzymowice2331
9Goleszów2330
10Strumień2326
11Brenna2320
12Pogórze2317
13Dębowiec2317
14Kaczyce2311
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2252
2Łękawica2046
3Rajcza2146
4Gilowice2138
5Czernichów2136
6Sopotnia2231
7Lipowa2130
8Radziechowy II2130
9Soła Ż.2128
10Jeleśnia2226
11Ujsoły2124
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2318
14Przyborów230
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Hecznarowice2046
3Bronów2043
4Międzybrodzie2139
5Jaworze II2032
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2117
11Kalna 2016
12Łodygowice1910
13Wilkowice II216
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Juszczyna1523
5Zarzecze1522
6Trzebinia1522
7Korbielów1415
8Słotwina1511
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145