KS Międzyrzecze

Adres: Międzyrzecze Dolne 214, 43-392 Międzyrzecze Górne,
Telefon(y): +48 602 463 925
E-mail: ks.miedzyrzecze@poczta.fm
WWW: http://www.ks.miedzyrzecze.org.pl

Prezes: Zdzisław Szczyrbowski
Kierownik: Bogdan Kalisz
Trener: Daniel Bąk (do 24.10.2016 r. Zbigniew Byrdy,do 14.09.2016 r. Roman Folek, do 07.11.2016 r. Krzysztof Szczyrbowki)

Rok założenia: 1958
Barwy: Żółto - Zielono - Niebieskie
Nazwa stadionu: Obiekt KS Międzyrzecze
Pojemność stadionu: 150 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 100m. x 71m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Szarekbramkarz
2Ireneusz Szpałekbramkarz
3Damian Borkowskiobrońca
4Konrad Czarnieckiobrońca
5Mateusz Mośobrońca
6Szymon Pustelnikobrońca
7Piotr Witkowskiobrońca
8Paweł Wydraobrońca
9Michał Zielińskiobrońca
10Michał Badurapomocnik
11Marcin Bebekpomocnik
12Rafał Chromikpomocnik
13Szymon Dropczyńskipomocnik
14Damian Folekpomocnik
15Radosław Folekpomocnik
16Dominik Guszpilpomocnik
17Adrian Iciekpomocnik
18Paweł Kępkapomocnik
19Piotr Koźlukpomocnik
20Adrian Malcharpomocnik
21Patryk Mikołajczykpomocnik
22Marcin Pierzgapomocnik
23Damian Podsiadłopomocnik
24Krzysztof Stanisławskipomocnik
25Maciej Szkucikpomocnik
26Bartosz Wajspomocnik
27Mateusz Kępkanapastnik
28Roman Miklernapastnik
29Przemysław Szczyrbowskinapastnik
30Norbert Uchyłanapastnik

Najlepsi strzelcy

15
Radosław Folek
6
Marcin Bebek
5
Przemysław Szczyrbowski
4
Mateusz Kępka
3
Damian Folek
2
Paweł Kępka
Adrian Malchar
Mateusz Moś
Szymon Pustelnik
Paweł Wydra
1
Adrian Iciek
Piotr Koźluk
Ireneusz Szpałek
Norbert Uchyła

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201617:00PPKobiernice1:2 (0:0)Międzyrzecze
13.08.201617:00KAMiędzyrzecze5:1 (4:1)Kaniów
20.08.201616:00KAMazańcowice1:3 (1:1)Międzyrzecze
24.08.201617:00PPMiędzyrzecze0:3 (0:2)Rekord
27.08.201617:00KAMiędzyrzecze1:1 (0:1)Kobiernice
07.09.201617:00KAPorąbka5:0 (3:0)Międzyrzecze
10.09.201616:00KAMiędzyrzecze0:0 (0:0)Godziszka
18.09.201616:00KABystra (k. Bielska)1:4 (0:3)Międzyrzecze
24.09.201616:00KAMiędzyrzecze1:1 (1:0)Buczkowice
02.10.201615:00KABestwinka4:1 (2:1)Międzyrzecze
08.10.201615:00KAMiędzyrzecze0:6 (0:2)Jaworze
15.10.201615:00KAMiędzyrzecze1:1 (0:1)Pisarzowice
22.10.201615:00KACzechowice-Dz. II6:2 (3:0)Międzyrzecze
29.10.201615:00KAMiędzyrzecze1:3 (0:2)Wapienica
05.11.201614:00KARybarzowice2:8 (0:3)Międzyrzecze
26.03.201715:00KAKaniów0:7 (0:2)Międzyrzecze
02.04.201716:00KAMiędzyrzecze3:2 (3:1)Mazańcowice
09.04.201716:00KAKobiernice0:0 (0:0)Międzyrzecze
29.04.201717:00KAGodziszka0:2 (0:1)Międzyrzecze
03.05.201717:00KAMiędzyrzecze5:0 (0:0)Bystra (k. Bielska)
06.05.201717:00KABuczkowice1:1 (0:1)Międzyrzecze
14.05.201717:00KAMiędzyrzecze1:0 (0:0)Bestwinka
20.05.201715:00KAJaworze10:0 (4:0)Międzyrzecze
27.05.201717:00KAPisarzowice1:1 (0:1)Międzyrzecze

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201617:30Ochaby4:2 (2:1)Międzyrzecze
21.07.201618:00Kończyce W.1:2 (1:0)Międzyrzecze
27.07.201618:00LKS Studzionka4:3 (1:1)Międzyrzecze
03.08.201618:00Rudnik3:8 (1:2)Międzyrzecze
05.02.201718:00Nierodzim0:9 (0:5)Międzyrzecze
12.02.201710:001909 Piast5:5 (4:2)Międzyrzecze
19.02.201715:00Międzyrzecze5:3 (0:1)Pogórze
25.02.201713:00Międzyrzecze3:2 (2:1)Soła Oświęcim U19
04.03.201719:00Międzyrzecze4:3 (2:1)Bronów
12.03.201711:00Międzyrzecze5:3 (1:2)Zabrzeg
18.03.201716:00MiędzyrzeczeOchaby
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3170
2Czaniec3161
3TSP II3159
4Radziechowy3058
5Lędziny3155
6Jasienica3151
7Racibórz3147
8Ornontowice3145
9Skoczów3145
10Łaziska Grn.3144
11Jaworzno3144
12Concordia3141
13Landek3141
14Wilcza3039
15Pszczyna3132
16Ruptawa3123
17Mokre3119
18Suszec317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2666
2Wisła2663
3Bestwina2649
4Góral2648
5Czechowice-Dz.2647
6Dankowice2641
7Żabnica2640
8Koszarawa Ż.2636
9Chybie2636
10Drogomyśl2636
11Wilkowice2630
12Pruchna2627
13Zebrzydowice2619
14Pietrzykowice2618
15Leśna2618
16Cisiec269
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2257
2Bestwinka2241
3Pisarzowice2238
4Wapienica2235
5Międzyrzecze2234
6Buczkowice2233
7Porąbka2231
8Czechowice-Dz. II2227
9Bystra (k. Bielska)2223
10Godziszka2223
11Kobiernice2222
12Kaniów2222
13Mazańcowice2221
14Rybarzowice2219
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2362
2Skoczów II2355
3Ochaby2345
4Kończyce W.2341
5Kończyce M.2338
6Bąków2334
7Pogwizdów2332
8Pielgrzymowice2331
9Goleszów2330
10Strumień2326
11Brenna2320
12Pogórze2317
13Dębowiec2317
14Kaczyce2311
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2252
2Łękawica2149
3Rajcza2146
4Gilowice2138
5Czernichów2136
6Sopotnia2231
7Soła Ż.2231
8Lipowa2130
9Radziechowy II2230
10Jeleśnia2226
11Ujsoły2124
12Pewel Śl.2224
13Rychwałd2318
14Przyborów230
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2052
2Bronów2146
3Hecznarowice2046
4Międzybrodzie2139
5Jaworze II2032
6Bujaków2031
7Grodziec2031
8Kozy2030
9Ligota2025
10Zabrzeg2117
11Kalna 2016
12Łodygowice2010
13Wilkowice II216
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1957
2Zabłocie1943
3Wielkie II1940
4Istebna1937
5Pierściec1936
6Iskrzyczyn1928
7Nierodzim1927
8Górki W.1922
9Hażlach1918
10Rudnik1916
11Golasowice199
12Brzezówka193
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1540
2Babia Góra1535
3Pewel M.1527
4Juszczyna1523
5Zarzecze1522
6Trzebinia1522
7Korbielów1518
8Słotwina1511
9Kocierz159
10Bystra (k. Żywca)158