KS Iskra Rybarzowice

Adres: ul. Beskidzka 66, 43-378 Rybarzowice (klub) / ul. Topolowa, 43-378 Rybarzowice (stadion)
Telefon(y): +48 510 113 931
E-mail: iskrarybarzowice@vp.pl
WWW: http://ksiskrarybarzowice.futbolowo.pl

Prezes: Paweł Gorczewski
Kierownik: Wojciech Paluch
Trener: Roman Mordarski

Rok założenia: 2007
Barwy: Niebiesko - Czerwono - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion Iskry Rybarzowice
Pojemność stadionu: 300 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 90m. x 45m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Andrzej Prządkabramkarz
2Armin Trymbulakbramkarz
3Mateusz Dobijaobrońca
4Daniel Frydelobrońca
5Mariusz Giertlerobrońca
6Bartłomiej Kocurobrońca
7Fabian Malikobrońca
8Piotr Pawełekobrońca
9Przemysław Portuchajobrońca
10Mateusz Steklaobrońca
11Michał Giertlerpomocnik
12Piotr Giertlerpomocnik
13Adam Gilowskipomocnik
14Andrzej Gołąbekpomocnik
15Adam Gorczewskipomocnik
16Bartosz Gorczewskipomocnik
17Paweł Gorczewskipomocnik
18Dawid Hetnałpomocnik
19Dawid Kanikpomocnik
20Adam Kocurpomocnik
21Tomasz Kubicapomocnik
22Grzegorz Mędrzakpomocnik
23Jakub Michalskipomocnik
24Mateusz Michalskipomocnik
25Kamil Rusinpomocnik
26Kamil Sojpomocnik
27Daniel Świniańskipomocnik
28Marek Ucherpomocnik
29Łukasz Walaszekpomocnik
30Marek Wawrzonkowskipomocnik
31Artur Belskinapastnik
32Wojciech Dobijanapastnik
33Jacek Kropacznapastnik
34Wojciech Paluchnapastnik
35Krystian Świerczeknapastnik
36Krzysztof Walasińskinapastnik

Najlepsi strzelcy


10
Tomasz Kubica
7
Piotr Giertler
Adam Gorczewski
6
Krzysztof Walasiński
3
Mateusz Stekla
1
Mariusz Giertler
Dawid Kanik
Adam Kocur
Bartłomiej Kocur
Marek Ucher
Łukasz Walaszek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201617:00PPKozy1:4 (1:1)Rybarzowice
10.08.201617:30PPRybarzowice1:8 (0:4)Landek
13.08.201617:00KAPisarzowice4:0 (2:0)Rybarzowice
20.08.201617:00KARybarzowice4:4 (3:3)Czechowice-Dz. II
27.08.201617:00KAWapienica6:0 (4:0)Rybarzowice
03.09.201616:00KAJaworze2:1 (2:0)Rybarzowice
10.09.201616:00KARybarzowice4:2 (3:1)Kaniów
18.09.201616:00KAMazańcowice0:1 (0:0)Rybarzowice
24.09.201616:00KARybarzowice1:1 (1:0)Kobiernice
01.10.201615:00KAPorąbka2:2 (0:0)Rybarzowice
08.10.201615:00KARybarzowice1:3 (1:0)Godziszka
16.10.201615:00KABystra (k. Bielska)2:1 (1:1)Rybarzowice
22.10.201615:00KARybarzowice1:1 (0:0)Buczkowice
30.10.201614:00KABestwinka9:1 (5:0)Rybarzowice
05.11.201614:00KARybarzowice2:8 (0:3)Międzyrzecze
25.03.201715:00KARybarzowice2:5 (1:3)Pisarzowice
01.04.201715:00KACzechowice-Dz. II6:4 (3:3)Rybarzowice
08.04.201716:00KARybarzowice0:4 (0:0)Wapienica
15.04.201714:00KARybarzowice3:1 (1:0)Mazańcowice
30.04.201717:00KAKaniów3:0 (1:0)Rybarzowice
07.05.201717:00KAKobiernice2:1 (0:1)Rybarzowice
13.05.201717:00KARybarzowice3:2 (0:1)Porąbka
20.05.201717:00KAGodziszka2:3 (2:1)Rybarzowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

27.07.201618:00Bujaków1:5 (0:0)Rybarzowice
12.02.201715:00Goleszów4:3 (3:1)Rybarzowice
19.02.201709:00Rybarzowice1:3 (0:3)Bujaków
25.02.201719:00Ligota2:1 (0:0)Rybarzowice
04.03.201715:00RybarzowiceRychwałd
12.03.201716:00Jaworze II3:2 (1:1)Rybarzowice
18.03.201714:00Rybarzowice4:2 (1:1)Słotwina
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145