LKS Zamek Grodziec

Adres: ul. Kościelna 9, 43-386 Grodziec
Telefon(y): 694 406 669 (prezes)
WWW: http://lkszamek.futbolowo.pl

Prezes: Łukasz Krzempek
Kierownik: -
Trener: Maciej Skrzyżala

Rok założenia: 1983
Barwy: żółto-zielone
Nazwa stadionu: Stadion Zamku Grodziec Śląski
Pojemność stadionu: brak danych
Wymiary boiska: 98m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Bartosz Gryczbramkarz
2Łukasz Krzempekbramkarz
3Daniel Byrtekobrońca
4Michał Gruszkaobrońca
5Adrian Koziarobrońca
6Norbert Kubalaobrońca
7Patryk Lorańczykobrońca
8Kamil Matuszczykobrońca
9Sławomir Moczałaobrońca
10Krzysztof Skorupaobrońca
11Piotr Zawadaobrońca
12Tomasz Bachłajpomocnik
13Grzegorz Chałupskipomocnik
14Krystian Figurapomocnik
15Mateusz Figurapomocnik
16Tomasz Kieczkapomocnik
17Dariusz Palowskipomocnik
18Tomasz Parzykpomocnik
19Michał Suchypomocnik
20Mikołaj Szumińskipomocnik
21Dawid Świerkotpomocnik
22Michał Zawadapomocnik
23Mateusz Gutnapastnik
24Piotr Husarnapastnik
25Michał Jarconapastnik
26Kamil Kowolnapastnik
27Krystian Pierzganapastnik

Najlepsi strzelcy

21
Tomasz Kieczka
9
Michał Jarco
Krzysztof Skorupa
4
Adrian Bojda
3
Mateusz Figura
Kamil Kowol
2
Kamil Ciapka
Tomasz Parzyk
Sebastian Zawadzki
1
Grzegorz Chałupski
Krystian Figura
Michał Gruszka
Dariusz Palowski
Jarosław Zuziak

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

31.07.201615:00PPGrodziec3:9 (1:6)Jaworze
13.08.201617:00KBGrodziec0:1 (0:1)Kozy
21.08.201617:00KBZabrzeg1:4 (0:3)Grodziec
27.08.201617:00KBGrodziec2:1 (0:1)Międzybrodzie
04.09.201611:00KBWilkowice II0:8 (0:2)Grodziec
17.09.201614:00KBRekord II1:1 (0:0)Grodziec
24.09.201616:00KBGrodziec4:2 (2:1)Kalna
02.10.201615:00KBBronów3:1 (2:0)Grodziec
08.10.201612:00KBGrodziec1:3 (0:1)Jaworze II
15.10.201615:00KBGrodziec2:1 (1:1)Bujaków
29.10.201615:00KBGrodziec0:3 (0:1)Hecznarowice
05.11.201614:00KBŁodygowice0:3 (0:2)Grodziec
12.11.201614:00KBLigota4:6 (2:1)Grodziec
25.03.201715:00KBKozy1:1 (1:1)Grodziec
01.04.201716:00KBGrodziec1:1 (0:1)Zabrzeg
09.04.201716:00KBMiędzybrodzie1:1 (0:1)Grodziec
22.04.201715:00KBGrodziecWOWilkowice II
03.05.201717:00KBGrodziec0:9 (0:2)Rekord II
06.05.201717:00KBKalna 0:5 (0:2)Grodziec
13.05.201717:00KBGrodziec0:2 (0:0)Bronów
21.05.201711:00KBJaworze II0:2 (0:1)Grodziec
28.05.201711:00KBBujaków4:1 (3:0)Grodziec
03.06.201717:00KBGrodziec6:1 (4:0)Ligota
11.06.201711:00KBHecznarowice3:1 (1:0)Grodziec
17.06.201716:00KBGrodziec9:1 (4:1)Łodygowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

20.07.201617:30Grodziec0:4 (0:1)Zebrzydowice
22.07.201619:00Grodziec2:3 (2:0)Nierodzim
27.07.201618:30Grodziec1:0 (0:0)Iskrzyczyn
06.08.201617:00Grodziec6:0 (4:0)Brzezówka
05.02.201713:30Grodziec4:5 (2:1)Wielkie II
19.02.201710:00Grodziec2:2 (0:1,1:0,1:1)Górki W.
26.02.201710:00Grodziec2:2 (2:0)Iskrzyczyn
05.03.201713:00Nierodzim0:5 (0:1)Grodziec
12.03.201712:00Grodziec5:3 (2:1)Dębowiec
17.03.201719:00Grodziec0:6 (0:3)Jasienica U19
19.03.201715:30Grodziec1:5 (0:3,0:1,1:1)Kończyce M.
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189