LKS Strażak Dębowiec

Adres: ul. Katowicka 6, 43-426 Dębowiec
Telefon(y): +48 503 514 705, +48 504 065 259
WWW: http://debowiec.futbolowo.pl/

Prezes: Marek Staniek
Kierownik: Marcin Moskwik
Trener: Zbigniew Janiszewski (do 29.10.2016 r. Waldemar Bulandra)

Rok założenia: 1995
Barwy: Biało - Niebiesko - Czerwone
Nazwa stadionu: Gminny w Dębowcu
Pojemność stadionu: 150 miejsc (80 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 62m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Bartłomiej Hanusbramkarz
2Krystian Sierantbramkarz
3Błażej Szewczykbramkarz
4Daniel Dudaobrońca
5Dawid Gierczyńskiobrońca
6Łukasz Kałużaobrońca
7Tomasz Pońcobrońca
8Marek Sadowskiobrońca
9Marcin Sitkoobrońca
10Michał Stabrawaobrońca
11Patryk Wigłaszobrońca
12Piotr Zmarzłyobrońca
13Szymon Zrąbkowskiobrońca
14Marcin Billigpomocnik
15Andrzej Brannypomocnik
16Waldemar Bulandrapomocnik
17Paweł Graffpomocnik
18Jacek Grzybekpomocnik
19Adam Homapomocnik
20Wojciech Kajsturapomocnik
21Tomasz Kałużapomocnik
22Igor Kareluspomocnik
23Samuel Kastingerpomocnik
24Jakub Miodońskipomocnik
25Adam Moskwikpomocnik
26Marcin Moskwikpomocnik
27Rafał Pećpomocnik
28Kamil Pupekpomocnik
29Nikodem Sikorapomocnik
30Tomasz Staniekpomocnik
31Arkadiusz Franeknapastnik
32Marek Stanieknapastnik
33Emil Zegadłonapastnik

Najlepsi strzelcy

13
Samuel Kastinger
8
Emil Zegadło
7
Waldemar Bulandra
2
Kamil Pupek
1
Dawid Gierczyński
Marek Staniek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201617:00KADębowiec1:5 (0:4)Skoczów II
13.08.201617:00KADębowiec2:4 (1:3)Brenna
21.08.201617:00KAPogwizdów1:1 (0:1)Dębowiec
27.08.201617:00KADębowiec3:1 (1:0)Pogórze
04.09.201616:00KAPielgrzymowice4:1 (1:0)Dębowiec
10.09.201616:00KADębowiec1:2 (0:2)Puńców
18.09.201616:00KAKończyce W.4:2 (2:1)Dębowiec
24.09.201616:00KADębowiec1:3 (0:1)Kończyce M.
02.10.201615:00KAOchaby7:0 (0:0)Dębowiec
08.10.201615:00KADębowiec3:3 (2:1)Bąków
15.10.201615:00KAGoleszów5:1 (3:1)Dębowiec
22.10.201615:00KADębowiec2:0 (1:0)Kaczyce
29.10.201615:00KAStrumień3:1 (2:1)Dębowiec
02.04.201715:00KASkoczów II3:0 (0:0)Dębowiec
09.04.201711:00KABrennaWODębowiec
15.04.201715:00KADębowiec2:0 (0:0)Pogwizdów
23.04.201711:00KAPogórze1:2 (0:1)Dębowiec
03.05.201716:00KAPuńców9:0 (7:0)Dębowiec
06.05.201713:00KADębowiec2:5 (1:1)Kończyce W.
10.05.201717:30KADębowiec2:5 (0:1)Pielgrzymowice
14.05.201716:00KAKończyce M.8:0 (4:0)Dębowiec
20.05.201716:00KADębowiec1:6 (0:3)Ochaby
27.05.201717:00KABąków3:0 (2:0)Dębowiec
06.06.201718:00KADębowiec1:5 (0:3)Goleszów
11.06.201717:00KAKaczyce4:0 (3:0)Dębowiec
18.06.201714:00KADębowiec3:4 (2:1)Strumień

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

23.07.201617:00Kaczyce1:0 (1:0)Dębowiec
26.07.201618:00Dębowiec1:3 (0:1)Skoczów II
02.08.201618:30Goleszów3:2 (1:0)Dębowiec
04.02.201714:30Goleszów3:2 (1:0)Dębowiec
19.02.201712:301909 Piast4:1 (1:1)Dębowiec
25.02.201714:30Dębowiec3:1 (1:1)Pniówek Pawłowice U19
12.03.201712:00Grodziec5:3 (2:1)Dębowiec
18.03.201715:00MazańcowiceDębowiec
19.03.201712:00Pogwizdów3:3 (1:0,2:1,0:2)Dębowiec
25.03.201714:30Dębowiec2:2 (2:2)1909 Piast
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189