KS Brzezówka

Adres: ul. Jagodowa 3, 43-418 Pogwizdów

Prezes: Krzysztof Szeląg
Kierownik: -
Trener: Grzegorz Machej (do 30.10.2016 r. Piotr Siwek)

Rok założenia: 1999
Barwy: -
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Robert Kępkabramkarz
2Mateusz Cybulskiobrońca
3Kamil Mrówkaobrońca
4Roman Pietrzykobrońca
5Dariusz Pinkasobrońca
6Krzysztof Sojkaobrońca
7Łukasz Sojkaobrońca
8Arkadiusz Walicaobrońca
9Marek Cekierapomocnik
10Kamil Francuzpomocnik
11Marcin Gabryśpomocnik
12Andrzej Gawłowskipomocnik
13Mateusz Handzelpomocnik
14Kamil Kajzarpomocnik
15Arkadiusz Karaspomocnik
16Kamil Karaspomocnik
17Dariusz Klocekpomocnik
18Krzysztof Kolekpomocnik
19Sebastian Kornelukpomocnik
20Kazimierz Kozubekpomocnik
21Andrzej Kubiciuspomocnik
22Mateusz Kuboszekpomocnik
23Dawid Kulapomocnik
24Wojciech Legęćpomocnik
25Roger Legierskipomocnik
26Dawid Natkaniecpomocnik
27Tomasz Pinkaspomocnik
28Bartosz Radzikpomocnik
29Mateusz Rogulskipomocnik
30Kamil Szelągpomocnik
31Łukasz Waligórapomocnik
32Rafał Wróbelpomocnik
33Grzegorz Żyłapomocnik
34Grzegorz Żyłapomocnik
35Sławomir Żyłapomocnik
36Tomasz Holewiknapastnik
37Jan Kucharczyknapastnik
38Marcin Ledwinnapastnik

Najlepsi strzelcy

4
Tomasz Pinkas
2
Bartosz Radzik
Mateusz Rogulski
1
Marek Cekiera
Krzysztof Kolek
Sebastian Korneluk
Andrzej Kubicius
Jan Kucharczyk
Roman Pietrzyk
Łukasz Sojka
Rafał Wróbel
Sławomir Żyła

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

20.08.201611:00KBWielkie II4:1 (2:0)Brzezówka
28.08.201617:00KBHażlach3:1 (1:1)Brzezówka
04.09.201616:00KBBrzezówka0:5 (0:2)Iskrzyczyn
11.09.201616:00KBRudnik3:0 (0:0)Brzezówka
18.09.201616:00KBBrzezówka1:4 (0:2)Pierściec
24.09.201616:00KBZabłocieWOBrzezówka
01.10.201615:30KBBrzezówkaWOIstebna
08.10.201615:00KBNierodzim4:0 (4:0)Brzezówka
16.10.201615:00KBBrzezówka1:2 (0:1)Golasowice
22.10.201615:00KB1909 PiastWOBrzezówka
30.10.201614:00KBBrzezówka2:12 (2:10)Górki W.
09.04.201715:00KBBrzezówka2:5 (1:2)Wielkie II
17.04.201715:00KBBrzezówka1:6 (0:2)Hażlach
23.04.201715:00KBIskrzyczyn5:0 (2:0)Brzezówka
07.05.201711:00KBPierściec9:1 (2:1)Brzezówka
11.05.201717:30KBBrzezówka2:3 (0:2)Rudnik
14.05.201716:00KBBrzezówka0:8 (0:1)Zabłocie
21.05.201716:00KBIstebna5:0 (2:0)Brzezówka
28.05.201717:00KBBrzezówka5:1 (1:0)Nierodzim

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

06.08.201617:00Grodziec6:0 (4:0)Brzezówka
15.08.201616:00Brzezówka2:4 (0:4)Drogomyśl U19
25.02.201718:00Kaczyce9:0 (3:0)Brzezówka
11.03.201715:00Brzezówka3:3 (3:1)LKS Mizerów
19.03.201715:00Strumień U19Brzezówka
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3170
2Czaniec3161
3TSP II3159
4Radziechowy3058
5Lędziny3155
6Jasienica3151
7Racibórz3147
8Ornontowice3145
9Skoczów3145
10Łaziska Grn.3144
11Jaworzno3144
12Concordia3141
13Landek3141
14Wilcza3039
15Pszczyna3132
16Ruptawa3123
17Mokre3119
18Suszec317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2666
2Wisła2663
3Bestwina2649
4Góral2648
5Czechowice-Dz.2647
6Dankowice2641
7Żabnica2640
8Koszarawa Ż.2636
9Chybie2636
10Drogomyśl2636
11Wilkowice2630
12Pruchna2627
13Zebrzydowice2619
14Pietrzykowice2618
15Leśna2618
16Cisiec269
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2257
2Bestwinka2241
3Pisarzowice2238
4Wapienica2235
5Międzyrzecze2234
6Buczkowice2233
7Porąbka2231
8Czechowice-Dz. II2227
9Bystra (k. Bielska)2223
10Godziszka2223
11Kobiernice2222
12Kaniów2222
13Mazańcowice2221
14Rybarzowice2219
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2362
2Skoczów II2355
3Ochaby2345
4Kończyce W.2341
5Kończyce M.2338
6Bąków2334
7Pogwizdów2332
8Pielgrzymowice2331
9Goleszów2330
10Strumień2326
11Brenna2320
12Pogórze2317
13Dębowiec2317
14Kaczyce2311
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2252
2Łękawica2149
3Rajcza2146
4Gilowice2138
5Czernichów2136
6Sopotnia2231
7Soła Ż.2231
8Lipowa2130
9Radziechowy II2230
10Jeleśnia2226
11Ujsoły2124
12Pewel Śl.2224
13Rychwałd2318
14Przyborów230
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2052
2Bronów2146
3Hecznarowice2046
4Międzybrodzie2139
5Jaworze II2032
6Bujaków2031
7Grodziec2031
8Kozy2030
9Ligota2025
10Zabrzeg2117
11Kalna 2016
12Łodygowice2010
13Wilkowice II216
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1957
2Zabłocie1943
3Wielkie II1940
4Istebna1937
5Pierściec1936
6Iskrzyczyn1928
7Nierodzim1927
8Górki W.1922
9Hażlach1918
10Rudnik1916
11Golasowice199
12Brzezówka193
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1540
2Babia Góra1535
3Pewel M.1527
4Juszczyna1523
5Zarzecze1522
6Trzebinia1522
7Korbielów1518
8Słotwina1511
9Kocierz159
10Bystra (k. Żywca)158