LKS Zryw Bąków

Adres: ul. Bąków, Żniwna 10, 43-246 Strumień
WWW: http://lkszrywbakow.futbolowo.pl

Prezes: Mirosław Czwartos
Kierownik: Leszek Farana
Trener: Paweł Szpilarewicz

Rok założenia: 1953
Barwy: Niebiesko - Białe
Nazwa stadionu: Stadion LKS Zryw Bąków
Pojemność stadionu: 500 miejsc
Wymiary boiska: 100m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Michał Baranowskibramkarz
2Kamil Bohuckibramkarz
3Marek Michalczykbramkarz
4Tomasz Skorupabramkarz
5Damian Waleczekbramkarz
6Bartłomiej Wolakbramkarz
7Patryk Adamekobrońca
8Wojciech Czarnuchobrońca
9Kamil Michalakobrońca
10Andrzej Niemczykobrońca
11Kamil Politobrońca
12Wojciech Rakusobrońca
13Marek Wachaobrońca
14Wojciech Arcziszewskipomocnik
15Adrian Gabryśpomocnik
16Szymon Gaszczykpomocnik
17Mateusz Kojzarpomocnik
18Karol Kruszczakpomocnik
19Karol Kupczakpomocnik
20Mateusz Omozikpomocnik
21Jakub Rakuspomocnik
22Kacper Rakuspomocnik
23Karol Staszukpomocnik
24Paweł Szpilarewiczpomocnik
25Piotr Szpilarewiczpomocnik
26Mateusz Szymiczekpomocnik
27Daniel Wachapomocnik
28Daniel Waleczekpomocnik
29Artur Wiakpomocnik
30Kamil Zachurzokpomocnik
31Piotr Husarnapastnik
32Paweł Pruśnapastnik
33Marcin Tokarznapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Mateusz Kojzar
Piotr Szpilarewicz
4
Szymon Gaszczyk
3
Andrzej Niemczyk
Paweł Pruś
Wojciech Rakus
2
Artur Mąka
Kamil Michalak
1
Piotr Husar
Jakub Rakus
Kacper Rakus

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

07.08.201617:00KAPielgrzymowice0:0 (0:0)Bąków
13.08.201617:00KABąków1:0 (0:0)Puńców
27.08.201617:00KABąków2:0 (0:0)Kończyce M.
04.09.201616:00KAOchaby5:2 (1:0)Bąków
11.09.201616:00KASkoczów II2:0 (2:0)Bąków
14.09.201616:30KAKończyce W.1:1 (0:1)Bąków
17.09.201616:00KABąków1:3 (1:1)Goleszów
24.09.201616:00KAKaczyce0:1 (0:0)Bąków
01.10.201615:00KABąków1:1 (0:0)Strumień
08.10.201615:00KADębowiec3:3 (2:1)Bąków
15.10.201615:00KABąków3:1 (1:0)Brenna
23.10.201615:00KAPogwizdów5:2 (1:2)Bąków
29.10.201615:00KABąków1:0 (0:0)Pogórze
01.04.201715:00KABąków2:0 (2:0)Pielgrzymowice
09.04.201717:00KAPuńców4:1 (2:0)Bąków
15.04.201715:00KABąków3:0 (1:0)Kończyce W.
23.04.201715:00KAKończyce M.3:0 (2:0)Bąków
03.05.201716:00KABąków0:4 (0:2)Skoczów II
06.05.201716:00KAGoleszów5:3 (1:1)Bąków
10.05.201717:30KABąków1:0 (0:0)Ochaby
13.05.201716:00KABąków2:1 (2:1)Kaczyce
20.05.201716:00KAStrumień1:0 (0:0)Bąków

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201616:00Bąków4:4 (1:0,1:2,2:2)Kończyce M.
30.07.201616:30Bąków5:3 (3:2,0:0,2:1)LKS Wisła Mała
02.08.201618:00LKS BrzeźceBąków
05.03.201711:00Zabłocie4:2 (3:1)Bąków
16.03.201719:00Kończyce M.3:2 (1:1,1:1,1:0)Bąków
18.03.201715:30Bąków2:4 (2:2)LKS Brzeźce
25.03.201715:30Bąków1:4 (0:2)LKS Wisła Mała
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145