LKS Tempo Puńców

Adres: Ul. Sportowa, 43-400 Puńców
Telefon(y): +48 338 558 281
WWW: http://tempo1949.futbolowo.pl

Prezes: Andrzej Lacel
Kierownik: Tomasz Morys
Trener: Sławomir Machej

Rok założenia: 1949
Barwy: Żółto - zielone
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Bartłomiej Oleksybramkarz
2Patryk Sadlokbramkarz
3Maciej Byrtekobrońca
4Eryk Kempaobrońca
5Bartosz Kędziorobrońca
6Michał Mach obrońca
7Adam Olszarobrońca
8Kamil Skutekobrońca
9Jakub Wnętrzakobrońca
10Dawid Bluckpomocnik
11Wojciech Dadokpomocnik
12Marcin Kołekpomocnik
13Wojciech Kołekpomocnik
14Tomasz Olszarpomocnik
15Arkadiusz Szlajsspomocnik
16Seweryn Waszczykpomocnik
17Jakub Węglorzpomocnik
18Jakub Wnękpomocnik
19Przemysław Cieślarnapastnik
20Daniel Flejszmannapastnik
21Jakub Legierskinapastnik
22Alan Pastuszaknapastnik
23Patryk Skakujnapastnik
24Piotr Skrzypońnapastnik
25Tomasz Stasiaknapastnik
26Mateusz Śliwkanapastnik

Najlepsi strzelcy

28
Jakub Legierski
15
Alan Pastuszak
13
Wojciech Kołek
12
Daniel Flejszman
7
Przemysław Cieślar
3
Tomasz Olszar
Piotr Skrzypoń
Jakub Wnęk
2
Dawid Bluck
Michał Mach
Adam Olszar
Patryk Skakuj
Arkadiusz Szlajss
1
Bartłomiej Oleksy
Seweryn Wojciechowski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201617:00KAPuńców4:1 (3:0)Ochaby
13.08.201617:00KABąków1:0 (0:0)Puńców
20.08.201617:00KAPuńców6:1 (3:1)Goleszów
27.08.201617:00KAKaczyce0:4 (0:1)Puńców
03.09.201616:00KAPuńców6:0 (4:0)Strumień
10.09.201616:00KADębowiec1:2 (0:2)Puńców
17.09.201616:00KAPuńców7:1 (3:0)Brenna
25.09.201616:00KAPogwizdów1:1 (1:0)Puńców
01.10.201615:00KAPuńców4:1 (2:0)Pogórze
15.10.201615:00KAPuńców3:0 (1:0)Skoczów II
22.10.201615:00KAPuńców4:1 (1:0)Kończyce W.
30.10.201614:00KAKończyce M.1:4 (1:4)Puńców
06.11.201614:00KAPielgrzymowice2:7 (1:2)Puńców
02.04.201715:00KAOchaby0:1 (0:1)Puńców
09.04.201717:00KAPuńców4:1 (2:0)Bąków
15.04.201715:00KAGoleszów1:1 (0:0)Puńców
03.05.201716:00KAPuńców9:0 (7:0)Dębowiec
07.05.201711:00KABrenna0:4 (0:0)Puńców
13.05.201716:00KAPuńców3:0 (2:0)Pogwizdów
17.05.201718:00KAPuńców8:0 (6:0)Kaczyce
21.05.201716:00KAPogórze0:11 (0:7)Puńców
24.05.201718:00KAStrumień0:3 (0:1)Puńców

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201617:30Puńców8:0 (4:0)Zebrzydowice
20.07.201618:00Drogomyśl2:0 (1:0)Puńców
23.07.201616:00Pruchna2:5 (1:4)Puńców
28.07.201618:00Puńców3:4 (2:2)Ustroń
04.02.201718:00Ustroń4:1 (1:0)Puńców
12.02.201710:00Puńców1:3 (1:0)FK Fotbal Třinec U21
16.02.201715:30Puńców5:1 (2:1)Parasol Wrocław U19
18.02.201717:00Chybie2:2 (0:2)Puńców
25.02.201717:00Drogomyśl1:1 (0:1)Puńców
11.03.201717:001909 Piast2:5 (0:1)Puńców
18.03.201710:00Puńców6:1 (3:0)Istebna

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145