BTS Rekord Bielsko-Biała II

Adres: ul. Startowa 13, 43-309 Bielsko Biała
Telefon(y): 338 299 611
WWW: http://www.bts.rekord.com.pl

Prezes: Janusz Szymura
Kierownik: -
Trener: Szymon Niemczyk

Rok założenia: 1994
Barwy: Biało - Zielone
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Paweł Górabramkarz
2Dawid Grabskibramkarz
3Krystian Prostekbramkarz
4Damian Urbaczewskibramkarz
5Sebastian Glencobrońca
6Daniel Gomolaobrońca
7Marek Hellerobrońca
8Adam Holeszobrońca
9Jan Huczekobrońca
10Krzysztof Kaniaobrońca
11Mateusz Madziaobrońca
12Paweł Michałekobrońca
13Patryk Miłońobrońca
14Marek Proficobrońca
15Michał Skowrońskiobrońca
16Szymon Bernatpomocnik
17Daniel Bielapomocnik
18Wiktor Błasikiewiczpomocnik
19Jakub Byrdypomocnik
20Szymon Cichypomocnik
21Michał Czernekpomocnik
22Adam Czyżpomocnik
23Jan Dudekpomocnik
24Bartłomiej Ficekpomocnik
25Mikołaj Franusikpomocnik
26Tomasz Franusikpomocnik
27Filip Gawryśpomocnik
28Tomasz Gąsiorpomocnik
29Dawid Hałatpomocnik
30Dawid Hoszekpomocnik
31Krzysztof Iwanekpomocnik
32Jakub Janikpomocnik
33Konrad Jekiełekpomocnik
34Dawid Kruczekpomocnik
35Daniel Krzempekpomocnik
36Daniel Kubaczkapomocnik
37Damian Kubicapomocnik
38Jakub Lachpomocnik
39Wojciech Łasakpomocnik
40Jakub Maślakpomocnik
41Robert Obracajpomocnik
42Arkadiusz Romekpomocnik
43Artur Różyckipomocnik
44Bartłomiej Skęczekpomocnik
45Patryk Skrzelapomocnik
46Marek Sobikpomocnik
47Michał Sordylpomocnik
48Jakub Stawickipomocnik
49Jan Sycpomocnik
50Piotr Szymurapomocnik
51Jan Wawakpomocnik
52Marcel Kucharskinapastnik
53Paweł Łomankiewicznapastnik
54Krzysztof Skrzypiecnapastnik
55Dominik Słomkanapastnik
56Kamil Surmiaknapastnik
57Remigiusz Tańskinapastnik
58Mateusz Waliczeknapastnik

Najlepsi strzelcy

12
Rafał Haczek
Paweł Łomankiewicz
8
Krzysztof Skrzypiec
Piotr Szymura
4
Artur Różycki
3
Daniel Biela
Adam Holesz
Dawid Kruczek
Marcel Kucharski
2
Szymon Bernat
Mikołaj Franusik
Dawid Hoszek
Damian Kubica
Jakub Lach
Mateusz Madzia
Paweł Michałek
Robert Obracaj
Dominik Słomka
1
Wiktor Błasikiewicz
Szymon Cichy
Bartłomiej Ficek
Mateusz Gaudyn
Sebastian Glenc
Dawid Grabski
Dawid Hałat
Marek Heller
Jakub Maślak
Dawid Nagi
Marek Profic
Arkadiusz Romek
Dariusz Rucki I
Bartłomiej Skęczek
Marek Sobik
Jakub Stawicki
Łukasz Szędzielarz
Remigiusz Tański
Jan Wawak

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201615:00PPRekord II5:2 (2:1)Pisarzowice
18.08.201618:00KBRekord II4:0 (2:0)Wilkowice II
28.08.201613:00KBRekord II15:0 (2:0)Jaworze II
04.09.201616:00KBRekord II5:0 (3:0)Kalna
07.09.201619:00PPRekord II0:3 (0:1)Landek
11.09.201613:00KBBronów2:7 (0:4)Rekord II
17.09.201614:00KBRekord II1:1 (0:0)Grodziec
25.09.201611:00KBBujaków2:9 (2:4)Rekord II
02.10.201615:00KBRekord II5:0 (2:0)Ligota
08.10.201615:00KBHecznarowice1:1 (0:0)Rekord II
16.10.201615:00KBRekord II8:0 (5:0)Łodygowice
22.10.201615:00KBKozy0:0 (0:0)Rekord II
30.10.201614:00KBRekord II6:0 (3:0)Zabrzeg
05.11.201614:00KBMiędzybrodzie2:5 (1:4)Rekord II
26.03.201712:00KBWilkowice IIWORekord II
09.04.201711:00KBJaworze II0:5 (0:2)Rekord II
30.04.201716:00KBRekord II0:0 (0:0)Bronów
03.05.201717:00KBGrodziec0:9 (0:2)Rekord II
07.05.201716:00KBRekord II3:0 (3:0)Bujaków
13.05.201717:00KBLigota2:3 (0:3)Rekord II
21.05.201715:30KBRekord II3:1 (0:1)Hecznarowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

27.07.201616:00Rekord II3:2 (1:1)Bystra (k. Bielska)
29.01.201717:30Rekord II1:2 (1:0)LKS Brzeźce
07.02.201715:30Rekord II1:1 (0:1)Hutnik Kraków U19
19.02.201713:00Rekord II3:1 (?:?)Strumień Polanka Wielka
25.02.201709:00Kobiernice0:0Rekord II
01.03.201719:00Cisiec1:6 (1:1)Rekord II
05.03.201712:00Rekord II7:0 (4:0)Czechowice-Dz. II
11.03.201714:00Rekord II3:1 (1:1)Bystra (k. Bielska)
19.03.201715:00Rekord II1:3 (0:1)Drogomyśl
01.04.201711:00Rudnik1:5 (1:2)Rekord II
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145