LKS Granica Ruptawa

Adres: Cieszyńska 101, Jastrzębie Zdrój (klub); Libowiec (stadion)
Telefon(y): (32) 473-26-38
WWW: http://granica1949ruptawa.futbolowo.pl/

Prezes: Artur Nowak
Kierownik: Grzegorz Lasota
Trener: Adam Śmigielski

Rok założenia: 1949
Barwy: bordowo-zielone
Nazwa stadionu: Stadion Granicy Ruptawa
Adres stadionu: Cieszyńska 101, Jastrzębie Zdrój (klub); Libowiec (stadion)
Pojemność stadionu: 400 miejsc (100 siedzących)
Wymiary boiska: 97m. x 55m.


 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Kacper Brachaczekbramkarz
2Wojciech Grygierekbramkarz
3Piotr Paśbramkarz
4Łukasz Promnybramkarz
5Adrian Bieleckiobrońca
6Sebastian Ginevskiobrońca
7Kamil Kowalobrońca
8Damian Krymiecobrońca
9Tomasz Lorencobrońca
10Patryk Mgłosiekobrońca
11Dawid Miąskoobrońca
12Patryk Monetaobrońca
13Szymon Murasobrońca
14Łukasz Pierońobrońca
15Arkadiusz Syrekobrońca
16Marek Bochenekpomocnik
17Michał Ćmichpomocnik
18Szymon Ejankowskipomocnik
19Bartosz Gąsiorpomocnik
20Arkadii Herasymovpomocnik
21Bartosz Józefarapomocnik
22Mateusz Kopiecpomocnik
23Kamil Króliczekpomocnik
24Marcin Kuklapomocnik
25Patryk Lachpomocnik
26Dawid Lolopomocnik
27Patryk Mazurekpomocnik
28Artur Mąkapomocnik
29Kamil Męzikpomocnik
30Mateusz Piekarskipomocnik
31Kamil Polokpomocnik
32Szymon Sosnapomocnik
33Dawid Stramskipomocnik
34Damian Stuchlikpomocnik
35Kamil Trzaskomapomocnik
36Rafał Utikalpomocnik
37Karol Witapomocnik
38Bartłomiej Wojtalapomocnik
39Kacper Wojtalapomocnik
40Tomasz Zbytnikpomocnik
41Przemysław Adamczyknapastnik
42Dawid Frankowskinapastnik
43Damian Gabrysiaknapastnik
44Grzegorz Horubałanapastnik
45Tomasz Kłusnapastnik
46Błażej Palanapastnik
47Adam Śmigielskinapastnik
48Jarosław Trzaskaliknapastnik
49Bartosz Wojtkównapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Przemysław Adamczyk
4
Arkadii Herasymov
3
Maciej Kasprzak
Bartosz Wojtków
2
Damian Gabrysiak
Grzegorz Horubała
Kamil Kowal
Kamil Męzik
Tomasz Zbytnik
1
Patryk Lach
Szymon Sosna
Arkadiusz Syrek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

13.08.201617:00IVRuptawa5:0 (4:0)Bełk
17.08.201618:00IVRacibórz2:2 (2:1)Ruptawa
20.08.201617:00IVRuptawa2:1 (0:0)Suszec
27.08.201617:00IVOrnontowice4:0 (2:0)Ruptawa
31.08.201617:30IVRuptawa1:3 (0:2)Czaniec
03.09.201616:00IVJasienica4:0 (2:0)Ruptawa
10.09.201616:00IVRuptawa1:0 (0:0)Wilcza
17.09.201616:00IVSkoczów3:1 (2:1)Ruptawa
24.09.201616:00IVRuptawa0:2 (0:0)Lędziny
01.10.201611:00IVConcordia1:1 (0:0)Ruptawa
08.10.201615:00IVRuptawa0:2 (0:2)TSP II
15.10.201615:00IVRuptawa1:3 (0:2)Radziechowy
22.10.201615:00IVŁaziska Grn.0:0 (0:0)Ruptawa
29.10.201614:00IVRuptawa2:1 (1:0)Mokre
05.11.201613:00IVJaworzno2:1 (0:0)Ruptawa
12.11.201613:00IVRuptawa0:2 (0:1)Landek
19.11.201613:00IVPszczyna0:0 (0:0)Ruptawa
11.03.201715:00IVBełk3:0 (1:0)Ruptawa
18.03.201715:30IVRuptawa1:2 (0:0)Racibórz
25.03.201715:30IVSuszec2:5 (2:3)Ruptawa
01.04.201717:00IVRuptawa2:3 (1:1)Ornontowice
08.04.201717:00IVCzaniec3:0 (1:0)Ruptawa
12.04.201717:00IVWilcza1:0 (0:0)Ruptawa
15.04.201713:00IVRuptawa1:2 (0:1)Jasienica
22.04.201717:00IVRuptawa1:0 (1:0)Skoczów
07.05.201717:00IVRuptawa1:1 (0:0)Concordia
10.05.201717:30IVTSP II2:0 (1:0)Ruptawa
13.05.201717:00IVRadziechowy6:0 (5:0)Ruptawa
20.05.201717:00IVRuptawa1:6 (1:2)Łaziska Grn.
24.05.201718:00IVLędziny2:1 (1:0)Ruptawa

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.01.201710:00Chybie4:1 (1:1)Ruptawa
01.03.201719:00Zebrzydowice0:1 (0:0)Ruptawa
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145