LKS Beskid Brenna

Adres: ul. Wyzwolenia 71, 43-438 Brenna
Telefon(y): +48 338 536 240
E-mail: przemekm123@wp.pl
WWW: http://beskidbrenna.futbolowo.pl/

Prezes: Andrzej Greń
Kierownik: Robert Pryca
Trener: Przemysław Meissner

Rok założenia: 1952
Barwy: Zielono - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion LKS Beskid Brenna
Pojemność stadionu: 500 miejsc (200 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 94m. x 61m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A - 1986/87, 1997/98
Mistrz Klasy B - 1975/76
Mistrz Klasy C - 1963/64, 1968/69

Zdobywca Pucharu w podokręgu - 2007/08
Finalista Pucharu w podokręgu
- 2002/03,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Michał Ferfeckibramkarz
2Wojciech Gwiździelbramkarz
3Adam Kajfoszbramkarz
4Andrzej Krzyżowskibramkarz
5Jakub Czyżobrońca
6Kazimierz Ferfeckiobrońca
7Grzegorz Greńobrońca
8Łukasz Greńobrońca
9Szymon Greńobrońca
10Kamil Holeksaobrońca
11Sebastian Sączekobrońca
12Arkadiusz Burypomocnik
13Dawid Bystrońpomocnik
14Patryk Choroszkopomocnik
15Marek Drelichpomocnik
16Dominik Dzidapomocnik
17Piotr Ferfeckipomocnik
18Jan Greńpomocnik
19Damian Herzykpomocnik
20Tomasz Jaworskipomocnik
21Seweryn Liboskapomocnik
22Krystian Łozapomocnik
23Dawid Macurapomocnik
24Jerzy Olchawapomocnik
25Łukasz Pielapomocnik
26Jerzy Szymurapomocnik
27Dawid Wieczorekpomocnik
28Mateusz Wieczorekpomocnik
29Dariusz Bujoknapastnik
30Bartłomiej Gruszczyńskinapastnik
31Dawid Legierskinapastnik
32Eugeniusz Matulanapastnik
33Arkadiusz Tarasewicznapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Przemysław Ferfecki
4
Jan Greń
Eugeniusz Matula
3
Szymon Greń
Bartłomiej Gruszczyński
Sebastian Sączek
2
Dawid Bystroń
Kazimierz Ferfecki
Jerzy Szymura
1
Arkadiusz Bury
Jakub Czyż
Damian Herzyk
Tomasz Jaworski
Dawid Macura
Łukasz Piela

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

31.07.201611:00PPBrenna0:8 (0:7)Drogomyśl
07.08.201611:00KABrenna1:2 (1:1)Strumień
13.08.201617:00KADębowiec2:4 (1:3)Brenna
21.08.201611:00KABrenna2:1 (1:1)Skoczów II
28.08.201611:00KABrenna0:3 (0:3)Pogwizdów
04.09.201611:00KAPogórze1:2 (1:0)Brenna
11.09.201611:00KABrenna2:2 (0:1)Pielgrzymowice
17.09.201616:00KAPuńców7:1 (3:0)Brenna
25.09.201611:00KABrenna1:4 (0:4)Kończyce W.
01.10.201615:00KAKończyce M.WOBrenna
09.10.201611:00KABrenna0:7 (0:4)Ochaby
15.10.201615:00KABąków3:1 (1:0)Brenna
23.10.201611:00KABrenna3:2 (2:1)Goleszów
29.10.201615:00KAKaczyce6:3 (3:1)Brenna
01.04.201715:00KAStrumień3:1 (2:1)Brenna
09.04.201711:00KABrennaWODębowiec
17.04.201715:00KASkoczów II7:2 (5:1)Brenna
23.04.201715:00KAPogwizdów1:3 (0:1)Brenna
03.05.201716:00KAPielgrzymowice2:3 (1:2)Brenna
07.05.201711:00KABrenna0:4 (0:0)Puńców
10.05.201717:30KABrenna1:1 (1:0)Pogórze
13.05.201716:00KAKończyce W.5:0 (2:0)Brenna
21.05.201711:00KABrenna1:3 (1:1)Kończyce M.
27.05.201717:00KAOchaby2:1 (0:0)Brenna
04.06.201711:00KABrenna4:1 (1:1)Bąków
11.06.201717:00KAGoleszów1:0 (0:0)Brenna
18.06.201714:00KABrenna1:4 (0:4)Kaczyce

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

24.07.201617:30Istebna5:2 (2:1)Brenna
27.07.201619:00Brenna4:2 (1:2)Skoczów U19

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189