KKS Spójnia Zebrzydowice

Adres: ul. Wojska Polskiego 1a, 43-410 Zerzydowice
Telefon(y): +48 501 023 017, +48 505 213 457
E-mail: spojniazebrzydowice@gmail.com
WWW: http://spojniazebrzydowice.futbolowo.pl/spojniazebrzydowice/

Prezes: Wojciech Giza (do 29.01.2017 r. Krzysztof Klejczyk)
Kierownik: Roman Cichosz
Trener: Michał Kurzeja (do 31.11.2016 r. Grzegorz Łukasik, do 10.08.2016 r. Dariusz Owczarczyk)

Rok założenia: 1932
Barwy: Biało - Czerwono - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Wojska Polskiego
Pojemność stadionu: 500 miejsc (300 siedzących)
Wymiary boiska: 98m. x 63m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Piotr Morcinekbramkarz
2Szymon Prostackibramkarz
3Przemysław Walakbramkarz
4Szymon Bierskiobrońca
5Kamil Dudaobrońca
6Bartłomiej Olszarobrońca
7Dawid Pigułaobrońca
8Damian Antoszpomocnik
9Wojciech Bednarczykpomocnik
10Arkadiusz Brachaczekpomocnik
11Damian Brzozapomocnik
12Marcin Hawełkapomocnik
13Karol Janiszewskipomocnik
14Robert Janulekpomocnik
15Tomasz Klimpomocnik
16Grzegorz Kopiecpomocnik
17Artur Królpomocnik
18Sławomir Królpomocnik
19Jakub Kukuczkapomocnik
20Jakub Kupkapomocnik
21Sebastian Nowakpomocnik
22Paweł Orszulikpomocnik
23Przemysław Paluchpomocnik
24Marcin Pawełkopomocnik
25Adam Stachnikpomocnik
26Patryk Szymikpomocnik
27Patryk Tulkepomocnik
28Piotr Wróbelpomocnik
29Szymon Chmielnapastnik
30Tomasz Mrówkanapastnik

Najlepsi strzelcy

9
Tomasz Mrówka
4
Szymon Chmiel
Mirosław Stabla
3
Robert Janulek
Grzegorz Kopiec
Patryk Szymik
2
Kamil Duda
Karol Janiszewski
Sebastian Nowak
Paweł Orszulik
1
Arkadiusz Brachaczek
Artur Król
Bartłomiej Olszar
Dawid Piguła
Paweł Smajdor

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

31.07.201611:00PPPogórze0:4 (0:3)Zebrzydowice
06.08.201617:00LOZebrzydowice2:3 (1:2)Bestwina
14.08.201614:30LOPruchna0:0 (0:0)Zebrzydowice
20.08.201617:30LOZebrzydowice2:0 (0:0)Leśna
24.08.201617:00PPZebrzydowice1:1 (0:1, 1:1) k. 4:3Skoczów
27.08.201617:00LOCisiec1:1 (1:0)Zebrzydowice
03.09.201616:00LOZebrzydowice2:5 (0:1)Chybie
10.09.201616:00LOGóral3:1 (3:0)Zebrzydowice
14.09.201616:00PPWisła5:1 (3:0)Zebrzydowice
18.09.201616:00LOZebrzydowice1:2 (1:1)Wisła
25.09.201614:00LOPietrzykowice0:1 (0:0)Zebrzydowice
02.10.201615:00LOZebrzydowice2:3 (1:2)Dankowice
08.10.201615:00LOCzechowice-Dz.3:0 (1:0)Zebrzydowice
15.10.201615:00LOZebrzydowice3:1 (1:0)Wilkowice
22.10.201615:00LODrogomyśl2:1 (1:1)Zebrzydowice
30.10.201614:00LOZebrzydowice1:4 (0:4)Żabnica
06.11.201614:00LOZebrzydowice1:3 (1:1)Koszarawa Ż.
11.11.201613:00LOUstroń6:0 (2:0)Zebrzydowice
25.03.201715:00LOBestwina3:3 (1:1)Zebrzydowice
01.04.201716:00LOZebrzydowice1:3 (1:2)Pruchna
09.04.201715:00LOLeśna0:2 (0:0)Zebrzydowice
15.04.201713:00LOZebrzydowice2:1 (0:0)Cisiec
03.05.201717:00LOWisła3:1 (3:0)Zebrzydowice
06.05.201717:00LOZebrzydowice1:2 (0:0)Pietrzykowice
14.05.201717:00LODankowice4:3 (3:1)Zebrzydowice
17.05.201718:00LOZebrzydowice1:4 (0:0)Góral
20.05.201717:00LOZebrzydowice1:1 (1:0)Czechowice-Dz.
24.05.201717:00LOChybie1:0 (0:0)Zebrzydowice
27.05.201714:00LOWilkowice4:1 (2:1)Zebrzydowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

13.07.201618:00Gwiazda Skrzyszów1:1 (1:1)Zebrzydowice
16.07.201617:30Puńców8:0 (4:0)Zebrzydowice
20.07.201617:30Grodziec0:4 (0:1)Zebrzydowice
23.07.201616:30Pielgrzymowice2:3 (1:1)Zebrzydowice
17.11.201617:30Zebrzydowice4:1 (0:0)Chybie
24.11.201617:30Zebrzydowice4:5 (3:2)LKS Naprzód Czyżowice
11.02.201712:00Zebrzydowice4:1 (2:1)MOSiR Jastrzębie U19
25.02.201716:00Zebrzydowice2:3 (1:2)Ochaby
01.03.201719:00Zebrzydowice0:1 (0:0)Ruptawa
05.03.201716:30Zebrzydowice1:1 (0:0)TJ Nebory
11.03.201714:00Zebrzydowice2:5 (2:1)Naprzód Czyżowice

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3170
2Czaniec3161
3TSP II3159
4Radziechowy3058
5Lędziny3155
6Jasienica3151
7Racibórz3147
8Ornontowice3145
9Skoczów3145
10Łaziska Grn.3144
11Jaworzno3144
12Concordia3141
13Landek3141
14Wilcza3039
15Pszczyna3132
16Ruptawa3123
17Mokre3119
18Suszec317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Góral2648
4Czechowice-Dz.2647
5Bestwina2546
6Żabnica2640
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2636
9Chybie2636
10Drogomyśl2636
11Wilkowice2630
12Pruchna2527
13Zebrzydowice2619
14Pietrzykowice2518
15Leśna2618
16Cisiec269
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2238
4Wapienica2235
5Międzyrzecze2234
6Buczkowice2233
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2362
2Skoczów II2355
3Ochaby2345
4Kończyce W.2341
5Kończyce M.2235
6Bąków2334
7Pogwizdów2232
8Pielgrzymowice2331
9Goleszów2330
10Strumień2326
11Brenna2320
12Pogórze2317
13Dębowiec2317
14Kaczyce2311
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2252
2Łękawica2046
3Rajcza2146
4Gilowice2138
5Czernichów2136
6Sopotnia2231
7Lipowa2130
8Radziechowy II2130
9Soła Ż.2128
10Jeleśnia2226
11Ujsoły2124
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2318
14Przyborów230
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Hecznarowice2046
3Bronów2043
4Międzybrodzie2139
5Jaworze II2032
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2117
11Kalna 2016
12Łodygowice1910
13Wilkowice II216
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Juszczyna1523
5Zarzecze1522
6Trzebinia1522
7Korbielów1415
8Słotwina1511
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145