TS Metal Węgierska Górka

Adres: Oś. XX lecia II RP 12, 34-350 Węgierska Górka
Telefon(y): 792 089 856
WWW: http://www.tsmetalwg.pl/

Prezes: Roman Czech
Kierownik: Stanisław Figura
Trener: Robert Sołtysek

Rok założenia: 2014
Barwy: Pomarańczowe
Nazwa stadionu: Stadion Metalu WG
Pojemność stadionu: -
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Dominik Szczotkabramkarz
2Michał Biegunobrońca
3Marcin Burgerobrońca
4Piotr Jachowiczobrońca
5Mariusz Jamrozowiczobrońca
6Kamil Kozakobrońca
7Jan Kozubowskiobrońca
8Sławomir Kuśobrońca
9Tomasz Pielaobrońca
10Tomasz Pietraszkoobrońca
11Marcin Strzałkaobrońca
12Szymon Szumlasobrońca
13Krzysztof Urbańskiobrońca
14Łukasz Biegunpomocnik
15Damian Cieślarpomocnik
16Wojciech Gołuchpomocnik
17Wacław Juraszpomocnik
18Marcin Kozakpomocnik
19Paweł Krutakpomocnik
20Arkadiusz Kupczakpomocnik
21Dawid Marszałekpomocnik
22Michał Mieszczakpomocnik
23Sławomir Nowakpomocnik
24Krystian Pawlikpomocnik
25Marek Pawluspomocnik
26Robert Sołtysekpomocnik
27Sebastian Talikpomocnik
28Paweł Czanieckinapastnik
29Andrzej Dziedzicnapastnik
30Paweł Ficeknapastnik
31Piotr Gawronnapastnik
32Maciej Kanianapastnik
33Krzysztof Motykanapastnik
34Krzysztof Pawlusnapastnik
35Tomasz Pękalanapastnik

Najlepsi strzelcy

13
Maciej Kania
8
Marek Pawlus
6
Paweł Ficek
5
Łukasz Biegun
Tomasz Pietraszko
Robert Sołtysek
3
Damian Cieślar
2
Paweł Czaniecki
Paweł Krutak
Michał Mieszczak
Szymon Szumlas
1
Piotr Gawron
Tomasz Pękala

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201618:00PPWęgierska G.2:1 (2:0)Rychwałd
17.08.201618:00PPWęgierska G.0:1 (0:1)Leśna
28.08.201611:00KBTrzebinia1:4 (0:2)Węgierska G.
04.09.201611:00KBWęgierska G.0:0 (0:0)Kocierz
11.09.201616:00KBKorbielów1:2 (1:2)Węgierska G.
18.09.201611:00KBWęgierska G.11:1 (6:1)Słotwina
25.09.201616:00KBPewel M.1:2 (1:1)Węgierska G.
02.10.201611:00KBWęgierska G.5:1 (2:1)Bystra (k. Żywca)
09.10.201615:00KBBabia Góra1:2 (0:1)Węgierska G.
16.10.201611:00KBWęgierska G.3:0 (3:0)Juszczyna
29.10.201615:00KBZarzecze1:2 (1:2)Węgierska G.
09.04.201711:00KBWęgierska G.2:0 (1:0)Zarzecze
15.04.201716:00KBWęgierska G.3:1 (1:1)Trzebinia
07.05.201715:00KBSłotwina0:5 (0:4)Węgierska G.
14.05.201711:00KBWęgierska G.4:1 (0:1)Pewel M.
20.05.201716:00KBBystra (k. Żywca)2:10 (2:1)Węgierska G.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

03.08.201618:30Węgierska G.1:1 (1:0)Godziszka
18.02.201719:00Węgierska G.2:6 (0:3)Tempo Białka
26.02.201711:00Rajcza2:5 (1:2)Węgierska G.
04.03.201715:00Jeleśnia2:3 (0:1)Węgierska G.
12.03.201713:00Węgierska G.2:5 (0:3)Lipowa

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145