FKS Rychwałd

Adres: ul. Franciszkańska 1 34-322 Rychwałd
Telefon(y): +48 504 240 609
WWW: http://fksrychwald.futbolowo.pl

Prezes: Wacław Oleś
Kierownik: Mateusz Zyzak
Trener: Tadeusz Barcik

Rok założenia: 2012
Barwy: Czerwono - Zielone
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Damian Cebratbramkarz
2Dawid Gruszkabramkarz
3Paweł Firlejobrońca
4Michał Iwanekobrońca
5Radosław Jędrysekobrońca
6Dawid Stankiewiczobrońca
7Marcin Szczotkaobrońca
8Wojciech Walatekobrońca
9Grzegorz Barcikpomocnik
10Szymon Barcikpomocnik
11Tadeusz Barcikpomocnik
12Kamil Harędzińskipomocnik
13Kamil Harężlakpomocnik
14Rafał Krajcarzpomocnik
15Mateusz Łajczakpomocnik
16Janusz Małysiakpomocnik
17Mariusz Małysiakpomocnik
18Patryk Mydlarzpomocnik
19Grzegorz Sochapomocnik
20Adam Ścieszkapomocnik

Najlepsi strzelcy

11
Grzegorz Socha
8
Patryk Mydlarz
6
Szymon Barcik
3
Dawid Stankiewicz
2
Michał Iwanek
Rafał Krajcarz
Piotr Tomaszek
1
Mariusz Małysiak
Adam Ścieszka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201618:00PPWęgierska G.2:1 (2:0)Rychwałd
15.08.201616:00KARychwałd2:4 (0:2)Radziechowy II
21.08.201611:00KARajcza1:2 (0:1)Rychwałd
28.08.201615:00KAPrzyborów3:8 (2:3)Rychwałd
04.09.201612:00KARychwałd4:1 (2:0)Sopotnia
11.09.201615:00KAMilówka2:2 (1:1)Rychwałd
18.09.201611:00KAŁękawica3:1 (1:1)Rychwałd
21.09.201617:00KARychwałd6:5 (3:2)Czernichów
01.10.201616:00KAJeleśnia2:2 (1:1)Rychwałd
16.10.201615:00KAGilowice2:0 (0:0)Rychwałd
29.10.201615:00KAUjsoły2:1 (1:0)Rychwałd
06.11.201614:00KARychwałd2:2 (0:1)Soła Ż.
13.11.201613:00KARychwałd2:3 (1:0)Lipowa
20.11.201611:00KARychwałd3:0 (1:0)Pewel Śl.
01.04.201710:00KARadziechowy IIWORychwałd
08.04.201710:00KARychwałdWORajcza
15.04.201710:00KARychwałd0:0 (0:0)Przyborów
22.04.201710:00KASopotniaWORychwałd
29.04.201710:00KARychwałdWOMilówka
03.05.201710:00KARychwałdWOŁękawica
06.05.201710:00KACzernichówWORychwałd
13.05.201712:00KARychwałdWOJeleśnia
20.05.201710:00KAPewel Śl.WORychwałd
27.05.201710:00KARychwałdWOGilowice
03.06.201710:00KALipowaWORychwałd
10.06.201710:00KARychwałdWOUjsoły
16.06.201710:00KASoła Ż.WORychwałd

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

04.03.201715:00RybarzowiceRychwałd
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189