KP Beskid Skoczów II

Adres: ul. Sportowa 6, 43-430 Skoczów
Telefon(y): +48 607 160 766
E-mail: rydan1@op.pl
WWW: http://www.beskidskoczow.pl

Prezes: Ryszard Klaczak
Kierownik: -
Trener: Marcin Michalik

Rok założenia: 2009
Barwy: Biało - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion im. Rudolfa Kukucza
Pojemność stadionu: 1120 miejsc (920 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Łukasz Brakbramkarz
2Ireneusz Trojanowskibramkarz
3Seweryn Bujokobrońca
4Paweł Dudaobrońca
5Daniel Greńobrońca
6Łukasz Hylaobrońca
7Dawid Lechobrońca
8Sławomir Sojkaobrońca
9Wojciech Swobodaobrońca
10Mateusz Wojaczekobrońca
11Wiktor Bochenekpomocnik
12Daniel Bujokpomocnik
13Artur Chrapekpomocnik
14Konrad Chrapekpomocnik
15Jan Gawlaspomocnik
16Kamil Gawlaspomocnik
17Wojciech Kawulokpomocnik
18Jacek Kidońpomocnik
19Dawid Kiszapomocnik
20Bartosz Kochmanpomocnik
21Paweł Krawczykpomocnik
22Łukasz Matuszkapomocnik
23Daniel Niemiecpomocnik
24Jan Parchańskipomocnik
25Daniel Smagłopomocnik
26Krzysztof Sornatpomocnik
27Paweł Staszekpomocnik
28Łukasz Stecpomocnik
29Rafał Tęczapomocnik
30Przemysław Węgrzynpomocnik
31Jakub Wojaczekpomocnik
32Karol Wojaczekpomocnik
33Dawid Kiełczewskinapastnik
34Robert Matuszkanapastnik

Najlepsi strzelcy

18
Marcin Jaworzyn
7
Konrad Chrapek
4
Bartosz Kochman
3
Artur Chrapek
Daniel Greń
Wojciech Kawulok
Przemysław Węgrzyn
2
Wiktor Bochenek
Daniel Bujok
Krzysztof Surawski
Wojciech Swoboda
1
Seweryn Bujok
Michał Grześ
Łukasz Hyla
Kamil Janik
Wojciech Małyjurek
Maciej Marek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

03.08.201618:00PPSkoczów II0:7 (0:4)Skoczów
06.08.201617:00KADębowiec1:5 (0:4)Skoczów II
14.08.201611:00KAKończyce M.0:4 (0:2)Skoczów II
21.08.201611:00KABrenna2:1 (1:1)Skoczów II
28.08.201617:00KASkoczów II2:1 (1:0)Ochaby
04.09.201616:00KAPogwizdów1:2 (1:1)Skoczów II
11.09.201616:00KASkoczów II2:0 (2:0)Bąków
18.09.201611:00KAPogórze1:4 (0:1)Skoczów II
25.09.201616:00KASkoczów II4:1 (1:0)Goleszów
01.10.201615:00KAPielgrzymowice0:4 (0:2)Skoczów II
09.10.201615:00KASkoczów II3:0 (3:0)Kaczyce
15.10.201615:00KAPuńców3:0 (1:0)Skoczów II
23.10.201615:00KASkoczów II1:0 (0:0)Strumień
29.10.201614:00KAKończyce W.0:2 (0:0)Skoczów II
02.04.201715:00KASkoczów II3:0 (0:0)Dębowiec
08.04.201715:00KASkoczów II4:2 (2:0)Kończyce M.
17.04.201715:00KASkoczów II7:2 (5:1)Brenna
03.05.201716:00KABąków0:4 (0:2)Skoczów II
07.05.201716:00KASkoczów II2:0 (1:0)Pogórze
10.05.201717:30KASkoczów II2:0 (1:0)Pogwizdów
13.05.201716:00KAGoleszów0:0 (0:0)Skoczów II
21.05.201716:00KASkoczów II0:2 (0:1)Pielgrzymowice
24.05.201717:30KAOchaby2:1 (0:0)Skoczów II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

23.07.201616:00Pogórze2:3 (1:2)Skoczów II
26.07.201618:00Dębowiec1:3 (0:1)Skoczów II
27.01.201717:30Drogomyśl6:2 (2:1)Skoczów II
04.02.201717:00Cisiec5:0 (2:0)Skoczów II
18.02.201718:00Wilkowice2:0 (0:0)Skoczów II
27.02.201719:30Wisła8:2 (4:1)Skoczów II
03.03.201719:00Skoczów II4:2 (1:1)Górki W.
12.03.201715:00Pogórze3:4 (2:2)Skoczów II
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145