KS Decor Bełk

Adres: Ul. Główna, 44-230 Bełk
WWW: http://lksbelk.futbolowo.pl

Prezes: Janusz Gawlik
Kierownik: Andrzej Koperwas
Trener: Jaroslaw Kupis

Rok założenia: 1929
Barwy: Zielono - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Bełk
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (200 siedzących)

Nazwy klubu:

2017 LKS Bełk -> KS Decor Bełk

Największe sukcesy:

2015/2016 - awans do III ligi
 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Łobaczewskibramkarz
2Mateusz Mazurbramkarz
3Kamil Sliszbramkarz
4Dawid Grabiecobrońca
5Kamil Kaczmarczykobrońca
6Marek Mazurobrońca
7Wojciech Orzełobrońca
8Dawid Semeniukobrońca
9Łukasz Spórnaobrońca
10Michal Stryczekobrońca
11Rafal Wybierekobrońca
12Sebastian Bajurapomocnik
13Arkadiusz Blachapomocnik
14Krzysztof Borowiecpomocnik
15Rafał Brzezinapomocnik
16Robert Dymowskipomocnik
17Dominik Gonsiorpomocnik
18Mariusz Gorzawskipomocnik
19Krzysztof Gregrackipomocnik
20Piotr Groborzpomocnik
21Rafał Grzechpomocnik
22Michał Janiszewskipomocnik
23Grzegorz Jasiczekpomocnik
24Rafał Juszczakpomocnik
25Sebastian Kocurpomocnik
26Piotr Konikpomocnik
27Wojciech Kowalskipomocnik
28Bartłomiej Kozikpomocnik
29Błażej Lasiapomocnik
30Mateusz Lataczpomocnik
31Aleksander Lepichpomocnik
32Błażej Malcherczykpomocnik
33Mateusz Michalikpomocnik
34Karol Paryłapomocnik
35Michal Pieczkapomocnik
36Paweł Rasekpomocnik
37Wojciech Rasekpomocnik
38Rafał Rzucidłopomocnik
39Patryk Skrzypekpomocnik
40Tomasz Słupikpomocnik
41Gabriel Spyrapomocnik
42Mateusz Stęplewskipomocnik
43Michał Stokłosapomocnik
44Dominik Trzetrzelewskipomocnik
45Piotr Bysiecnapastnik
46Damian Olczaknapastnik
47Sławomir Paluchnapastnik
48Łukasz Winklernapastnik

Najlepsi strzelcy

22
Piotr Bysiec
17
Damian Olczak
12
Wojciech Rasek
5
Łukasz Spórna
Rafal Wybierek
4
Wojciech Orzeł
Michal Pieczka
Rafal Wybierek
3
Piotr Groborz
2
Dawid Grabiec
Kamil Kaczmarczyk
Łukasz Winkler

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

13.08.201617:00IVRuptawa5:0 (4:0)Bełk
17.08.201618:00IVBełk0:2 (0:1)Radziechowy
20.08.201617:00IVŁaziska Grn.0:1 (0:1)Bełk
27.08.201617:00IVBełk3:0 (1:0)Mokre
31.08.201617:30IVJaworzno1:3 (0:1)Bełk
03.09.201616:00IVBełk2:0 (1:0)Landek
10.09.201616:00IVPszczyna2:2 (0:1)Bełk
18.09.201615:00IVTSP II1:1 (0:0)Bełk
24.09.201616:00IVBełk3:0 (0:0)Racibórz
01.10.201615:00IVSuszec1:3 (1:0)Bełk
08.10.201615:00IVBełk1:1 (1:1)Ornontowice
15.10.201615:00IVCzaniec0:5 (0:2)Bełk
22.10.201615:00IVBełk5:1 (2:1)Jasienica
29.10.201614:00IVWilcza1:2 (0:2)Bełk
05.11.201613:00IVBełk4:1 (2:1)Skoczów
12.11.201613:00IVLędziny3:1 (0:1)Bełk
19.11.201613:00IVBełk5:0 (3:0)Concordia
11.03.201715:00IVBełk3:0 (1:0)Ruptawa
25.03.201715:30IVBełk2:0 (1:0)Łaziska Grn.
01.04.201717:00IVMokre0:5 (0:4)Bełk
08.04.201717:00IVBełk1:0 (0:0)Jaworzno
15.04.201713:00IVLandek2:5 (1:4)Bełk
22.04.201717:00IVBełk3:0 (1:0)TSP II
03.05.201717:00IVRadziechowy2:1 (2:0)Bełk
06.05.201717:00IVBełk9:1 (7:0)Suszec
10.05.201717:30IVOrnontowice1:3 (1:0)Bełk
13.05.201717:00IVBełk1:2 (0:0)Czaniec
17.05.201718:00IVBełk2:1 (1:1)Pszczyna
20.05.201717:00IVJasienica2:2 (1:0)Bełk
24.05.201718:00IVRacibórz0:5 (0:4)Bełk
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145