KS Decor Bełk

Adres: Ul. Główna, 44-230 Bełk
WWW: http://lksbelk.futbolowo.pl

Prezes: Janusz Gawlik
Kierownik: Andrzej Koperwas
Trener: Jaroslaw Kupis

Rok założenia: 1929
Barwy: Zielono - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Bełk
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (200 siedzących)

Nazwy klubu:

2017 LKS Bełk -> KS Decor Bełk

Największe sukcesy:

2015/2016 - awans do III ligi
 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Piotr Kobielskibramkarz
2Mateusz Łobaczewskibramkarz
3Kamil Kaczmarczykobrońca
4Marcin Polakobrońca
5Dawid Semeniukobrońca
6Michal Stryczekobrońca
7Slawomir Szaryobrońca
8Rafal Wybierekobrońca
9Łukasz Adamskipomocnik
10Krzysztof Borowiecpomocnik
11Jacek Drapaczpomocnik
12Grzegorz Jasiczekpomocnik
13Wojciech Liszkapomocnik
14Błażej Malcherczykpomocnik
15Michal Pieczkapomocnik
16Wojciech Rasekpomocnik
17Piotr Bysiecnapastnik
18Mariusz Obarskinapastnik
19Damian Olczaknapastnik

Najlepsi strzelcy

26
Piotr Bysiec
19
Damian Olczak
13
Wojciech Rasek
5
Łukasz Spórna
Rafal Wybierek
Rafal Wybierek
4
Wojciech Orzeł
Michal Pieczka
3
Dawid Grabiec
Piotr Groborz
2
Kamil Kaczmarczyk
Łukasz Winkler

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

13.08.201617:00IVRuptawa5:0 (4:0)Bełk
17.08.201618:00IVBełk0:2 (0:1)Radziechowy
20.08.201617:00IVŁaziska Grn.0:1 (0:1)Bełk
27.08.201617:00IVBełk3:0 (1:0)Mokre
31.08.201617:30IVJaworzno1:3 (0:1)Bełk
03.09.201616:00IVBełk2:0 (1:0)Landek
10.09.201616:00IVPszczyna2:2 (0:1)Bełk
18.09.201615:00IVTSP II1:1 (0:0)Bełk
24.09.201616:00IVBełk3:0 (0:0)Racibórz
01.10.201615:00IVSuszec1:3 (1:0)Bełk
08.10.201615:00IVBełk1:1 (1:1)Ornontowice
15.10.201615:00IVCzaniec0:5 (0:2)Bełk
22.10.201615:00IVBełk5:1 (2:1)Jasienica
29.10.201614:00IVWilcza1:2 (0:2)Bełk
05.11.201613:00IVBełk4:1 (2:1)Skoczów
12.11.201613:00IVLędziny3:1 (0:1)Bełk
19.11.201613:00IVBełk5:0 (3:0)Concordia
11.03.201715:00IVBełk3:0 (1:0)Ruptawa
25.03.201715:30IVBełk2:0 (1:0)Łaziska Grn.
01.04.201717:00IVMokre0:5 (0:4)Bełk
08.04.201717:00IVBełk1:0 (0:0)Jaworzno
15.04.201713:00IVLandek2:5 (1:4)Bełk
22.04.201717:00IVBełk3:0 (1:0)TSP II
03.05.201717:00IVRadziechowy2:1 (2:0)Bełk
06.05.201717:00IVBełk9:1 (7:0)Suszec
10.05.201717:30IVOrnontowice1:3 (1:0)Bełk
13.05.201717:00IVBełk1:2 (0:0)Czaniec
17.05.201718:00IVBełk2:1 (1:1)Pszczyna
20.05.201717:00IVJasienica2:2 (1:0)Bełk
24.05.201718:00IVRacibórz0:5 (0:4)Bełk
27.05.201717:00IVBełk4:0 (4:0)Wilcza
31.05.201718:00IVSkoczów2:2 (1:0)Bełk
03.06.201717:00IVBełk2:0 (0:0)Lędziny
10.06.201717:00IVConcordia1:1 (1:0)Bełk
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189