GKS Czarni Jaworze II

Adres: ul. Koralowa 19, 43-384 Jaworze
Telefon(y): 698 949 837
E-mail: czarni.jaworze@beskidzkapilka.pl
WWW: http://czarnijaworze.futbolowo.pl

Prezes: Marcin Ząbek
Kierownik: Marcin Mazur
Trener: Rafał Stronczyński

Rok założenia: 2003
Barwy: Czarno - Żółte
Nazwa stadionu: Kompleks Sportowy w Jaworzu
Pojemność stadionu: 420 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 110m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Paweł Durajbramkarz
2Mateusz Ferugabramkarz
3Marcin Nawrockibramkarz
4Krzysztof Gnizaobrońca
5Janusz Gucwaobrońca
6Bartłomiej Handzelobrońca
7Wacław Kobzaobrońca
8Sławomir Moczałaobrońca
9Rafał Stronczyńskiobrońca
10Dariusz Szewczykobrońca
11Mariusz Wacławskiobrońca
12Przemysław Flajszakpomocnik
13Jarosław Jankowskipomocnik
14Bartłomiej Jędrzejkopomocnik
15Szymon Jończypomocnik
16Roman Kralpomocnik
17Bogdan Legięćpomocnik
18Patryk Linnertpomocnik
19Artem Miagkyjpomocnik
20Maciej Mielniczekpomocnik
21Tomasz Myszkowskipomocnik
22Kamil Pietrzykpomocnik
23Marcin Preisnerpomocnik
24Jakub Sztykielpomocnik
25Mirosław Zdolskipomocnik
26Ireneusz Furczyknapastnik
27Tomasz Gwóźdźnapastnik
28Mariusz Sznajdrowicznapastnik
29Jarosław Zuziaknapastnik

Najlepsi strzelcy

1
Bartłomiej Jędrzejko
Roman Kral
Mariusz Sznajdrowicz
Mirosław Zdolski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

27.07.201718:00PPGrodziec0:3 (0:0)Jaworze II
09.08.201718:00PPDankowice6:0 (2:0)Jaworze II
20.08.201711:00KBBujaków0:1 (0:0)Jaworze II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

11.08.201718:30Jaworze II2:0 (2:0)Iskrzyczyn

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec26
2Wilcza26
3Goczałkowice24
4Ustroń23
5Skoczów23
6Radziechowy23
7Racibórz23
8Jasienica23
9Landek23
10Bytom23
11Wodzisław23
12Gaszowice22
13Tychy II21
14Bełk21
15TSP II21
16Lędziny20
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów13
2Kozy13
3Międzybrodzie13
4Rybarzowice13
5Wilamowice13
6Jaworze II13
7Ligota10
8Bujaków10
9Grodziec10
10Zabrzeg10
11Kalna 10
12Łodygowice10
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze13
2Górki W.13
3Iskrzyczyn13
4Pierściec11
5Wielkie II11
6Brzezówka00
7Nierodzim00
8Istebna00
9Rudnik10
10Golasowice10
11Hażlach10