GKS Czarni Jaworze II

Adres: ul. Koralowa 19, 43-384 Jaworze
Telefon(y): 698 949 837
E-mail: czarni.jaworze@beskidzkapilka.pl
WWW: http://czarnijaworze.futbolowo.pl

Prezes: Marcin Ząbek
Kierownik: Marcin Mazur
Trener: Rafał Stronczyński

Rok założenia: 2003
Barwy: Czarno - Żółte
Nazwa stadionu: Kompleks Sportowy w Jaworzu
Pojemność stadionu: 420 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 110m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Michał Majdakbramkarz
2Maciej Matejkobramkarz
3Marcin Nawrockibramkarz
4Rafał Smreczakbramkarz
5Tymoteusz Durajobrońca
6Krzysztof Gnizaobrońca
7Janusz Gucwaobrońca
8Bartłomiej Handzelobrońca
9Wacław Kobzaobrońca
10Łukasz Koenigobrońca
11Kamil Legutobrońca
12Robert Mazurekobrońca
13Sławomir Moczałaobrońca
14Adam Pałeckiobrońca
15Rafał Stronczyńskiobrońca
16Damian Strzelczykobrońca
17Dariusz Szewczykobrońca
18Mariusz Wacławskiobrońca
19Artem Miagkyjpomocnik
20Paweł Mołekpomocnik
21Tomasz Myszkowskipomocnik
22Andrzej Pawluk-Jaszczukpomocnik
23Kamil Pietrzykpomocnik
24Jakub Sztykielpomocnik
25Roman Urbaśpomocnik
26Marek Włodarczykpomocnik
27Mirosław Zdolskipomocnik
28Ireneusz Furczyknapastnik
29Tomasz Gwóźdźnapastnik
30Mariusz Sznajdrowicznapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Kamil Pietrzyk
8
Tomasz Gwóźdź
5
Jakub Sztykiel
4
Daniel Lech
3
Artem Miagkyj
Mariusz Sznajdrowicz
2
Adrian Jasiński
Wacław Kobza
Kamil Legut
Adam Waliczek
Mirosław Zdolski
1
Łukasz Koenig
Marcin Sztykiel

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

21.08.201611:00KBJaworze II2:5 (1:1)Hecznarowice
28.08.201613:00KBRekord II15:0 (2:0)Jaworze II
04.09.201611:00KBJaworze II5:2 (4:0)Łodygowice
10.09.201616:00KBKalna 4:2 (0:2)Jaworze II
18.09.201611:00KBJaworze IIWOKozy
25.09.201616:00KBBronów0:2 (0:1)Jaworze II
02.10.201611:00KBJaworze II2:1 (0:0)Zabrzeg
08.10.201612:00KBGrodziec1:3 (0:1)Jaworze II
16.10.201611:00KBJaworze II11:2 (2:2)Międzybrodzie
23.10.201615:00KBBujaków3:1 (1:1)Jaworze II
30.10.201611:00KBJaworze II6:2 (2:1)Wilkowice II
06.11.201614:00KBLigota1:4 (0:2)Jaworze II
01.04.201716:00KBHecznarowice2:2 (1:1)Jaworze II
09.04.201711:00KBJaworze II0:5 (0:2)Rekord II
30.04.201711:00KBJaworze II0:1 (0:1)Kalna
03.05.201717:00KBKozy1:4 (0:3)Jaworze II
07.05.201711:00KBJaworze II1:1 (0:1)Bronów
13.05.201717:00KBZabrzeg1:2 (1:1)Jaworze II
21.05.201711:00KBJaworze II0:2 (0:1)Grodziec

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

06.12.201619:30LKS Drzewiarz Jasienica Oldboje3:4 (-:-)Jaworze II
27.12.201619:30Jaworze II4:7 (1:2)LKS Drzewiarz Jasienica Oldboje
12.03.201716:00Jaworze II3:2 (1:1)Rybarzowice
19.03.201715:00Jaworze II4:5 (2:3)Pogórze
26.03.201711:00Jaworze II4:3 (3:1)Iskrzyczyn
22.04.201711:00Jaworze4:0 (1:0)Jaworze II

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145