LKS Spójnia Górki Wielkie

Adres: ul. Bielska 42, 43-436 Górki Wielkie
Telefon(y): +48 338 539 089
WWW: http://spojniagorkiwielkie.futbolowo.pl

Prezes: Arkadiusz Ponikiewski
Trener: Patryk Pindel (do 20.12.2016 r. Łukasz Tomala)

Rok założenia: 1949
Barwy: Biało - Zielone
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marek Gańczarczyk - Decbramkarz
2Sebastian Hellerbramkarz
3Maciej Marcjaszbramkarz
4Jakub Cieślarobrońca
5Krzysztof Gawlasobrońca
6Arkadiusz Kornaśobrońca
7Przemysław Pilchobrońca
8Sebastian Żyrekobrońca
9Wojciech Chruszczpomocnik
10Mariusz Drozdekpomocnik
11Adam Ficekpomocnik
12Tomasz Gruszkapomocnik
13Krystian Hellerpomocnik
14Bartłomiej Holeksapomocnik
15Dariusz Jędrykapomocnik
16Bartłomiej Jędrzejkopomocnik
17Mateusz Kluzpomocnik
18Bartłomiej Kordiaszpomocnik
19Bogdan Legięćpomocnik
20Paweł Lorekpomocnik
21Bartłomiej Łysekpomocnik
22Aleksander Marcjaszpomocnik
23Patryk Marekpomocnik
24Grzegorz Olszewskipomocnik
25Patryk Pakułapomocnik
26Patryk Pindelpomocnik
27Mateusz Podżorskipomocnik
28Krzysztof Ponikiewskipomocnik
29Adrian Szołdrapomocnik
30Waldemar Szypułapomocnik
31Paweł Śliwkapomocnik
32Sebastian Chrapeknapastnik
33Marcin Chwaszczyńskinapastnik
34Marcin Piechanapastnik

Najlepsi strzelcy

19
Bogdan Legięć
8
Marcin Piecha
6
Bartłomiej Jędrzejko
Patryk Pindel
4
Adrian Szołdra
3
Wojciech Chruszcz
2
Grzegorz Olszewski
Łukasz Tomala
1
Sebastian Chrapek
Tomasz Gruszka
Bartłomiej Kordiasz
Arkadiusz Kornaś
Patryk Marek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

21.08.201615:00KBGórki W.0:4 (0:3)Iskrzyczyn
28.08.201614:00KBRudnik1:2 (0:1)Górki W.
04.09.201611:30KBGórki W.1:3 (0:0)Pierściec
10.09.201616:00KBZabłocie3:2 (1:0)Górki W.
18.09.201611:30KBGórki W.1:4 (0:3)Istebna
24.09.201616:00KBNierodzim3:0 (0:0)Górki W.
02.10.201611:30KBGórki W.5:1 (1:0)Golasowice
08.10.201615:00KB1909 Piast8:2 (4:1)Górki W.
15.10.201615:00KBGórki W.5:2 (3:0)Hażlach
23.10.201611:30KBGórki W.3:4 (1:2)Wielkie II
30.10.201614:00KBBrzezówka2:12 (2:10)Górki W.
09.04.201715:00KBIskrzyczyn1:1 (1:0)Górki W.
17.04.201714:00KBGórki W.6:0 (3:0)Rudnik
23.04.201711:00KBPierściec4:2 (3:2)Górki W.
07.05.201716:00KBIstebna2:1 (0:0)Górki W.
11.05.201717:30KBGórki W.1:2 (0:1)Zabłocie
14.05.201711:30KBGórki W.6:3 (2:2)Nierodzim
21.05.201716:00KBGolasowice2:7 (1:2)Górki W.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

29.07.201618:001909 Piast9:3 (4:1)Górki W.
19.02.201710:00Grodziec2:2 (0:1,1:0,1:1)Górki W.
03.03.201719:00Skoczów II4:2 (1:1)Górki W.
26.03.201710:00Górki W.3:0 (1:0)Ochaby U19
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145