JSP Szczakowianka Jaworzno

Adres: Kościuszki 1, 43-600 Jaworzno (klub); Krakowska 8 (stadion)
Telefon(y): (32) 617-71-25
WWW: http://www.szczakowianka.pl/

Prezes: Andrzej Sojka
Kierownik: Bogdan Paluch
Trener: Andrzej Sermak

Rok założenia: 1923
Barwy: biało-czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Miejski w Jaworznie
Pojemność stadionu: 7 000 miejsc (5 708 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 68m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Maciej Budkabramkarz
2Krystian Wylężekbramkarz
3Sylwester Dębowskiobrońca
4Tomasz Dworakobrońca
5Patryk Kiczyńskiobrońca
6Bartosz Nowakobrońca
7Marcel Rodziewiczobrońca
8Marcin Rzeszutkoobrońca
9Marcin Smolikobrońca
10Damian Telegaobrońca
11Tomasz Wdowikobrońca
12Piotr Woronowiczobrońca
13Michał Biskuppomocnik
14Szymon Chrapekpomocnik
15Krzysztof Kamińskipomocnik
16Tomasz Małodobrypomocnik
17Jacek Pieczarapomocnik
18Paweł Sermakpomocnik
19Wojciech Szymańskipomocnik
20Mateusz Śliwińskipomocnik
21Marek Walczakpomocnik
22Jakub Ledanapastnik
23Artur Molendanapastnik
24Daniel Niedzielskinapastnik

Najlepsi strzelcy

16
Daniel Niedzielski
4
Jakub Leda
Artur Molenda
Wojciech Szymański
3
Paweł Sermak
Marek Walczak
2
Krzysztof Kamiński
Patryk Kiczyński
1
Maksym Kravets
Tomasz Małodobry
Marcel Rodziewicz
Marcin Smolik
Tomasz Wdowik

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

14.08.201616:00IVMokre2:1 (0:0)Jaworzno
17.08.201618:00IVTSP II0:1 (0:1)Jaworzno
20.08.201617:00IVJaworzno0:2 (0:1)Landek
27.08.201617:00IVPszczyna1:2 (0:1)Jaworzno
31.08.201617:30IVJaworzno1:3 (0:1)Bełk
03.09.201616:00IVRacibórz1:1 (0:0)Jaworzno
10.09.201616:00IVJaworzno7:0 (2:0)Suszec
17.09.201616:00IVOrnontowice3:1 (0:0)Jaworzno
24.09.201616:00IVJaworzno0:1 (0:0)Czaniec
01.10.201615:00IVJasienica5:0 (2:0)Jaworzno
08.10.201615:00IVJaworzno1:1 (1:0)Wilcza
15.10.201615:00IVSkoczów1:1 (1:1)Jaworzno
22.10.201615:00IVJaworzno1:1 (1:0)Lędziny
29.10.201611:00IVConcordia0:1 (0:0)Jaworzno
05.11.201613:00IVJaworzno2:1 (0:0)Ruptawa
12.11.201613:00IVRadziechowy7:1 (4:0)Jaworzno
19.11.201613:00IVJaworzno3:0 (1:0)Łaziska Grn.
11.03.201715:00IVJaworzno1:1 (0:1)Mokre
18.03.201715:30IVJaworzno0:0 (0:0)TSP II
25.03.201715:30IVLandek0:3 (0:3)Jaworzno
01.04.201717:00IVJaworzno2:0 (0:0)Pszczyna
08.04.201717:00IVBełk1:0 (0:0)Jaworzno
15.04.201713:00IVJaworzno2:0 (0:0)Racibórz
22.04.201717:00IVJaworzno1:2 (0:2)Ornontowice
06.05.201717:00IVJaworzno3:3 (1:1)Jasienica
10.05.201717:30IVWilcza1:2 (1:1)Jaworzno
13.05.201717:00IVJaworzno0:0 (0:0)Skoczów
17.05.201718:00IVSuszec0:4 (0:2)Jaworzno
20.05.201717:00IVLędziny3:1 (1:0)Jaworzno
24.05.201718:00IVCzaniec3:0 (1:0)Jaworzno

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

04.03.201713:00Góral4:2 (1:1)Jaworzno
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145