LKS 99 Pruchna

Adres: Główna 60, 43-523 Pruchna
Telefon(y): +48 338 573 841
WWW: http://lkspruchna.futbolowo.pl

Prezes: Jerzy Wojnar
Kierownik: Gabryś Ferdynand
Trener: Marcin Bednarek

Rok założenia: 1999
Barwy: Biało - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion LKS Pruchna
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (400 siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 67m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Paweł Grzybekbramkarz
2Andrzej Skrockibramkarz
3Marcin Bednarekobrońca
4Jacek Gabryśobrońca
5Kamil Kaszubaobrońca
6Jacek Kosibaobrońca
7Piotr Kowalobrońca
8Kamil Michalczykobrońca
9Paweł Ostrzołekobrońca
10Paweł Pańtaobrońca
11Adam Wójcikobrońca
12Marcin Wysińskiobrońca
13Mariusz Adaszekpomocnik
14Sebastian Banotpomocnik
15Przemysław Błażejowskipomocnik
16Sebastian Durajpomocnik
17Tomasz Gabryśpomocnik
18Norbert Kacprzakpomocnik
19Daniel Mencnerpomocnik
20Rafał Nawodyłopomocnik
21Filip Orszulapomocnik
22Marcin Prochońskipomocnik
23Remigiusz Ratajczykpomocnik
24Michał Chrysteczkonapastnik
25Wojciech Heczkonapastnik
26Dawid Mencnernapastnik
27Adrian Mizianapastnik
28Robert Żbikowskinapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Paweł Pańta
5
Michał Chrysteczko
4
Przemysław Błażejowski
3
Marcin Bednarek
Filip Orszula
Robert Żbikowski
2
Jacek Kosiba
Dawid Mencner
Marcin Wysiński
1
Kamil Kaszuba
Piotr Kowal
Kamil Michalczyk
Marcin Prochoński

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201617:00LODrogomyśl0:0 (0:0)Pruchna
14.08.201614:30LOPruchna0:0 (0:0)Zebrzydowice
17.08.201617:00PPChybie1:4 (0:1)Pruchna
20.08.201617:00LOKoszarawa Ż.2:0 (0:0)Pruchna
28.08.201616:00LOPruchna0:5 (0:2)Ustroń
03.09.201616:00LOBestwina2:0 (1:0)Pruchna
10.09.201616:00LOŻabnica1:0 (0:0)Pruchna
14.09.201616:30PPUstroń0:2 (0:1)Pruchna
18.09.201616:00LOPruchna2:1 (1:0)Leśna
25.09.201615:00LOCisiec3:3 (1:1)Pruchna
02.10.201615:00LOPruchna2:2 (2:0)Chybie
08.10.201615:00LOGóral5:2 (1:0)Pruchna
15.10.201614:00LOPruchna0:3 (0:2)Wisła
23.10.201614:00LOPietrzykowice0:0 (0:0)Pruchna
30.10.201614:00LOPruchna0:3 (0:1)Dankowice
05.11.201612:00LOCzechowice-Dz.1:1 (1:0)Pruchna
11.11.201613:00LOPruchna3:2 (2:0)Wilkowice
13.11.201611:00PPPruchna1:4 (1:2)Wisła
25.03.201716:00LOPruchna1:2 (0:0)Drogomyśl
01.04.201716:00LOZebrzydowice1:3 (1:2)Pruchna
08.04.201716:00LOPruchna2:2 (1:1)Koszarawa Ż.
15.04.201713:00LOUstroń4:0 (4:0)Pruchna
30.04.201716:00LOPruchna4:7 (1:4)Żabnica
03.05.201717:00LOLeśna1:1 (0:1)Pruchna
07.05.201716:00LOPruchna1:0 (0:0)Cisiec
13.05.201717:00LOChybie0:1 (0:0)Pruchna
21.05.201717:45LOPruchna2:1 (1:1)Góral
24.05.201717:00LOPruchna0:0 (0:0)Bestwina

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

19.07.201618:30Rudnik0:14 (0:7)Pruchna
23.07.201616:00Pruchna2:5 (1:4)Puńców
30.07.201616:00Naprzód Rydułtowy4:0 (0:0)Pruchna
29.01.201714:00Pruchna10:0 (7:0)MOSiR Jastrzębie-Zdrój U17
12.02.201716:00Pruchna8:2 (5:0)Ochaby
18.02.201718:00Pruchna5:0 (1:0)Zryw Bzie
25.02.201717:00Pruchna3:2 (2:0)Rogów
02.03.201718:00Pruchna4:3 (0:1)MOSiR Jastrzębie-Zdrój U19
05.03.201715:00Ochaby1:4 (0:3)Pruchna
11.03.201715:30Pruchna6:4 (3:1)LKS Studzionka
18.03.201715:00Rudnik0:5 (0:2)Pruchna

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145