KS Nierodzim Ustroń

Adres: ul. Kreta 2, 43-450 Ustroń
Telefon(y): +48 603 244 518
E-mail: ks.nierodzim@beskidzkapilka.pl

Prezes: Katarzyna Brandys
Kierownik: -
Trener: Rafał Dudela (do 21.12.2016 r. Tomasz Matuszek)

Rok założenia: 1999
Barwy: Niebiesko - żółte
Nazwa stadionu: Stadion Miejski w Nierodzimiu
Pojemność stadionu: 300
Wymiary boiska: 103m. x 68m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
2000/01
Mistrz Klasy C: 1999/00

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Damian Ferfeckibramkarz
2Tomasz Siekierkabramkarz
3Szymon Brodaczobrońca
4Patryk Fatalskiobrońca
5Daniel Husarobrońca
6Mateusz Kubeczekobrońca
7Sebastian Polokobrońca
8Szymon Bączekpomocnik
9Łukasz Cekierapomocnik
10Remigiusz Czernekpomocnik
11Szymon Górniokpomocnik
12Tomasz Graczykpomocnik
13Mateusz Hapkapomocnik
14Tomasz Matuszekpomocnik
15Dominik Pilchpomocnik
16Przemysław Pilchpomocnik
17Mariusz Przybyłapomocnik
18Mirosław Rogolpomocnik
19Michał Salapomocnik
20Rafał Tomaszkopomocnik
21Szymon Waraczewskipomocnik
22Marcin Bajgernapastnik
23Krzysztof Foleknapastnik
24Krzysztof Galińskinapastnik
25Mateusz Josieknapastnik
26Dawid Kocotnapastnik
27Tomasz Sztwiertnianapastnik

Najlepsi strzelcy

8
Krzysztof Folek
7
Łukasz Cekiera
5
Patryk Fatalski
4
Remigiusz Czernek
Mateusz Josiek
2
Szymon Bączek
Szymon Brodacz
Dawid Kocot
1
Mariusz Przybyła
Rafał Tomaszko

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

20.08.201617:30KBNierodzim4:1 (2:0)Zabłocie
28.08.201616:00KBIstebna3:0 (0:0)Nierodzim
03.09.201616:00KBNierodzim3:0 (1:0)Hażlach
10.09.201616:00KBNierodzim1:0 (1:0)Golasowice
17.09.201616:00KB1909 Piast6:2 (3:2)Nierodzim
24.09.201616:00KBNierodzim3:0 (0:0)Górki W.
01.10.201615:00KBWielkie II3:1 (0:0)Nierodzim
08.10.201615:00KBNierodzim4:0 (4:0)Brzezówka
16.10.201615:00KBIskrzyczyn2:5 (2:3)Nierodzim
22.10.201615:00KBNierodzim3:0 (2:0)Rudnik
29.10.201615:00KBPierściec3:1 (1:1)Nierodzim
09.04.201715:00KBZabłocie2:1 (1:0)Nierodzim
15.04.201715:00KBNierodzim0:8 (0:3)Istebna
23.04.201715:00KBHażlach0:2 (0:0)Nierodzim
07.05.201711:00KBNierodzim0:2 (0:0)1909 Piast
11.05.201717:30KBGolasowice0:1 (0:0)Nierodzim
14.05.201711:30KBGórki W.6:3 (2:2)Nierodzim
20.05.201716:00KBNierodzim2:3 (0:2)Wielkie II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

17.07.201616:00PogwizdówNierodzim
22.07.201619:00Grodziec2:3 (2:0)Nierodzim
24.07.201615:00Goleszów1:2 (1:1)Nierodzim
30.07.201616:00Hażlach1:2 (1:1)Nierodzim
06.08.201616:00Rudnik2:9 (0:4 0:3 2:2)Nierodzim
14.08.201611:00Pierściec0:3 (0:0)Nierodzim
05.02.201718:00Nierodzim0:9 (0:5)Międzyrzecze
18.02.201718:00Nierodzim10:1 (4:0)Rudnik
05.03.201713:00Nierodzim0:5 (0:1)Grodziec
18.03.201718:30Goleszów5:0 (1:0,2:0,2:0)Nierodzim
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145