LKS Pogórze

Adres: Pogórze 333, 43-430 Skoczów
E-mail: sredniodystansowiec@wp.pl
WWW: http://www.lks-pogorze.pl/

Prezes: Stanisław Urbański
Kierownik: Zdzisław Boruta
Trener: Zdzisław Hutyra

Rok założenia: 1950
Barwy: Czerwono - Żółto - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Pogórze
Pojemność stadionu: 400 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 99m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Seweryn Stecbramkarz
2Jakub Szkorupabramkarz
3Krystian Danelobrońca
4Michał Hellerobrońca
5Daniel Macuraobrońca
6Krystian Siąkałaobrońca
7Łukasz Wachaobrońca
8Piotr Basińskipomocnik
9Tomasz Borutapomocnik
10Kamil Brachaczekpomocnik
11Jakub Bronowskipomocnik
12Mateusz Dzikipomocnik
13Przemysław Faranapomocnik
14Tomasz Grabiecpomocnik
15Piotr Hanzelpomocnik
16Maciej Kocmanpomocnik
17Przemysław Krótkipomocnik
18Szymon Maryniakpomocnik
19Daniel Moczałapomocnik
20Marcin Pagiełapomocnik
21Łukasz Pszczółkapomocnik
22Mateusz Ruckipomocnik
23Jan Szostokpomocnik
24Józef Tomaszkopomocnik
25Mateusz Wiejapomocnik
26Kornel Żebrowskipomocnik
27Mateusz Brandysnapastnik
28Krzysztof Kałużanapastnik
29Daniel Madzianapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Łukasz Wacha
4
Mateusz Brandys
Michał Heller
Kornel Żebrowski
3
Krystian Danel
Józef Tomaszko
2
Daniel Macura
1
Krzysztof Kałuża
Krystian Siąkała
Jan Szostok
Mateusz Wieja

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

31.07.201611:00PPPogórze0:4 (0:3)Zebrzydowice
07.08.201611:00KAPogórze1:2 (0:1)Goleszów
13.08.201617:00KAPogórze2:2 (0:2)Kaczyce
21.08.201611:00KAPogórze2:1 (1:0)Strumień
27.08.201617:00KADębowiec3:1 (1:0)Pogórze
04.09.201611:00KAPogórze1:2 (1:0)Brenna
11.09.201616:00KAPogwizdów2:0 (1:0)Pogórze
18.09.201611:00KAPogórze1:4 (0:1)Skoczów II
25.09.201611:00KAPogórze3:2 (0:1)Pielgrzymowice
01.10.201615:00KAPuńców4:1 (2:0)Pogórze
09.10.201611:00KAPogórze3:2 (0:1)Kończyce W.
16.10.201615:00KAKończyce M.2:3 (1:0)Pogórze
23.10.201611:00KAPogórze1:3 (1:0)Ochaby
29.10.201615:00KABąków1:0 (0:0)Pogórze
01.04.201715:00KAGoleszów3:0 (2:0)Pogórze
08.04.201715:00KAKaczyce7:2 (2:1)Pogórze
15.04.201715:00KAStrumień4:0 (2:0)Pogórze
23.04.201711:00KAPogórze1:2 (0:1)Dębowiec
03.05.201716:00KAPogórze1:1 (1:0)Pogwizdów
07.05.201716:00KASkoczów II2:0 (1:0)Pogórze
10.05.201717:30KABrenna1:1 (1:0)Pogórze
14.05.201716:00KAPielgrzymowice3:3 (1:1)Pogórze
21.05.201716:00KAPogórze0:11 (0:7)Puńców
27.05.201717:00KAKończyce W.0:0 (0:0)Pogórze
04.06.201711:00KAPogórze0:3 (0:2)Kończyce M.
11.06.201717:00KAOchaby2:1 (1:1)Pogórze
18.06.201714:00KAPogórze1:4 (0:2)Bąków

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201618:30Mazańcowice3:1 (3:0,0:1,0:0)Pogórze
23.07.201616:00Pogórze2:3 (1:2)Skoczów II
12.02.201718:30Bystra (k. Bielska)2:6 (1:2)Pogórze
19.02.201715:00Międzyrzecze5:3 (0:1)Pogórze
26.02.201712:30Zabłocie4:4 (0:1)Pogórze
05.03.201715:00Pogórze5:9 (3:5)Wapienica
12.03.201715:00Pogórze3:4 (2:2)Skoczów II
19.03.201715:00Jaworze II4:5 (2:3)Pogórze

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189