LKS Orzeł Zabłocie

Adres: ul. Rolna 18, 43-246 Strumień
Telefon(y): 338 571 518
WWW: http://orzelzablocie.futbolowo.pl

Prezes: Zbigniew Kobiela
Kierownik: Sylwester Jurek
Trener: Tomasz Wróbel

Rok założenia: 1968
Barwy: Czerwono - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Orzeł Zabłocie
Pojemność stadionu: -
Wymiary boiska: 106m. x 63m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Adam Kuterekbramkarz
2Jan Pieknikbramkarz
3Wojciech Rzońcabramkarz
4Mateusz Dziendzielobrońca
5Tomasz Holewikobrońca
6Michał Kamińskiobrońca
7Kamil Ociepkaobrońca
8Grzegorz Pawłowskiobrońca
9Janusz Słowiakobrońca
10Adrian Wardasobrońca
11Tomasz Wróbelobrońca
12Kornel Brzóskapomocnik
13Bartłomiej Bukowskipomocnik
14Adrian Chybiorzpomocnik
15Daniel Dziendzielpomocnik
16Mariusz Hanslikpomocnik
17Patryk Holewikpomocnik
18Michał Janikpomocnik
19Krzysztof Juszczykpomocnik
20Sebastian Karzełekpomocnik
21Sławomir Kidońpomocnik
22Jakub Krzempekpomocnik
23Tomasz Krzempekpomocnik
24Ariel Michałekpomocnik
25Dawid Pruśpomocnik
26Grzegorz Waleczekpomocnik
27Sławomir Waleczekpomocnik
28Daniel Zahrajpomocnik
29Adam Zbroszczykpomocnik
30Dominik Gabryśnapastnik
31Sławomir Kocurnapastnik
32Kacper Krzyżaneknapastnik
33Arkadiusz Olszarnapastnik
34Jarosław Starońnapastnik
35Maciej Szurmannapastnik
36Wiktor Żertkanapastnik

Najlepsi strzelcy

13
Maciej Szurman
9
Dawid Pruś
8
Adam Zbroszczyk
6
Patryk Holewik
5
Tomasz Holewik
4
Wojciech Rzońca
2
Dominik Gabryś
Grzegorz Pawłowski
1
Krzysztof Juszczyk
Sebastian Karzełek
Sławomir Kidoń
Arkadiusz Olszar
Sławomir Waleczek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

20.08.201617:30KBNierodzim4:1 (2:0)Zabłocie
27.08.201617:00KBZabłocie2:0 (1:0)Golasowice
03.09.201616:00KB1909 Piast7:2 (5:1)Zabłocie
10.09.201616:00KBZabłocie3:2 (1:0)Górki W.
17.09.201616:00KBWielkie II2:3 (0:1)Zabłocie
24.09.201616:00KBZabłocieWOBrzezówka
02.10.201615:00KBIskrzyczyn0:3 (0:1)Zabłocie
08.10.201615:00KBZabłocie4:0 (1:0)Rudnik
16.10.201611:00KBPierściec3:6 (1:3)Zabłocie
23.10.201615:00KBHażlach1:0 (0:0)Zabłocie
29.10.201615:00KBZabłocie2:0 (1:0)Istebna
09.04.201715:00KBZabłocie2:1 (1:0)Nierodzim
17.04.201715:00KBGolasowice0:2 (0:1)Zabłocie
23.04.201715:00KBZabłocie2:4 (0:2)1909 Piast
07.05.201716:00KBZabłocie5:0 (2:0)Wielkie II
11.05.201717:30KBGórki W.1:2 (0:1)Zabłocie
14.05.201716:00KBBrzezówka0:8 (0:1)Zabłocie
21.05.201716:00KBZabłocie1:1 (0:1)Iskrzyczyn
28.05.201717:00KBRudnik0:1 (0:1)Zabłocie
04.06.201717:00KBZabłocie3:1 (2:1)Pierściec
11.06.201714:00KBZabłocie4:2 (3:1)Hażlach
18.06.201717:00KBIstebna8:1 (6:0)Zabłocie

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

07.08.201618:00Zabłocie2:7 (1:4)Bronów
03.02.201718:00Zabłocie3:4 (0:2)Żory
11.02.201711:00Strumień3:2 (3:2)Zabłocie
19.02.201711:00Zabłocie4:0 (1:0)UKS Warszowice
26.02.201712:30Zabłocie4:4 (0:1)Pogórze
05.03.201711:00Zabłocie4:2 (3:1)Bąków
11.03.201717:00Zabłocie1:3 (0:0)LKS Studzienice
19.03.201716:30Zabłocie1:8 (0:7)Pielgrzymowice
25.03.201715:30Zabłocie1:5 (0:2)Ochaby

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189