KS Kuźnia Ustroń

Adres: ul. Sportowa 5, 43-450 Ustroń
Telefon(y): +48 881 611 200
E-mail: kuznia.ustron@beskidzkapilka.pl
WWW: http://kskuzniaustron.pl

Prezes: Marek Matuszek
Kierownik: Dariusz Czyż
Trener: Mateusz Żebrowski

Rok założenia: 1922
Barwy: Żółto - Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion KS Kuznia Ustron
Pojemność stadionu: 1306 miejsc siedzących (504 miejsca pod dachem)
Wymiary boiska: 105m. x 64m.
Oświetlenie: tak

Sukcesy:

2 Miejsce w Lidze Okręgowej : 2000/2001,
Mistrz Klasy A: 1985/1986, 1995/1996, 2011/2012
Zdobywca PP podokręgu: 2002/2003, 2008/2009
Finalista PP podokręgu: 2001/2002, 2005/2006, 2013/2014

Nazwy:

(1922) - TS Ustronja Ustroń
(1945)  - FKS Ustroń
(1951) - ZS Stal Ustroń
(1957) - KS Kuźnia Ustroń
(2003) - KS Kuźnia-Inżbud Ustroń
(2007) - KS Kuźnia Ustroń

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Joachim Miklerbramkarz
2Patryk Sadlokbramkarz
3Paweł Sztefekbramkarz
4Tomasz Czyżobrońca
5Damian Madziaobrońca
6Ariel Moskałaobrońca
7Konrad Palaobrońca
8Mateusz Żebrowskiobrońca
9Mateusz Brakpomocnik
10Mateusz Cieślarpomocnik
11Dariusz Czyżpomocnik
12Zbigniew Krystapomocnik
13Rafał Małyjurekpomocnik
14Mateusz Matuszekpomocnik
15Arkadiusz Szlajsspomocnik
16Marek Szymalapomocnik
17Arkadiusz Trybulecpomocnik
18Artur Węglarzpomocnik
19Piotr Wróbelpomocnik
20Mateusz Zaczekpomocnik
21Adrian Gibiecnapastnik
22Dawid Kocotnapastnik
23Adrian Sikoranapastnik
24Łukasz Strachnapastnik

Najlepsi strzelcy

21
Michał Pietraczyk
Adrian Sikora
8
Marek Szymala
7
Łukasz Błasiak
Tomasz Czyż
6
Robert Madzia
5
Adrian Gibiec
Mieczysław Sikora
3
Konrad Pala
Michał Pszczółka
Krystian Strach
Arkadiusz Trybulec
2
Mateusz Brak
Tomasz Zaręba
1
Damian Madzia
Damian Ścibor

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201617:00LOBKoszarawa Ż.1:0 (1:0)Ustroń
10.08.201617:30PPKończyce W.0:3 (0:2)Ustroń
13.08.201613:00LOBŻabnica0:4 (0:1)Ustroń
17.08.201617:00PPIskrzyczyn0:2 (0:0)Ustroń
20.08.201617:00LOBBestwina0:1 (0:0)Ustroń
28.08.201616:00LOBPruchna0:5 (0:2)Ustroń
04.09.201616:00LOBUstroń6:1 (4:0)Leśna
10.09.201616:00LOBCisiec0:4 (0:1)Ustroń
14.09.201616:30PPUstroń0:2 (0:1)Pruchna
17.09.201616:00LOBUstroń7:2 (4:0)Chybie
24.09.201615:00LOBGóral0:1 (0:1)Ustroń
01.10.201611:00LOBUstroń1:0 (0:0)Wisła
09.10.201614:00LOBUstroń7:1 (4:0)Pietrzykowice
15.10.201615:00LOBUstroń3:1 (1:1)Dankowice
23.10.201615:00LOBCzechowice-Dz.1:2 (1:0)Ustroń
29.10.201615:00LOBUstroń3:0 (1:0)Wilkowice
05.11.201614:00LOBUstroń4:0 (1:0)Drogomyśl
11.11.201613:00LOBUstroń6:0 (2:0)Zebrzydowice
25.03.201715:00LOBUstroń2:2 (1:2)Koszarawa Ż.
01.04.201716:00LOBUstroń5:0 (2:0)Żabnica
08.04.201716:00LOBUstroń0:1 (0:0)Bestwina
15.04.201713:00LOBUstroń4:0 (4:0)Pruchna
29.04.201717:00LOBUstroń4:1 (2:0)Cisiec
03.05.201717:00LOBChybie0:2 (0:0)Ustroń
06.05.201717:00LOBUstroń2:0 (1:0)Góral
14.05.201717:00LOBWisła0:0 (0:0)Ustroń
19.05.201718:00LOBPietrzykowice0:2 (0:0)Ustroń
24.05.201717:00LOBLeśna0:5 (0:2)Ustroń
28.05.201717:00LOBDankowice3:3 (0:1)Ustroń
03.06.201717:00LOBUstroń3:2 (0:0)Czechowice-Dz.
09.06.201718:00LOBWilkowice1:3 (0:2)Ustroń
15.06.201716:00LOBDrogomyśl1:3 (1:0)Ustroń
18.06.201716:00LOBZebrzydowice0:4 (0:4)Ustroń

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201611:00Ustroń2:2 (1:0)Hejnał Kęty
28.07.201618:00Puńców3:4 (2:2)Ustroń
04.02.201718:00Ustroń4:1 (1:0)Puńców
11.02.201716:00Ustroń1:2 (1:2)Radziechowy
15.02.201718:00Ustroń0:3 (0:2)Rekord
18.02.201716:00Ustroń3:3 (1:3) Jasienica
24.02.201719:00Ustroń3:0 (1:0)TS Hejnał Kęty
04.03.201716:00Ustroń4:6 (2:4)TSP II
11.03.201714:00Ustroń6:1 (2:1)Mazańcowice
11.03.201716:00Ustroń5:1 (5:1)Jaworze
17.03.201719:00Ustroń13:0 (7:0)1909 Piast

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189