KP Beskid Skoczów

Adres: ul. Sportowa 6, 43-430 Skoczów
Telefon(y): +48 607 160 766
E-mail: rydan1@op.pl
WWW: http://beskidskoczow.pl/

Prezes: Ryszard Klaczak
Kierownik: Robert Matuszka
Trener: Mirosław Szymura

Rok założenia: 2009
Barwy: Biało - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion im. Rudolfa Kukucza
Pojemność stadionu: 1120 miejsc (920 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Dominik Chmielbramkarz
2Mirosław Dziedzicbramkarz
3Maciej Marekobrońca
4Kamil Sornatobrońca
5Seweryn Wojciechowskiobrońca
6Łukasz Zaremskiobrońca
7Szymon Bezegpomocnik
8Jakub Chmielpomocnik
9Cezary Ferfeckipomocnik
10Przemysław Ferfeckipomocnik
11Dawid Gabryśpomocnik
12Michał Grześpomocnik
13Arkadiusz Ihaspomocnik
14Kamil Janikpomocnik
15Wojciech Padłopomocnik
16Krzysztof Surawskipomocnik
17Jakub Warywodapomocnik
18Marcin Jaworzynnapastnik
19Wojciech Małyjureknapastnik

Najlepsi strzelcy

8
Wojciech Małyjurek
6
Michał Grześ
Marcin Jaworzyn
5
Cezary Ferfecki
4
Wojciech Padło
Krzysztof Surawski
Łukasz Zaremski
3
Kamil Janik
Kamil Sornat
Przemysław Węgrzyn
2
Arkadiusz Ihas
Ireneusz Trojanowski
1
Szymon Bezeg
Przemysław Ferfecki

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

03.08.201618:00PPSkoczów II0:7 (0:4)Skoczów
14.08.201616:00IVSkoczów5:3 (3:1)Ornontowice
17.08.201618:00IVCzaniec3:0 (0:0)Skoczów
21.08.201616:00IVSkoczów0:1 (0:0)Jasienica
24.08.201617:00PPZebrzydowice1:1 (0:1, 1:1) k. 4:3Skoczów
27.08.201617:00IVWilcza5:0 (4:0)Skoczów
31.08.201617:30IVSkoczów1:0 (0:0)TSP II
03.09.201616:00IVSkoczów0:0 (0:0)Lędziny
10.09.201611:00IVConcordia1:3 (1:1)Skoczów
17.09.201616:00IVSkoczów3:1 (2:1)Ruptawa
24.09.201616:00IVRadziechowy5:1 (3:0)Skoczów
01.10.201615:00IVSkoczów1:1 (1:1)Łaziska Grn.
08.10.201615:00IVMokre1:2 (1:2)Skoczów
15.10.201615:00IVSkoczów1:1 (1:1)Jaworzno
22.10.201615:00IVLandek1:1 (0:0)Skoczów
29.10.201614:00IVSkoczów1:0 (0:0)Pszczyna
05.11.201613:00IVBełk4:1 (2:1)Skoczów
12.11.201613:00IVSkoczów4:0 (3:0)Racibórz
19.11.201613:00IVSuszec1:2 (0:1)Skoczów
11.03.201715:00IVOrnontowice0:1 (0:0)Skoczów
18.03.201715:30IVSkoczów0:3 (0:0)Czaniec
25.03.201715:30IVJasienica0:2 (0:0)Skoczów
01.04.201717:00IVSkoczów3:1 (2:0)Wilcza
09.04.201716:00IVTSP II2:1 (1:0)Skoczów
15.04.201713:00IVLędziny2:0 (0:0)Skoczów
22.04.201717:00IVRuptawa1:0 (1:0)Skoczów
06.05.201717:00IVŁaziska Grn.3:0 (2:0)Skoczów
10.05.201718:00IVSkoczów3:1 (2:1)Mokre
13.05.201717:00IVJaworzno0:0 (0:0)Skoczów
17.05.201718:00IVSkoczów5:2 (4:1)Concordia
20.05.201717:00IVSkoczów0:1 (0:0)Landek
24.05.201718:00IVSkoczów2:2 (1:1)Radziechowy
27.05.201717:00IVPszczyna2:1 (1:0)Skoczów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

10.07.201610:00TJ Slovan Skalité1:2 (1:2)Skoczów
10.07.201614:00FC Stráža0:2 (0:1)Skoczów
15.07.201618:00Rekord5:2 (4:0)Skoczów
20.07.201618:30Bestwina8:1 (3:0)Skoczów
26.07.201618:00Jastrzębie Zdrój3:1 (0:1)Skoczów
29.07.201618:00Skoczów5:1 (3:0)Jaworze
21.01.201710:00Rekord3:1 (2:0)Skoczów
28.01.201717:00Skoczów1:2 (0:0)Beskid Andrychów
05.02.201716:00Skoczów2:2 (2:0)Lokomotiva Petrovice
11.02.201715:00Bestwina2:1 (0:0)Skoczów
19.02.201714:00Skoczów2:1 (1:0)Slovan Skalité
01.03.201719:30Drogomyśl2:3 (2:1)Skoczów
04.03.201711:00Koszarawa Ż.2:1 (2:1)Skoczów

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3170
2Czaniec3161
3TSP II3159
4Radziechowy3058
5Lędziny3155
6Jasienica3151
7Racibórz3147
8Ornontowice3145
9Skoczów3145
10Łaziska Grn.3144
11Jaworzno3144
12Concordia3141
13Landek3141
14Wilcza3039
15Pszczyna3132
16Ruptawa3123
17Mokre3119
18Suszec317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Góral2648
4Czechowice-Dz.2647
5Bestwina2546
6Żabnica2640
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2636
9Chybie2636
10Drogomyśl2636
11Wilkowice2630
12Pruchna2527
13Zebrzydowice2619
14Pietrzykowice2518
15Leśna2618
16Cisiec269
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2238
4Wapienica2235
5Międzyrzecze2234
6Buczkowice2233
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2362
2Skoczów II2355
3Ochaby2345
4Kończyce W.2341
5Kończyce M.2235
6Bąków2334
7Pogwizdów2232
8Pielgrzymowice2331
9Goleszów2330
10Strumień2326
11Brenna2320
12Pogórze2317
13Dębowiec2317
14Kaczyce2311
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2252
2Łękawica2046
3Rajcza2146
4Gilowice2138
5Czernichów2136
6Sopotnia2231
7Lipowa2130
8Radziechowy II2130
9Soła Ż.2128
10Jeleśnia2226
11Ujsoły2124
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2318
14Przyborów230
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Hecznarowice2046
3Bronów2043
4Międzybrodzie2139
5Jaworze II2032
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2117
11Kalna 2016
12Łodygowice1910
13Wilkowice II216
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Juszczyna1523
5Zarzecze1522
6Trzebinia1522
7Korbielów1415
8Słotwina1511
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145