LKS Groń Bujaków

Adres: ul. Bielska 1a, 43-356 Bujaków
Telefon(y): 338 108 074
WWW: http://lks-gron-bujakow.futbolowo.pl

Prezes: Maciej Krakowiński
Kierownik: Władysław Hałat
Trener: Jakub Kania

Rok założenia: 1947
Barwy: Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion LKS Groń Bujaków
Pojemność stadionu: 200 miejsc
Wymiary boiska: 102m. x 62m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Robert Kocembabramkarz
2Marcin Brzózkaobrońca
3Szymon Fołta obrońca
4Bartosz Gonciarskiobrońca
5Dawid Hermaobrońca
6Jakub Kaniaobrońca
7Jakub Markowskiobrońca
8Mirosław Matlakobrońca
9Dawid Śleziakobrońca
10Alan Fenderpomocnik
11Marcin Foltynpomocnik
12Krzysztof Hałatpomocnik
13Paweł Kuwikpomocnik
14Adrian Kuźnikpomocnik
15Mateusz Łyczkopomocnik
16Patryk Michałekpomocnik
17Mateusz Mocpomocnik
18Dawid Nikielpomocnik
19Dawid Piznalpomocnik
20Mateusz Rosegnalpomocnik
21Bartosz Wronapomocnik
22Kamil Kocembanapastnik
23Paweł Kuźniknapastnik
24Michał Majtykanapastnik
25Aleksander Wnęczaknapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Dawid Piznal
9
Alan Fender
8
Paweł Kuźnik
7
Krzysztof Hałat
Aleksander Wnęczak
6
Michał Majtyka
3
Bartosz Gonciarski
Dawid Śleziak
2
Jakub Kania
1
Marcin Foltyn
Dawid Herma
Kamil Kocemba
Bartosz Wrona

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

14.08.201611:00KBBujaków3:2 (0:1)Łodygowice
20.08.201616:00KBKozy1:0 (0:0)Bujaków
28.08.201611:00KBBujaków7:2 (4:1)Zabrzeg
04.09.201616:00KBMiędzybrodzie5:2 (3:1)Bujaków
11.09.201611:00KBBujaków6:2 (3:1)Wilkowice II
25.09.201611:00KBBujaków2:9 (2:4)Rekord II
01.10.201615:00KBKalna 2:2 (1:1)Bujaków
09.10.201611:00KBBujaków1:5 (1:4)Bronów
15.10.201615:00KBGrodziec2:1 (1:1)Bujaków
23.10.201615:00KBBujaków3:1 (1:1)Jaworze II
30.10.201611:00KBBujaków2:0 (1:0)Ligota
05.11.201614:00KBHecznarowice3:1 (0:0)Bujaków
25.03.201715:00KBŁodygowice1:5 (1:1)Bujaków
02.04.201711:00KBBujaków4:0 (2:0)Kozy
08.04.201716:00KBZabrzeg3:4 (1:0)Bujaków
29.04.201710:00KBWilkowice IIWOBujaków
07.05.201716:00KBRekord II3:0 (3:0)Bujaków
13.05.201715:30KBBujaków3:4 (2:1)Kalna
21.05.201717:00KBBronów2:0 (1:0)Bujaków
28.05.201711:00KBBujaków4:1 (3:0)Grodziec
04.06.201711:00KBJaworze II2:2 (2:0)Bujaków
11.06.201716:00KBLigota4:4 (1:3)Bujaków
15.06.201715:00KBBujaków2:3 (1:1)Międzybrodzie
17.06.201716:00KBBujaków1:3 (1:1)Hecznarowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

27.07.201618:00Bujaków1:5 (0:0)Rybarzowice
06.08.201617:00Milówka7:0 (3:0)Bujaków
04.02.201717:00Bujaków4:3 (1:2)Godziszka
12.02.201713:00Bujaków4:2 (2:1)LKS Bulowice
19.02.201709:00Rybarzowice1:3 (0:3)Bujaków
04.03.201712:30Bujaków1:4 (1:1)Lipowa
11.03.201717:00Bujaków2:9 (1:4)Wapienica
19.03.201714:00Bystra (k. Bielska)1:2 (1:1)Bujaków
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189