LKS Pionier Pisarzowice

Adres: ul. Sportowa 1, 43-332 Pisarzowice
Telefon(y): 607591052
WWW: http://lkspionier.futbolowo.pl

Prezes: Jerzy Wróbel
Kierownik: Jan Handzlik
Trener: Zbigniew Wydra

Rok założenia: 1994
Barwy: Czerwono-Biało-Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Pioniera Pisarzowice
Pojemność stadionu: 500 miejsc
Wymiary boiska: 105m. x 68m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Jakub Kocierzbramkarz
2Piotr Surwiłłobramkarz
3Zbigniew Wójcikiewiczbramkarz
4Michał Broniewskiobrońca
5Marceli Gacekobrońca
6Michał Gacekobrońca
7Damian Łatkaobrońca
8Mateusz Markielobrońca
9Rafał Tremblaobrońca
10Łukasz Walaszczykobrońca
11Kamil Czarneckipomocnik
12Dawid Ćwiekpomocnik
13Mateusz Dziubekpomocnik
14Adrian Górapomocnik
15Wojciech Kasolikpomocnik
16Jarosław Koniorpomocnik
17Gabriel Kowalskipomocnik
18Arkadiusz Kubiczekpomocnik
19Jacek Łodzianapomocnik
20Konrad Mleczkopomocnik
21Marcin Muszyńskipomocnik
22Bartłomiej Nyczpomocnik
23Jacek Nyczpomocnik
24Łukasz Nyczpomocnik
25Robert Nyczpomocnik
26Marcin Pawpomocnik
27Sebastian Górnynapastnik
28Dariusz Kubiczeknapastnik
29Damian Mareknapastnik
30Tomasz Pabiśnapastnik
31Mateusz Waszeknapastnik
32Jakub Wróbelnapastnik

Najlepsi strzelcy


12
Łukasz Nycz
11
Marcin Muszyński
6
Robert Nycz
Jakub Wróbel
5
Wojciech Kasolik
4
Dariusz Kubiczek
3
Adrian Góra
2
Damian Marek
Marcin Paw
1
Gabriel Kowalski
Bartłomiej Nycz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201615:00PPRekord II5:2 (2:1)Pisarzowice
13.08.201617:00KAPisarzowice4:0 (2:0)Rybarzowice
20.08.201615:00KAKaniów1:1 (1:1)Pisarzowice
27.08.201615:00KAPisarzowice4:0 (2:0)Mazańcowice
04.09.201616:00KAKobiernice2:3 (1:1)Pisarzowice
10.09.201616:00KAPisarzowice2:2 (1:1)Porąbka
17.09.201616:00KAGodziszka1:0 (0:0)Pisarzowice
24.09.201616:00KAPisarzowice5:3 (3:1)Bystra (k. Bielska)
01.10.201615:00KABuczkowice4:0 (2:0)Pisarzowice
08.10.201615:00KAPisarzowice3:0 (1:0)Bestwinka
15.10.201615:00KAMiędzyrzecze1:1 (0:1)Pisarzowice
22.10.201615:00KAPisarzowice0:1 (0:1)Jaworze
29.10.201615:00KAPisarzowice8:1 (3:0)Czechowice-Dz. II
05.11.201614:00KAWapienica2:0 (0:0)Pisarzowice
25.03.201715:00KARybarzowice2:5 (1:3)Pisarzowice
01.04.201716:00KAPisarzowice4:3 (3:2)Kaniów
09.04.201716:00KAMazańcowice2:6 (0:4)Pisarzowice
29.04.201717:00KAPorąbka1:3 (0:0)Pisarzowice
03.05.201717:00KAPisarzowice1:1 (0:0)Godziszka
07.05.201716:00KABystra (k. Bielska)5:0 (2:0)Pisarzowice
13.05.201717:00KAPisarzowice1:0 (1:0)Buczkowice
21.05.201717:00KABestwinka1:0 (1:0)Pisarzowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

26.07.201618:00Pisarzowice4:0 (0:0)Kozy
05.02.201713:00Żabnica1:0 (0:0)Pisarzowice
13.02.201717:30Pisarzowice9:3 (3:2)Zabrzeg
16.02.201717:30Czechowice-Dz. II1:5 (0:1)Pisarzowice
19.02.201715:00Pisarzowice3:2 (1:1)Halniak Targanice
25.02.201714:30Wilkowice12:3 (5:2)Pisarzowice
04.03.201714:30Pisarzowice3:1 (3:1)Huragan Inwałd
11.03.201715:00Pisarzowice2:2 (0:1)Hecznarowice
18.03.201715:00Pisarzowice7:7 (6:2)Strumień Polanka Wielka
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145