KS Bystra

Adres: ul. Juliana Fałata 2H, 43-360 Bystra
Telefon(y): 508 858 590
E-mail: biuro@ksbystra.pl
WWW: http://www.ksbystra.pl

Prezes: Sebastian Snaczke
Kierownik: Jacek Zając
Trener: Wiesław Kucharski (do 15.12.2016 r. Przemysław Musiał & Jakub Habdas, do 10.10.2016 r. Maciej Tokarczyk)

Data założenia: 10.04.2013
Barwy: Niebiesko-Biało-Czerwone
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Witold Dylińskibramkarz
2Krzysztof Samborskibramkarz
3Krzysztof Baścikobrońca
4Piotr Dybczakobrońca
5Wojciech Jodłowiecobrońca
6Viacheslav Kovalchukobrońca
7Łukasz Kufelobrońca
8Krzysztof Pająkobrońca
9Eryk Piszczałkaobrońca
10Sebastian Snaczkeobrońca
11Dawid Sromekobrońca
12Piotr Chaleckipomocnik
13Jakub Cybińskipomocnik
14Michał Gorolpomocnik
15Przemysław Haratpomocnik
16Piotr Hrapkowiczpomocnik
17Paweł Jakóbiecpomocnik
18Paweł Lewandowiczpomocnik
19Wiktor Matlakpomocnik
20Mikołaj Mazurpomocnik
21Przemysław Musiałpomocnik
22Jacek Włochpomocnik
23Adrian Woźnickipomocnik
24Szymon Zającpomocnik
25Jakub Habdasnapastnik
26Mariusz Kubańdanapastnik
27Mateusz Młynarskinapastnik
28Robert Pochylskinapastnik
29Marcin Siedlarznapastnik

Najlepsi strzelcy

9
Szymon Zając
5
Paweł Lewandowicz
4
Piotr Hrapkowicz
Mateusz Młynarski
3
Jakub Cybiński
Jakub Habdas
Marcin Siedlarz
2
Przemysław Musiał
1
Andrzej Bistyga
Wojciech Jodłowiec
Wiktor Matlak
Sebastian Snaczke

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

14.08.201617:00KABystra (k. Bielska)1:3 (1:0)Porąbka
21.08.201614:00KAGodziszka1:5 (0:0)Bystra (k. Bielska)
28.08.201616:00KABystra (k. Bielska)0:5 (0:2)Jaworze
04.09.201617:00KABystra (k. Bielska)0:1 (0:0)Buczkowice
11.09.201616:00KABestwinka4:3 (2:0)Bystra (k. Bielska)
18.09.201616:00KABystra (k. Bielska)1:4 (0:3)Międzyrzecze
24.09.201616:00KAPisarzowice5:3 (3:1)Bystra (k. Bielska)
02.10.201615:00KABystra (k. Bielska)2:2 (1:2)Czechowice-Dz. II
08.10.201615:30KAWapienica1:1 (0:0)Bystra (k. Bielska)
16.10.201615:00KABystra (k. Bielska)2:1 (1:1)Rybarzowice
23.10.201615:00KAKaniów5:2 (2:1)Bystra (k. Bielska)
30.10.201614:00KABystra (k. Bielska)1:1 (0:0)Mazańcowice
06.11.201614:00KAKobiernice5:2 (3:2)Bystra (k. Bielska)
25.03.201715:00KAPorąbka3:0 (0:0)Bystra (k. Bielska)
02.04.201716:00KABystra (k. Bielska)3:0 (2:0)Godziszka
08.04.201714:00KAJaworze5:0 (2:0)Bystra (k. Bielska)
30.04.201716:00KABystra (k. Bielska)0:0 (0:0)Bestwinka
03.05.201717:00KAMiędzyrzecze5:0 (0:0)Bystra (k. Bielska)
07.05.201716:00KABystra (k. Bielska)5:0 (2:0)Pisarzowice
14.05.201716:00KACzechowice-Dz. II1:1 (0:1)Bystra (k. Bielska)
21.05.201716:00KABystra (k. Bielska)5:2 (3:0)Wapienica

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

10.07.201612:00 LKS Skalniak Kroczyce2:3 (0:1)Bystra (k. Bielska)
17.07.201616:00Kozy0:5 (0:2)Bystra (k. Bielska)
23.07.201617:00Cisiec3:3 (0:1)Bystra (k. Bielska)
27.07.201616:00Rekord II3:2 (1:1)Bystra (k. Bielska)
30.07.201616:00Ochaby4:2 (3:0)Bystra (k. Bielska)
06.08.201617:00Czernichów0:0Bystra (k. Bielska)
12.02.201718:30Bystra (k. Bielska)2:6 (1:2)Pogórze
19.02.201719:00Ligota2:5 (1:3)Bystra (k. Bielska)
26.02.201719:00Leśna3:3 (0:1)Bystra (k. Bielska)
05.03.201715:00Cisiec1:2 (0:1)Bystra (k. Bielska)
11.03.201714:00Rekord II3:1 (1:1)Bystra (k. Bielska)
19.03.201714:00Bystra (k. Bielska)1:2 (1:1)Bujaków
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145