LKS Ligota

Adres: ul. Wapienicka, 43-518 Czechowice-Dziedzice
Telefon(y): 880770470 (prezes)
E-mail: lksligota@gmail.com

Prezes: Jarosław Brańka
Kierownik: Tomasz Krzempek
Trener: Marek Móll (do 01.05.2016 r. Tadeusz Bednarczykl)

Rok założenia: 1954
Barwy: Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion LKS Ligota
Pojemność stadionu: 30 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 110m. x 70m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
2005/06
Mistrz Klasy C:

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Jarosław Brańkabramkarz
2Oliwier Pasikbramkarz
3Damian Borkowskiobrońca
4Łukasz Czerpakobrońca
5Sławomir Dąbrowskiobrońca
6Mateusz Giżaobrońca
7Kamil Krzempekobrońca
8Tomasz Krzempekobrońca
9Paweł Sroczyńskiobrońca
10Piotr Witkowskiobrońca
11Damian Ziębaobrońca
12Mateusz Ferugapomocnik
13Michał Hantkepomocnik
14Szymon Hantkepomocnik
15Mateusz Kościelnypomocnik
16Bartłomiej Kotaspomocnik
17Sławomir Kufietapomocnik
18Łukasz Orzechowskipomocnik
19Krzysztof Raczekpomocnik
20Krzysztof Strońskipomocnik
21Łukasz Szatanikpomocnik
22Krzysztof Węglarzpomocnik
23Marek Węglarzpomocnik
24Tomasz Budnynapastnik
25Patryk Graneknapastnik
26Krystian Kocureknapastnik
27Rafał Leśkównapastnik

Najlepsi strzelcy

13
Marcin Słowik
12
Łukasz Czerpak
6
Przemysław Flajszak
Sławomir Kufieta
4
Szymon Klimczak
2
Jarosław Brańka
Tomasz Budny
Dariusz Soloch
1
Adrian Brańka
Mateusz Giża
Mateusz Kościelny
Paweł Mola
Krzysztof Stroński
Krzysztof Węglarz
Bartłomiej Zgud
Damian Zięba

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

14.08.201617:00KBLigota5:5 (2:2)Hecznarowice
20.08.201617:00KBŁodygowice0:6 (0:2)Ligota
28.08.201617:00KBLigota2:0 (2:0)Kozy
04.09.201616:00KBLigota0:3 (0:2)Zabrzeg
11.09.201616:00KBLigota6:0 (2:0)Międzybrodzie
17.09.201616:00KBWilkowice II1:5 (1:4)Ligota
02.10.201615:00KBRekord II5:0 (2:0)Ligota
09.10.201611:00KBLigota3:2 (2:0)Kalna
16.10.201615:00KBBronów4:0 (1:0)Ligota
30.10.201611:00KBBujaków2:0 (1:0)Ligota
06.11.201614:00KBLigota1:4 (0:2)Jaworze II
12.11.201614:00KBLigota4:6 (2:1)Grodziec
25.03.201715:00KBHecznarowice2:1 (0:1)Ligota
01.04.201716:00KBLigota4:2 (2:0)Łodygowice
08.04.201716:00KBKozy2:0 (2:0)Ligota
29.04.201717:00KBMiędzybrodzie6:1 (3:1)Ligota
03.05.201710:00KBLigotaWOWilkowice II
13.05.201717:00KBLigota2:3 (0:3)Rekord II
20.05.201717:00KBKalna 2:3 (1:3)Ligota
28.05.201717:00KBLigota2:3 (2:0)Bronów
03.06.201717:00KBGrodziec6:1 (4:0)Ligota
11.06.201716:00KBLigota4:4 (1:3)Bujaków
15.06.201715:00KBZabrzeg1:3 (0:2)Ligota
17.06.201714:00KBJaworze II2:2 (0:2)Ligota

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

19.07.201618:30Mazańcowice1:3 (1:0)Ligota
23.07.201618:00Kaniów6:4 (2:2)Ligota
08.12.201619:00Mazańcowice2:6 (0:4)Ligota
15.12.201619:00Ligota3:1 (1:0 1:1 1:0)Mazańcowice
04.02.201719:00Ligota2:4 (1:3)Kończyce W.
12.02.201719:00Ligota1:4 (0:1 0:3 1:0)LKS Goczałkowice-Zdrój II
16.02.201719:00Ligota4:5 (1:3)Godziszka
19.02.201719:00Ligota2:5 (1:3)Bystra (k. Bielska)
25.02.201719:00Ligota2:1 (0:0)Rybarzowice
02.03.201719:00Ligota3:0 (3:0)LKS Wisła Mała
05.03.201719:00Ligota0:2 (0:0)Buczkowice
09.03.201719:00Ligota0:5 (0:3)Mazańcowice
12.03.201719:00Kaniów3:1 (2:0)Ligota

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189