KS Concordia Knurów

Adres: ul. Prusa 1b, 44-190 Knurów
Telefon(y): 322 351 551
WWW: http://concordiaknurow1923.futbolowo.pl

Prezes: -
Kierownik: -
Trener: Zbigniew Matuszek

Data założenia: 05.08.1923
Barwy: Zielono - czarne
Nazwa stadionu: Stadion Miejski
Pojemność stadionu: 7 000 (500 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 68m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Jabłonkabramkarz
2Mateusz Widerabramkarz
3Jarosław Bąkobrońca
4Marcin Bociekobrońca
5Paweł Gałachobrońca
6Kacper Idziaszekobrońca
7Piotr Karwowskiobrońca
8Dariusz Knotobrońca
9Marek Kocurobrońca
10Aoki Kojiobrońca
11Adrian Kominiakobrońca
12Mateusz Mikulskiobrońca
13Michał Mikulskiobrońca
14Łukasz Pilcobrońca
15Michał Szczurekobrońca
16Daniel Antonowiczpomocnik
17Jakub Bajerpomocnik
18Piotr Buchalikpomocnik
19Tomasz Czerniakpomocnik
20Mateusz Gajekpomocnik
21Rafał Gałązkapomocnik
22Paweł Goncerzewiczpomocnik
23Grzegorz Górkapomocnik
24Patryk Hałaspomocnik
25Dariusz Jasińskipomocnik
26Igor Jurewiczpomocnik
27Bartosz Kutypapomocnik
28Bartosz Lewandowskipomocnik
29Patryk Lipkapomocnik
30Damian Misiakpomocnik
31Michal Nowosielskipomocnik
32Sebastian Pawlikpomocnik
33Paweł Przesdzingpomocnik
34Maciej Stanekpomocnik
35Bartosz Steimanpomocnik
36Wojciech Walkowskipomocnik
37Rafał Wyskielpomocnik
38Paweł Zarzyckipomocnik
39Solomon Mawonapastnik
40Tomasz Mlyneknapastnik
41Michał Zielińskinapastnik

Najlepsi strzelcy

20
Michał Zieliński
11
Tomasz Czerniak
7
Grzegorz Górka
6
Michał Szczurek
5
Mateusz Gajek
3
Solomon Mawo
2
Łukasz Czajka
1
Dominik Bartoszewicz
Piotr Buchalik
Patryk Lipka
Mateusz Mikulski
Kamil Sikora

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

13.08.201611:00IVConcordia1:2 (1:1)Racibórz
17.08.201618:00IVSuszec0:4 (0:3)Concordia
20.08.201611:00IVConcordia1:1 (0:0)Ornontowice
27.08.201617:00IVCzaniec2:1 (1:0)Concordia
31.08.201617:30IVConcordia0:3 (0:2)Jasienica
03.09.201616:00IVWilcza1:3 (1:0)Concordia
10.09.201611:00IVConcordia1:3 (1:1)Skoczów
17.09.201616:00IVLędziny6:2 (4:0)Concordia
24.09.201611:00IVConcordia2:2 (1:1)TSP II
01.10.201611:00IVConcordia1:1 (0:0)Ruptawa
08.10.201615:00IVRadziechowy3:0 (1:0)Concordia
15.10.201611:00IVConcordia4:1 (2:0)Łaziska Grn.
22.10.201615:00IVMokre0:1 (0:1)Concordia
29.10.201611:00IVConcordia0:1 (0:0)Jaworzno
05.11.201613:00IVLandek0:3 (0:0)Concordia
12.11.201611:00IVConcordia2:2 (0:0)Pszczyna
19.11.201613:00IVBełk5:0 (3:0)Concordia
11.03.201715:00IVRacibórz2:0 (1:0)Concordia
18.03.201715:30IVConcordia8:0 (4:0)Suszec
25.03.201715:30IVOrnontowice4:1 (1:0)Concordia
01.04.201717:00IVConcordia0:1 (0:0)Czaniec
08.04.201717:00IVJasienica5:0 (1:0)Concordia
15.04.201713:00IVConcordia4:2 (0:1)Wilcza
22.04.201717:00IVConcordia1:0 (1:0)Lędziny
07.05.201717:00IVRuptawa1:1 (0:0)Concordia
10.05.201717:30IVConcordia2:1 (2:0)Radziechowy
13.05.201717:00IVŁaziska Grn.2:4 (1:2)Concordia
17.05.201718:00IVSkoczów5:2 (4:1)Concordia
20.05.201717:00IVConcordia6:1 (3:1)Mokre
24.05.201718:00IVTSP II0:3 (0:2)Concordia
27.05.201717:00IVJaworzno4:3 (1:1)Concordia
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3170
2Czaniec3161
3TSP II3159
4Radziechowy3058
5Lędziny3155
6Jasienica3151
7Racibórz3147
8Ornontowice3145
9Skoczów3145
10Łaziska Grn.3144
11Jaworzno3144
12Concordia3141
13Landek3141
14Wilcza3039
15Pszczyna3132
16Ruptawa3123
17Mokre3119
18Suszec317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2666
2Wisła2663
3Bestwina2649
4Góral2648
5Czechowice-Dz.2647
6Dankowice2641
7Żabnica2640
8Koszarawa Ż.2636
9Chybie2636
10Drogomyśl2636
11Wilkowice2630
12Pruchna2627
13Zebrzydowice2619
14Pietrzykowice2618
15Leśna2618
16Cisiec269
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2257
2Bestwinka2241
3Pisarzowice2238
4Wapienica2235
5Międzyrzecze2234
6Buczkowice2233
7Porąbka2231
8Czechowice-Dz. II2227
9Bystra (k. Bielska)2223
10Godziszka2223
11Kobiernice2222
12Kaniów2222
13Mazańcowice2221
14Rybarzowice2219
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2362
2Skoczów II2355
3Ochaby2345
4Kończyce W.2341
5Kończyce M.2338
6Bąków2334
7Pogwizdów2332
8Pielgrzymowice2331
9Goleszów2330
10Strumień2326
11Brenna2320
12Pogórze2317
13Dębowiec2317
14Kaczyce2311
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2252
2Łękawica2149
3Rajcza2146
4Gilowice2138
5Czernichów2136
6Sopotnia2231
7Soła Ż.2231
8Lipowa2130
9Radziechowy II2230
10Jeleśnia2226
11Ujsoły2124
12Pewel Śl.2224
13Rychwałd2318
14Przyborów230
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2052
2Bronów2146
3Hecznarowice2046
4Międzybrodzie2139
5Jaworze II2032
6Bujaków2031
7Grodziec2031
8Kozy2030
9Ligota2025
10Zabrzeg2117
11Kalna 2016
12Łodygowice2010
13Wilkowice II216
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1957
2Zabłocie1943
3Wielkie II1940
4Istebna1937
5Pierściec1936
6Iskrzyczyn1928
7Nierodzim1927
8Górki W.1922
9Hażlach1918
10Rudnik1916
11Golasowice199
12Brzezówka193
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1540
2Babia Góra1535
3Pewel M.1527
4Juszczyna1523
5Zarzecze1522
6Trzebinia1522
7Korbielów1518
8Słotwina1511
9Kocierz159
10Bystra (k. Żywca)158