KS Bestwinka

Adres: ul. Sportowa 1, 43-512 Bestwinka
Telefon(y): 322 140 267
WWW: http://bestwinka.futbolowo.pl/

Prezes: Tadeusz Wróbel
Kierownik: Jarosław Walecki
Trener: Tomasz Zużałek

Rok założenia: 1949
Barwy: Zielono - Żółto - Czerwone
Nazwa stadionu: Boisko KS Bestwinka
Pojemność stadionu: 300 miejsc
Wymiary boiska: 105m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Dominik Chmielniakbramkarz
2Radosław Kóskabramkarz
3Michał Czaderobrońca
4Michał Kasprzykobrońca
5Artur Michalskiobrońca
6Rafał Nyczobrońca
7Adrian Pająkobrońca
8Bartosz Sawickiobrońca
9Dawid Sawickiobrońca
10Krystian Wojnarobrońca
11Tomasz Bierońskipomocnik
12Rafał Dawidekpomocnik
13Jakub Dudapomocnik
14Łukasz Janikpomocnik
15Dawid Kopećpomocnik
16Adrian Pasionekpomocnik
17Daniel Prymulapomocnik
18Maciej Skęczekpomocnik
19Przemysław Stasicapomocnik
20Zbigniew Wierzgońpomocnik
21Paweł Wróbelpomocnik
22Paweł Wróbelpomocnik
23Bartosz Adamowicznapastnik
24Bartłomiej Chmielniaknapastnik
25Paweł Muchanapastnik
26Bartosz Prymulanapastnik
27Marcin Starsiaknapastnik

Najlepsi strzelcy

22
Maciej Skęczek
10
Bartosz Prymula
9
Paweł Mucha
5
Przemysław Stasica
4
Bartosz Adamowicz
Rafał Nycz
3
Maciej Kosmaty
Paweł Olek
2
Rafał Dawidek
Piotr Garstka
1
Dominik Chmielniak
Mateusz Kudrys
Michał Kujawa
Szymon Tomala

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201617:00PPBestwinka2:4 (2:1)Bestwina
13.08.201617:00KABestwinka2:3 (1:0)Mazańcowice
21.08.201617:00KAKobiernice0:0 (0:0)Bestwinka
28.08.201617:00KABestwinka3:0 (1:0)Porąbka
03.09.201616:00KAGodziszka0:2 (0:1)Bestwinka
11.09.201616:00KABestwinka4:3 (2:0)Bystra (k. Bielska)
17.09.201616:00KABuczkowice4:2 (2:1)Bestwinka
25.09.201616:00KABestwinka0:0 (0:0)Jaworze
02.10.201615:00KABestwinka4:1 (2:1)Międzyrzecze
08.10.201615:00KAPisarzowice3:0 (1:0)Bestwinka
16.10.201615:00KABestwinka5:1 (4:0)Czechowice-Dz. II
22.10.201615:00KAWapienica1:4 (1:3)Bestwinka
30.10.201614:00KABestwinka9:1 (5:0)Rybarzowice
05.11.201614:00KAKaniów0:0 (0:0)Bestwinka
26.03.201715:00KAMazańcowice1:2 (1:0)Bestwinka
02.04.201716:00KABestwinka6:2 (3:1)Kobiernice
08.04.201716:00KAPorąbka1:1 (0:1)Bestwinka
30.04.201716:00KABystra (k. Bielska)0:0 (0:0)Bestwinka
03.05.201717:00KABestwinka2:1 (2:1)Buczkowice
06.05.201717:00KAJaworze4:0 (2:0)Bestwinka
14.05.201717:00KAMiędzyrzecze1:0 (0:0)Bestwinka
21.05.201717:00KABestwinka1:0 (1:0)Pisarzowice
28.05.201716:00KACzechowice-Dz. II1:2 (1:0)Bestwinka
04.06.201717:00KABestwinka6:2 (3:1)Wapienica
11.06.201717:00KARybarzowice2:5 (0:3)Bestwinka
15.06.201717:00KABestwinka4:0 (1:0)Godziszka
17.06.201717:00KABestwinka3:1 (0:0)Kaniów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

19.07.201618:30Bestwinka1:5 (0:0)Wilkowice
26.07.201618:00Bestwinka3:1 (2:0)LKS Goczałkowice Zdrój II
12.02.201717:00Wilkowice3:0 (2:0)Bestwinka
19.02.201717:00Bestwinka4:1 (2:0)Solavia Grojec
25.02.201713:00Dankowice3:1 (1:1)Bestwinka
26.02.201717:00Bestwinka3:1 (0:1)Przeciszovia Przeciszów
01.03.201716:00Bestwinka1:7 (0:3)LKS Jawiszowice
05.03.201714:00Bestwinka2:3 (0:2)LKS Frydek
12.03.201717:00Bestwinka1:2 (0:0)Łękawica

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189