KS Polonia Łaziska Górne

Adres: ul. Staszica 31B, 43-173 Łaziska Górne
Telefon(y): (32) 322-93-53, 224-81-10
WWW: http://www.polonia.laziska.pl/, http://kibiciepolonilaziska.futbolowo.pl/

Prezes: Andrzej Chrószcz
Kierownik: Robert Janecki
Trener: Krystian Odrobinski

Rok założenia: 1927
Barwy: żółto-niebiesko-czarne
Nazwa stadionu: Stadion Miejski
Pojemność stadionu: 4.000 miejsc (858 siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 66m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Rafał Frankebramkarz
2Wiktor Marszałekbramkarz
3Maciej Tabackibramkarz
4Marcin Topórbramkarz
5Bartłomiej Fabianobrońca
6Dawid Fuchsobrońca
7Krzysztof Gersokobrońca
8Michał Łęszczakobrońca
9Artur Morońobrońca
10Dawid Otrzonsekobrońca
11Mikołaj Rygułaobrońca
12Roman Skorupaobrońca
13Kamil Strzodaobrońca
14Ireneusz Badurapomocnik
15Łukasz Dubaniewiczpomocnik
16Daniel Fabisiakpomocnik
17Bartosz Justpomocnik
18Mateusz Krukpomocnik
19Mateusz Mazurekpomocnik
20Łukasz Nieradapomocnik
21Piotr Piwońskipomocnik
22Filip Rzepkapomocnik
23Bartosz Smylapomocnik
24Patryk Widuchpomocnik
25Arkadiusz Witekpomocnik
26Oskar Wolnypomocnik
27Bartosz Wójcikpomocnik
28Dawid Frąckowiaknapastnik
29Sebastian Gielzanapastnik
30Artur Korcznapastnik
31Błażej Prochowniknapastnik
32Sebastian Sadłochanapastnik

Najlepsi strzelcy

16
Mateusz Mazurek
12
Sebastian Gielza
9
Dawid Frąckowiak
7
Ireneusz Badura
3
Daniel Fabisiak
Patryk Widuch
Bartosz Wójcik
2
Michał Łęszczak
Bartosz Smyla
1
Łukasz Dubaniewicz
Artur Korcz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

13.08.201617:00IVŁaziska Grn.2:3 (2:2)Landek
17.08.201618:00IVPszczyna3:6 (3:4)Łaziska Grn.
20.08.201617:00IVŁaziska Grn.0:1 (0:1)Bełk
27.08.201617:00IVŁaziska Grn.0:0 (0:0)Racibórz
31.08.201617:30IVŁaziska Grn.3:1 (2:1)Suszec
03.09.201616:00IVOrnontowice1:3 (1:1)Łaziska Grn.
10.09.201616:00IVŁaziska Grn.3:0 (1:0)Czaniec
17.09.201616:00IVJasienica1:2 (1:1)Łaziska Grn.
24.09.201616:00IVŁaziska Grn.1:0 (0:0)Wilcza
01.10.201615:00IVSkoczów1:1 (1:1)Łaziska Grn.
08.10.201615:00IVŁaziska Grn.1:2 (1:0)Lędziny
15.10.201611:00IVConcordia4:1 (2:0)Łaziska Grn.
22.10.201615:00IVŁaziska Grn.0:0 (0:0)Ruptawa
29.10.201614:00IVRadziechowy1:1 (0:0)Łaziska Grn.
05.11.201613:00IVŁaziska Grn.2:4 (1:2)TSP II
12.11.201613:00IVŁaziska Grn.1:2 (1:2)Mokre
19.11.201613:00IVJaworzno3:0 (1:0)Łaziska Grn.
11.03.201715:00IVLandek0:1 (0:0)Łaziska Grn.
18.03.201715:30IVŁaziska Grn.4:2 (3:0)Pszczyna
25.03.201715:30IVBełk2:0 (1:0)Łaziska Grn.
01.04.201717:00IVRacibórz3:2 (1:0)Łaziska Grn.
08.04.201717:00IVSuszec0:8 (0:1)Łaziska Grn.
15.04.201713:00IVŁaziska Grn.1:1 (1:0)Ornontowice
22.04.201717:00IVŁaziska Grn.0:2 (0:0)Jasienica
06.05.201717:00IVŁaziska Grn.3:0 (2:0)Skoczów
10.05.201717:30IVLędziny1:1 (0:1)Łaziska Grn.
13.05.201717:00IVŁaziska Grn.2:4 (1:2)Concordia
17.05.201718:00IVCzaniec0:0 (0:0)Łaziska Grn.
20.05.201717:00IVRuptawa1:6 (1:2)Łaziska Grn.
24.05.201718:00IVWilcza1:5 (1:3)Łaziska Grn.
27.05.201717:00IVŁaziska Grn.0:0 (0:0)Radziechowy
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3170
2Czaniec3161
3TSP II3159
4Radziechowy3058
5Lędziny3155
6Jasienica3151
7Racibórz3147
8Ornontowice3145
9Skoczów3145
10Łaziska Grn.3144
11Jaworzno3144
12Concordia3141
13Landek3141
14Wilcza3039
15Pszczyna3132
16Ruptawa3123
17Mokre3119
18Suszec317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Góral2648
4Czechowice-Dz.2647
5Bestwina2546
6Żabnica2640
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2636
9Chybie2636
10Drogomyśl2636
11Wilkowice2630
12Pruchna2527
13Zebrzydowice2619
14Pietrzykowice2518
15Leśna2618
16Cisiec269
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2238
4Wapienica2235
5Międzyrzecze2234
6Buczkowice2233
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2362
2Skoczów II2355
3Ochaby2345
4Kończyce W.2341
5Kończyce M.2235
6Bąków2334
7Pogwizdów2232
8Pielgrzymowice2331
9Goleszów2330
10Strumień2326
11Brenna2320
12Pogórze2317
13Dębowiec2317
14Kaczyce2311
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2252
2Łękawica2046
3Rajcza2146
4Gilowice2138
5Czernichów2136
6Sopotnia2231
7Lipowa2130
8Radziechowy II2130
9Soła Ż.2128
10Jeleśnia2226
11Ujsoły2124
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2318
14Przyborów230
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Hecznarowice2046
3Bronów2043
4Międzybrodzie2139
5Jaworze II2032
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2117
11Kalna 2016
12Łodygowice1910
13Wilkowice II216
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Juszczyna1523
5Zarzecze1522
6Trzebinia1522
7Korbielów1415
8Słotwina1511
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145