LKS Orzeł Kozy

Adres: ul. Przecznia 3, 43-340 Kozy
Telefon(y): +48 534 784 799 (Prezes)
WWW: http://lksorzel.kozy.gmina.pl/

Prezes: Mariusz Polakowski
Kierownik: Marcin Glos
Trener: Dariusz Kubica

Rok założenia: 1955
Barwy: Żółto - Czerwono - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion Gminny w Kozach
Pojemność stadionu: 400 miejsc (100 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 60m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Michał Kolbebramkarz
2Marcin Kozielskibramkarz
3Arkadiusz Bargielobrońca
4Łukasz Duźniakobrońca
5Dawid Franiaobrońca
6Bartosz Gonciarskiobrońca
7Tomasz Honkiszobrońca
8Szymon Janciaobrońca
9Łukasz Pieleszobrońca
10Michał Radwanobrońca
11Robert Słowikobrońca
12Jakub Honkiszpomocnik
13Łukasz Honkiszpomocnik
14Jakub Kunickipomocnik
15Przemysław Łońskipomocnik
16Dariusz Malcharpomocnik
17Daniel Mańkowskipomocnik
18Sebastian Orawczakpomocnik
19Piotr Oziminapomocnik
20Przemysław Pieleszpomocnik
21Dawid Żurekpomocnik
22Sebastian Linowskinapastnik
23Damian Mareknapastnik
24Michał Osierdanapastnik
25Mateusz Stworanapastnik
26Dawid Urbaniecnapastnik
27Przemysław Zonteknapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Przemysław Zontek
4
Łukasz Szołucha
3
Tomasz Honkisz
Dawid Żurek
2
Łukasz Duźniak
Radosław Stefko
1
Krzysztof Brycz
Jakub Honkisz
Jakub Kunicki
Marek Makarewicz
Jakub Mrozek
Dominik Orszulik
Patryk Pieczora
Michał Radwan
Jacek Skowroński
Konrad Stefko

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201617:00PPKozy1:4 (1:1)Rybarzowice
13.08.201617:00KBGrodziec0:1 (0:1)Kozy
20.08.201616:00KBKozy1:0 (0:0)Bujaków
28.08.201617:00KBLigota2:0 (2:0)Kozy
03.09.201617:00KBKozy0:2 (0:1)Hecznarowice
10.09.201616:00KBŁodygowice4:2 (1:1)Kozy
18.09.201611:00KBJaworze IIWOKozy
24.09.201616:00KBKozy3:1 (2:1)Zabrzeg
02.10.201615:00KBMiędzybrodzie7:0 (1:0)Kozy
08.10.201615:00KBKozy5:1 (3:1)Wilkowice II
22.10.201615:00KBKozy0:0 (0:0)Rekord II
29.10.201615:00KBKalna 2:3 (1:2)Kozy
05.11.201614:00KBKozy2:1 (1:0)Bronów
25.03.201715:00KBKozy1:1 (1:1)Grodziec
02.04.201711:00KBBujaków4:0 (2:0)Kozy
08.04.201716:00KBKozy2:0 (2:0)Ligota
29.04.201717:00KBKozy1:1 (1:1)Łodygowice
03.05.201717:00KBKozy1:4 (0:3)Jaworze II
06.05.201717:00KBZabrzeg1:2 (0:1)Kozy
13.05.201717:00KBKozy0:7 (0:2)Międzybrodzie
20.05.201710:00KBWilkowice IIWOKozy
04.06.201715:00KBRekord II2:0 (1:0)Kozy
11.06.201716:00KBKozy1:0 (0:0)Kalna
15.06.201715:00KBHecznarowice2:1 (0:0)Kozy
17.06.201716:00KBBronów5:3 (1:2)Kozy

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

17.07.201616:00Kozy0:5 (0:2)Bystra (k. Bielska)
24.07.201615:00Międzybrodzie18:1 (10:1)Kozy
26.07.201618:00Pisarzowice4:0 (0:0)Kozy
06.08.201618:00Mazańcowice12:1 (3:1) (3:0) (6:0)Kozy
19.03.201713:00Czechowice-Dz. II3:2 (0:1,1:1,2:0)Kozy
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189