MKS Iskra Pszczyna

Adres: ul. Bogedaina 22, 43-200 Pszczyna
Telefon(y): +48 501 582 591 (Prezes)
E-mail: klub@iskra.pszczyna.pl
WWW: http://www.iskra.pszczyna.pl/

Prezes: Andrzej Puchała
Kierownik: Wojciech Studencki
Trener: Grzegorz Łukasik

Rok założenia: 1953
Barwy: Czerwono - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Miejski w Pszczynie
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (900 siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Radosław Rakowskibramkarz
2Jacek Biedrzyckiobrońca
3Bartłomiej Grabczyńskiobrońca
4Damian Krausobrońca
5Łukasz Mąkaobrońca
6Mateusz Włodarczakobrońca
7Kacper Żupaobrońca
8Patryk Antończakpomocnik
9Jakub Borekpomocnik
10Tomasz Cempurapomocnik
11Kamil Drabikpomocnik
12Mateusz Gołekpomocnik
13Kamil Gorzałapomocnik
14Michał Grajcarekpomocnik
15Radosław Kaliszpomocnik
16Kamil Komrauspomocnik
17Adam Maślorzpomocnik
18Przemysław Niesytopomocnik
19Michał Prusekpomocnik
20Tomasz Rygułapomocnik
21Artur Tomanekpomocnik
22Dawid Wdowiakpomocnik
23Michał Wierapomocnik
24Mateusz Wowrapomocnik
25Paweł Zjawińskipomocnik
26Michał Żupapomocnik
27Andrzej Żurpomocnik
28Daniel Sobasnapastnik
29Marcin Sobczaknapastnik
30Tomasz Zawadzkinapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Adam Maślorz
Marcin Sobczak
5
Bartosz Wojtków
4
Michał Prusek
3
Kamil Gorzała
2
Damian Kraus
Tomasz Zawadzki
1
Bartłomiej Grabczyński
Michał Grajcarek
Michał Majewski
Artur Miły

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

13.08.201617:00IVRadziechowy2:0 (2:0)Pszczyna
17.08.201618:00IVPszczyna3:6 (3:4)Łaziska Grn.
20.08.201617:00IVMokre0:2 (0:0)Pszczyna
27.08.201617:00IVPszczyna1:2 (0:1)Jaworzno
31.08.201617:30IVLandek0:0 (0:0)Pszczyna
03.09.201616:00IVPszczyna0:2 (0:0)TSP II
10.09.201616:00IVPszczyna2:2 (0:1)Bełk
17.09.201616:00IVRacibórz3:2 (1:0)Pszczyna
24.09.201616:00IVPszczyna0:2 (0:2)Suszec
01.10.201615:00IVOrnontowice3:1 (1:0)Pszczyna
08.10.201615:00IVPszczyna0:0 (0:0)Czaniec
15.10.201615:00IVJasienica0:1 (0:1)Pszczyna
22.10.201615:00IVPszczyna0:1 (0:0)Wilcza
29.10.201614:00IVSkoczów1:0 (0:0)Pszczyna
05.11.201613:00IVPszczyna1:3 (0:2)Lędziny
12.11.201611:00IVConcordia2:2 (0:0)Pszczyna
19.11.201613:00IVPszczyna0:0 (0:0)Ruptawa
11.03.201715:00IVPszczyna1:1 (0:0)Radziechowy
18.03.201715:30IVŁaziska Grn.4:2 (3:0)Pszczyna
25.03.201715:30IVPszczyna1:1 (0:0)Mokre
01.04.201717:00IVJaworzno2:0 (0:0)Pszczyna
08.04.201717:00IVPszczyna1:0 (1:0)Landek
15.04.201713:00IVTSP II2:1 (0:1)Pszczyna
22.04.201717:00IVPszczyna1:1 (0:1)Racibórz
06.05.201717:00IVPszczyna1:0 (0:0)Ornontowice
10.05.201717:30IVCzaniec1:2 (1:1)Pszczyna
13.05.201717:00IVPszczyna4:0 (2:0)Jasienica
17.05.201718:00IVBełk2:1 (1:1)Pszczyna
20.05.201717:00IVWilcza1:0 (1:0)Pszczyna
24.05.201718:00IVSuszec1:3 (0:1)Pszczyna

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

28.01.201711:00Pszczyna1:3 (1:2)TSP II
08.02.201717:00BKS Stal3:1 (2:1)Pszczyna
25.02.201710:30Wisła1:3 (1:2)Pszczyna
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145